dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Szczecin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

74,38 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy, położony w budynku w pobliżu Urzędu Skarbowego. Lokal o powierzchni 12,10 m2 znajdujący się na parterze. Lokal w trakcie remontu - na podłodze granit,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo usługowym zlokalizowany na Prawobrzeżu, blisko ul. Struga. Lokal znajduje się na parterze budynku, w sąsiedztwie innych lokali użytkowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jasne Błonia

Jasne Błonia,Szczecin

45 zł/m²63 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w wysokim standardzie w willowej, prestiżowej części Szczecina: jasnych Błoniach. Na powierzchnię 63 m2 składają się 2 pokoje: 1 konferencyjny oraz 2 mniejszy ok. 8 m2. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Centrum

Centrum,Szczecin

54,55 zł/m²110 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy w Centrum Szczecina z dużymi witrynami wystawowymi. Lokal o wysokim standardzie doskonale nadający się na placówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

95,66 zł/m²157 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal usługowo- handlowy znajdujący się w samodzielnym budynku w ścisłym centrum Szczecina z wielkimi witrynami wystawowymi oraz niezależnym wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Szczecin

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy o powierzchni 200m2. Lokal może pełnić funkcję zarówno gastronomiczną ( w chwili obecnej- prosperująca restauracja,) jak i biurową. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

40 zł/m²190 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ciekawy lokal handlowo - usługowo - biurowy w osobliwej lokalizacji Szczecin - Śródmieście po prawej stronie Odry. Do wynajęcia pomieszczenia na pierwszym poziomie. Niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

45,05 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55,5m2 zlokalizowany w centrum miasta. Położony na parterze w niskim bloku z 2000 roku z dużym witrynowym oknem. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

43,89 zł/m²90 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 90 m2 położony niedaleko Deptaku Bogusława w Szczecinie. Znajduje się na parterze przedwojennej kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal użytkowy położony w centrum miasta. Lokal jest dwupoziomowy. Na pierwszym poziomie jest sala open space o powierzchni 112 m2, duże witryny, rolety elektrycznie regulowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wawrzyniaka

Śródmieście,Szczecin

51 zł/m²218 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na siedzibę firmy własny parking! wynajem -lokal handlowo/usługowo/biurowy- ul.Wawrzyniaka 9 Szczecin( przy stacji Orlen) Lokal o łącznej powierzchni ok. 218mkw (118 parter 100 przyziemie)w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Słoneczne,Szczecin

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu lokal usługowo/biurowy zlokalizowany w rewelacyjnym i znanym dla każdego punkcie miasta-dawne mts. Świetny dojazd, połączenie komunikacyjne zarówno wjazdowe jak i wyjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal przy al. Wojska Polskiego 15 o powierzchni ok. 100 m2, cena najmu 8 500 zł. Dostępny od listopada 2019. Lokal posiada witryny, szerokość 12 m, wysoki standard. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

39,06 zł/m²255 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal usługowo- handlowy znajdujący się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku o powierzchni 254,86 m2 z wejściem bezpośrednio z ulicy. Usytuowany jest przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

66 zł/m²175 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal bez prowizji! lokal na: handel, usługi, biura, gastronomię (możliwość wystawienia dużego ogródka), salę edukacyjno-wystawową, salę konferencyjną. Powierzchnia parteru 175mkw, ( 160mkw sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²275 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal na wynajem Wojska Polskiego 21 Szczecin - lokal na: handel, usługi, biura, gastronomię (możliwość wystawienia dużego ogródka), salę edukacyjno-wystawową, salę konferencyjną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

41,18 zł/m²17 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Świetny lokal użytkowy w przyziemiu w bardzo atrakcyjnym punkcie. Zejście schodami w dół z chodnika. Powierzchnia całkowita ok 17 m2, użytkowa 12,71 m2. Wygospodarowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

30,23 zł/m²83 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferuję na wynajem lokal z przeznaczeniem pod cichą działalność biurową. Położony jest w budynku z dwiema windami i przynależnym parkingiem dla mieszkańców wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

45 zł/m²250 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod działalność medyczną, gabinety, a także biura, a także handel. Istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni. Lokal bardzo dobrze położony w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

26 zł/m²185 m² 4 822 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu pomieszczenie magazynowe wraz z biurami. Magazyn z salą sprzedaży o pow. 87m2, następnie magazyn o pow. 70m2, a pozostała powierzchnia to biura. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

46,67 zł/m²300 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu dowolna powierzchnia (nawet do 1000m2), idealna pod handel i usługi. Obecnie "open space". Przed budynkiem miejsca parkingowe. Bardzo dobrze skomunikowany budynek. Czynsz najmu do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kijewo

Kijewo,Szczecin

33,33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Elegancki lokal do wynajęcia na prawobrzeżu w wolnostojącym budynku. Budynek jest nowo wybudowany z zastosowaniem nowoczesnych, ekologicznych technologii, co generuje niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

40 zł/m²145 m² 5 818 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal położony w bliskiej odległości od trasy wjazdowej i wyjazdowej z miasta. Nowy budynek. Nadaje się zarówno na działalność handlową jak też biurową. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²146 m² 5 820 zł

 

 

 

Nowe Miasto,Szczecin

23 zł/m²181 m² 4 163 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy-usługowy (4 pomieszczenia z zapleczem socjalnym) z rampą, o pow. 181 m2, w kompleksie biurowo-magazynowym. Możliwość wynajmu dwóch dodatkowych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

45 zł/m²205 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod działalność medyczną, gabinety, biura, a także handel. Lokal bardzo dobrze położony w centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowany. Parter-pow. 205m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

25,26 zł/m²79 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu 4 pomieszczenia biurowe. Biura znajdują się w budynku który zlokalizowany jest praktycznie w centrum a jednocześnie w cichej lokalizacji. W czynszu najmu zawarte są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszka I

Śródmieście,Szczecin

25 zł/m²1 000 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu powierzchnia biurowo-handlowa. I piętro Idealna powierzchnia na handel, usługi, biura. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Bardzo bliska odległość od środków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²180 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal położony w bliskiej odległości od trasy wjazdowej i wyjazdowej z miasta. Nadaje się zarówno na działalność handlową jak też biurową. Istnieje możliwość wynajmu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszka I

Śródmieście,Szczecin

45 zł/m²500 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu powierzchnia biurowo-handlowa. Parter. Idealna powierzchnia na handel, usługi, biura. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Do czynszu dochodzą dodatkowe opłaty za media. Budynek nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

35 zł/m²2 000 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 2000 m2 powierzchni handlowej na pierwszym piętrze w nowo powstałym obiekcie, w sąsiedztwie wielu znanych sieci sklepów meblowych, wystroju wnętrz, sklepów z parkietami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 zł/m²280 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwu poziomowy lokal biurowy o powierzchni 280 m2, położony w wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Lokal położony na IV piętrze, czynsz tylko 25 zł m2. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu powierzchnia biurowo-handlowa. I piętro Idealna powierzchnia na handel, usługi, biura. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Do czynszu dochodzą dodatkowe opłaty za media. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

50 zł/m²75 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługow-biurowy zlokalizowany na "starym Mieście". Na podaną powierzchnię składa się główna sala, oraz małe zaplecze socjalno-biurowe o powierzchni ok. 8m2, a także toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Międzyodrze-Wyspa Pucka

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

40 zł/m²190 m² 7 600 zł

 

 

 

Niebuszewo,Szczecin

58,58 zł/m²12 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego na osiedlu mieszkaniowym w ciągu lokali usługowych pomiędzy Warszewem a Niebuszewem (lokal z bezpośrednim wejsciem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

13,50 €/m²110 m² 1 485 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu biurowego położonego na parterze w kompleksie budynku biurowo - usługowego w Centrum Szczecina. W budynku zainstalowano innowacyjne systemy oszczędzania wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

38,79 zł/m²39 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Czynsz najmu - 1500 zł. Dodatkowa opłata dla najemcy - czynsz do zarządcy w kwocie 360 zł, prąd - wg zużycia. Lokal użytkowy położony w centrum Szczecina nieopodal hotelu Novotel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod działalność medyczną, gabinety, a także biura, czy handel. Centrum miasta, parter z wejściem z poziomu "0", nieruchomość bardzo dobrze położona, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60 zł/m²114 m² 6 870 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 114,5 m2 powierzchni sklepowej, znajdującej się na parterze w nowo wybudowanym obiekcie przy centrum handlowym. Do dyspozycji parking naziemny. Polecam. Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

23,15 zł/m²33 m² 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Pomieszczenie biurowe o pow. 33 m2, w kompleksie biurowo-magazynowym, z zapleczem socjalnym. Możliwość wynajmu dwóch dodatkowych pomieszczeń biurowych. Dogodne położenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij