dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Szczecin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

38 zł/m²200 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany w ścisłym Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia 200 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Pomieszczenia wydzielone lekkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w samym centrum Szczecina z wejściem od ulicy z dużym natężeniem ruchu oraz licznymi sklepami, bankiem. Lokal posiada dużą witrynę z ekspozycją od strony chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

40 zł/m²180 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze bardzo atrakcyjnego, nowoczesnego budynku. Powierzchnia może również pełnić funkcję ekspozycyjną, handlową bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Pogodno,Szczecin

20,45 zł/m²22 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Terapeuto, dietetyku, logopedo, lekarzu specjalisto. Jeśli szukasz kameralnej przestrzeni do spotkań z Twoimi pacjentami trafiłeś w dziesiątkę. Oto wprost idealne miejsce na Twój gabinet. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²174 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na piątym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię ok. 174 m2 składa się pięć pokoi biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²35 m² 1 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na piątym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię ok. 35 m2 składa się jeden pokój biurowy. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Pogodno

Pogodno,Szczecin

26,67 zł/m²120 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni użytkowej 120m2 w dzielnicy Pogodno. Wolnostojący dom położony na osiedlu domków jednorodzinnych, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²32 m² 1 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 32,30 m2 położony na II piętrze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Pomieszczenie wytapetowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²23 m² 805 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na piątym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię ok. 23 m2 składa się jeden pokój biurowy. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²47 m² 1 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowana powierzchnia ok. 47 m2 stanowi pomieszczenie biurowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Komfortowy lokal użytkowy z przeznaczeniem pod dowolną działalność o powierzchni 110m kw usytuowany na parterze w nowym budynku (oddanym do użytku w 2006r.).Dotychczas funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

33,63 zł/m²113 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 113m2. Znajduje się on w w centrum Szczecina, blisko Galerii Kaskada. Usytuowany jest na parterze 3- piętrowej kamienicy. Na powierzchnię lokalu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia handlowa w obiekcie handlowo-usługowym na terenie kompleksu sklepów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Parter 400 m2, typu open space. Wejście bezpośrednio z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

34,25 zł/m²73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy położony na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w ciągu lokali handlowo-usługowych. Proponowany lokal posiada nowe szerokie witryny z bezpiecznymi szybami P4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

27,31 zł/m²53 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 53 m2 mieszczący się w Śródmieściu Szczecina. Lokal na parterze kamienicy, nadający się pod usługi lub handel. Sala główna składająca się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

36,27 zł/m²51 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Lokal składa się z korytarza toalety i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

28,57 zł/m²56 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w kamienicy z 2000 roku na Podzamczu, z widokiem na Zamek Książąt Pomorskich oraz Ratusz. Powierzchnia lokalu wynosi 56m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Basen Górniczy

Basen Górniczy,Szczecin

38 zł/m²638 m² 24 244 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 638 m2 w budynku biurowym w doskonałej lokalizacji okolice ul. Gdańskiej. Pokoje biurowe świeżo po remoncie, jeszcze nie były użytkowane. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

23,63 zł/m²100 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Przestronny, ładnie wykończony lokal w nowym budynku, w bardzo dobrej lokalizacji( w samym centrum miasta). Lokal znajduje się na parterze, składa się z dwóch dużych sal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²46 m² 1 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na piątym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię ok. 46 m2 składa się jeden pokój biurowy. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mieszka I

Szczecin,zachodniopomorskie

25,30 zł/m²115 m² 2 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na drugim piętrze budynku biurowego w okolicach Mieszka I i Powstańców Wielkopolskich. Na 114,8 m2 składa się 5 pokoi ( 18,8 m2 , 20,16 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

39 zł/m²275 m² 10 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy znajdujący się na 1 piętrze budynku o charakterze usługowo-biurowym w ścisłym centrum miasta. Na powierzchnię 275 m2 składa się 8 pomieszczeń wydzielonych lekkimi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia odnowiony lokal o przeznaczeniu na sklep lub biuro, usługi, handel. Parter w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

30 zł/m²47 m² 1 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajmu o pow. 47 m2. Lokal położony w centrum w okolicach Jasnych Błoni, z dogodnym dojazdem. Przeznaczenie lokalu na działalność biurową, usługową, sportową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²206 m² 7 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 206 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Pomieszczenia wydzielone są ściankami działowymi możliwe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na pierwszym piętrze bardzo atrakcyjnego, nowoczesnego budynku. Powierzchnia może również pełnić funkcję ekspozycyjną, handlową bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

30,61 zł/m²98 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Deptaku Bogusława, II piętro. Lokal posiada 5 pokoi, kuchnię i łazienką. Opłata dla wspólnoty 530 pln (zawiera zryczałtowaną opłatę za wodę i ogrzewanie). Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

34,88 zł/m²86 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 86m2 składający się z 5 pomieszczeń, zaplecza socjalnego i wc, zlokalizowany na Starym Mieście. Lokal świeżo po remoncie, odmalowane ściany i sufity, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

51,77 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni 86,93 m2 (z możliwością rozbudowy o ok. 40 m2), z bezpośrednim wejściem z ulicy, usytuowany w miejscu o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajmu położony w samym Centrum Szczecina na ul. Bol. Krzywoustego na parterze z wejściem z ulicy.Powierzchnia lokalu to 15mkw.Dotychczasowe przeznaczenie-biurowe a poprzednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Bukowe

Bukowe,Szczecin

41,67 zł/m²38 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze z witryną o powierzchni 38,40m2. Składa się z: sali sprzedaży 18,75m2, przedsionka 2,11m2, dwóch pomieszczeń 6,40m2 i 7,40, social 2,70m2 i wc 1,04m2. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Nad Rudzianką

Nad Rudzianką,Szczecin

41,67 zł/m²38 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 140 m2 w tym 100 m2 w parterze i 40 m2 w części przyziemnej - magazyn, zaplecze socjalne ok 28 m2 + 12 m2 komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 zł/m²51 m² 1 264 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia pomieszczenia biurowe : Cena za 1m2 powierzchni miesięcznie wynosi: - w sezonie grzewczym - 27,00zł/m2 (netto) - poza sezonem - 25zł/m2 (netto) W/w stawka czynszu obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

56,86 zł/m²51 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal zlokalizowany na parterze kamienicy w Centrum Szczecina. Idealny na kancelarię bliskość Sądu na ul. Potulickiej. Na powierzchnię 51 m2 składają się trzy pokoje (25/12/12 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal przy jednej z głównych ulic Szczecina w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Przystanki autobusowe i tramwajowe. Powierzchnia 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa pokoje biurowe o pow. 15m2 oraz 30m2 możliwość wynajmu osobno 40zł/m2 Ściany gładzone i wymalowane, na podłodze wykładzina dywanowa. Do wydania natychmiast Opis i cena powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Pogodno

Pogodno,Szczecin

41,59 zł/m²108 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w doskonałej lokalizacji przy ul. Łukasińskiego w budynku Colorado. Całodobowy dostęp, winda, duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych Powierzchnia całkowita lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

60 zł/m²91 m² 5 460 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o wysokim standardzie znajdujący się w spokojnej części Śródmieścia z przeznaczeniem na biuro. Na powierzchnię 91 m2 składają się dwie sale (z jednej wyjście na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

34,04 zł/m²47 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecam lokal na wynajem o powierzchni 47 m2, zlokalizowany na Osiedlu Arkońskim. Lokal położony jest na parterze, wejście z ulicy. Dodatkowo 2 wejście w celu przyjmowania dostaw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

62,77 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony przy jednej z głównych ulic Szczecina - Al.Piastów Lokal z czterema oknami wystawowymi (szyby antywłamaniowe) i wejściem od ulicy przez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij