Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Szczecin Osiedle Żelechowa

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

2 448 000 zł200 m² 12 240 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta sprzedaży wyjątkowego lokalu W odrestaurowanym pałacu - szczecin Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Na sprzedaż unikatowy lokal o prestiżowym charakterze , położony.

Szczegóły ogłoszenia

302 000 zł54,96 m² 5 494,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 54,96 m2, znajdujący się w bloku mieszkalnym. Lokal jest dwupiętrowy, wymaga remontu, ale oferuje duży potencjał adaptacyjny. Posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy położony przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku w ciągu zabudowy mieszkaniowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²96 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu pod usługi / sklep / biuro lub inną działalność. Lokal znajduje się na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Grzymińskiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

331 920 zł55,32 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy położony przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku w ciągu zabudowy mieszkaniowej między.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Żelechowa,Szczecin

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny lokal użytkowy - o powierzchni ok. 70 m2 - front, wejście z chodnika, lokalizacja Szczecin - Żelechowa, w pobliżu miejsca parkingowe. Lokal jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Żelechowa,Szczecin

330 000 zł55 m² 5 965,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy położony przy ul. Grzymińskiej w dzielnicy Żelechowa. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Żelechowa,Szczecin

302 000 zł56 m² 5 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy położony w dzielnicy Żelechowa przy ul. Grzymińskiej. Lokal zlokalizowany w przyziemiu czteropiętrowego budynku, w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

56,45 zł/m²62 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy z przeznaczeniem gastronomicznym, położony przy ulicy Grzymińskiej, w doskonałej lokalizacji o dużym potencjale biznesowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

70 000 zł16 m² 4 268,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż garaż przy ul. Robotniczej 24. Wymiary: 3,30x4,97m. Niskie koszty utrzymania - 123 zł ( w tym prąd, utrzymanie czystości, ochrona). Ochrona przy garażu od godziny 19:00 do 07:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

27,31 zł/m²45 m² 1 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura na wynajem, znajdującego się w dzielnicy Żelechowo. Lokal o powierzchni 45m 2 składa się z 2 pomieszczeń oraz toalety. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Widuchowska

Żelechowa,Szczecin

25 zł/m²477 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala o powierzchi około 470m2. W hali są wymienione okna i drzwi zewnętrzne. Całość pomieszczeń jest odmalowywana i odświeżana. Całość instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

35,51 zł/m²138 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy usytuowany w przyziemiu niskiego bloku. Na powierzchni ok. 138m2 znajdują się 4 ustawne pomieszczenia w tym duża przestrzenna sala, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Widuchowska

Żelechowa,Szczecin

26 zł/m²477 m² 12 402 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

hala obecnie przygotowywana dla przyszłego najemcy. W hali są wymienione okna i drzwi zewnętrzne. Całość pomieszczeń będzie odmalowana i odświeżona. Istnieje możliwość na wczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Żelechowa,Szczecin

36,87 zł/m²203 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować nietuzinkową, atrakcyjną ofertę powierzchni usługowej, położonej w kompleksowo zrewitalizowanym budynku pałacowym w ramach inwestycji Park Ostrowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

24,67 zł/m²150 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy na piętrze domu jednorodzinnego. Doskonała lokalizacja na Żelechowie z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i tras dojazdowych w inne części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Żelechowa,Szczecin

850 000 zł203 m² 4 178,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

30 zł/m²324 m² 9 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu biurowo-handlowego znajdującego się w dzielnicy Żelechowa. Na powierzchnię 324 m 2 składają się: 5 pomieszczeń o powierzchni od 15 m 2 do 100 m 2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

21,74 zł/m²138 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

394 990 zł89 m² 4 438,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Okazja Lokal usługowy, lokal biurowy, lokal handlowy Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny, 2 kondygnacyjny i słoneczny lokal użytkowy o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

247 500 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy z dużą witryną o powierzchni 55m2 na którą składają się sala sprzedażowa o powierzchni 42m2, zaplecze, magazyn oraz wc. Czynsz do zarządcy wynosi 500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

21,74 zł/m²138 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po remoncie,z dużym potencjałem technicznym i użytkowym. Składa się z czterech ustawnych pomieszczeń w tym z dużej przestrzennej sali, dwóch łazienek z natryskami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

43,75 zł/m²48 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na parterze kameralnego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Żelechowej. Na oferowaną powierzchnię 48 m2 składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

61 zł/m²410 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowo powstająca hala magazynowo handlowa. W ofercie znajduje się uniwersalna i całoroczna hala magazynowa na wynajem, która może być zastosowana do przechowywania dowolnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

23,02 zł/m²324 m² 7 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie biurowe położone w Szczecinie wolne od zaraz. Powierzchnia użytkowa 324m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze. W jego skład wchodzą: - dwa pomieszczenia, - jedno mniejsze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

74,69 zł/m²402 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę I piętro w hali magazynowo biurowej o powierzchni 401,64m2. Hala podzielona jest na 4 lokale wyposażone w osobne wc. Hala znakomicie doświetlona przez świetliki w dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

129 000 zł61 m² 2 114,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy znajduje się na parterze w kamienicy. Powierzchnia 61 mkw w skład której wchodzi sala sklepowa, magazyn, pomieszczenie socjalne i w c. W lokalu poprzednio był dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

135 000 zł43 m² 3 132,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o pow. 43,1 m2 położony w dzielnicy Żelechowa w budynku z 1997 r. Lokal idealny pod działalność biurową lub handlowo usługową. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż parterowy budynek o przeznaczeniu handlowo - usługowym na osiedlu. Budynek stanowiący własność znajduje się na gruncie w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 468m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 140 m2, wejście z przyziemia, w cenie projekt przebudowy uwzględniający dodatkowe wejście od ulicy. Lokal składa się z 4 pomieszczeń , korytarza i 2 toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

9,50 zł/m²400 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 400 m2 przy ul. Robotniczej, do wynajęcia. Rozkład pomieszczeń: powierzchnia części magazynowo-produkcyjnej około 370 m2, a zaplecza socjalnego 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

50 000 zł21 m² 2 380,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Salon fryzjerski Z solarium-gruntowny remont,wszystkie pozwolenia I projekty.NISKI CZYNSZ -WYPOSAZONY LOKAL ZBILKU

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Szczecin, Północ, Żelechowa