dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

46,06 zł/m²82 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy w Centrum Miasta. Nieruchomość o powierzchni 82,5 m znajduję się w pięknej Willi przy Alei Wojska Polskiego, a w skład jej wchodzą: - duży open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w świetnej lokalizacji-Stare Miasto. Parter o pow. ok. 35m2. Wejście z poziomu "0". Idealny na działalność biurową, usługi, kancelarię notarialną, biuro rachunkowe, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

64,10 zł/m²78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o pow. 78 m2 składający się z trzech pomieszczeń z wejściem z poziomu 0. Nadaje się zarówno jako biuro, magazyn, działalność medyczna i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców) prawo do lokalu, znajdującego się w budynku mieszkalno - usługowym, zlokalizowanym na terenie śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Żelechowa,Szczecin

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny lokal użytkowy - o powierzchni ok. 70 m2 - front, wejście z chodnika, lokalizacja Szczecin - Żelechowa, w pobliżu miejsca parkingowe. Lokal jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Żelechowa,Szczecin

330 000 zł55 m² 5 965,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy położony przy ul. Grzymińskiej w dzielnicy Żelechowa. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Żelechowa,Szczecin

302 000 zł56 m² 5 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy położony w dzielnicy Żelechowa przy ul. Grzymińskiej. Lokal zlokalizowany w przyziemiu czteropiętrowego budynku, w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²45 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem | 45 m | wysokie sklepienia | miejsce parkingowe w cenie Ważne - lokal jest aktualnie w trakcie wykańczania, dzięki czemu przyszły najemca otrzyma świeżo przygotowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Szczecin

99,17 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 24,20m2 położony przy placu Kilińskiego. Lokal nadaje się na działalność biurową, handlową, gabinety kosmetyczne - paznokcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

78,87 zł/m²36 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu lokalu użytkowego, położonego W topowej lokalizacji szczecina - stare miasto - plac orła białego. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Felczaka

Centrum,Szczecin

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem bardzo atrakcyjny lokal przy ulicy Felczaka przy samym Urzędzie Miasta. Nieruchomość o powierzchni 160m znajduję się w wyremontowanej kamienicy z windą na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Smolańska

Pomorzany,Szczecin

49,07 zł/m²9 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty są biura na wynajem - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 9 m2 aż do 96 m2 - z możliwością łączenia pomieszczeń oraz wynajęcia całego piętra zgodnie z potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

279 000 zł79 m² 3 524,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odstąpię lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia działalności. Nowy najemca przejmuje umowę najmu. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Osów,Szczecin

80,36 zł/m²56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem idealny na żłobek lub punkt przedszkolny | Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

45 zł/m²206 m² 9 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 206 m zlokalizowany w absolutnie topowej części centrum Szczecina, przy prestiżowej i bardzo ruchliwej ul. Jagiellońskiej. To miejsce, które realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Jasne Błonia,Szczecin

47,71 zł/m²109 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Mieszkanie w ewidencji um.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

28 zł/m²12 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe w parkingu podziemnym zamykanym Umowa najmu na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Powierzchnia miejsca postojowego 12,5 mkw. Hala garażowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

999 000 zł230 m² 4 346,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 poziomowy lokal, położony w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego na osiedlu Zawadzkiego - Klonowica. Czytelna lokalizacja Na powierzchnię lokalu składa się: parter (z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Turzyn,Szczecin

51,65 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu lokalu usługowo - handlowego o powierzchni użytkowej 87,13m 2 znajdującego się na ulicy Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Lokal posiada duże witryny okienne co idealnie wpłynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście,Szczecin

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dostępną na sprzedaż w Blue Real Estate, o powierzchni 120m ., znajdującego się w prestiżowej lokalizacji Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Modra

Bezrzecze,Szczecin

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 w Bezczeczu - ul. Modra. Lokal znajduje się na parterze, posiada osobne wejście. Możliwość parkowania przed wejściem. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²18 m² 891 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 17,81 m2 położony na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach C.H. Molo Miesięczny koszt to czynsz najmu w wysokości 890,5 zł netto plus energia (podliczniki)i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

930 000 zł99 m² 9 412 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wielofunkcyjnej powierzchni biurowo usługowo handlowej, która znajduje przy Łuczniczej na pograniczu Niebuszewa, warszewa i Osiedla Książąt Pomorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Dąbie,Szczecin

54,55 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale biurowo-usługowe w dzielnicy Dąbie - Szczecin! Oferujemy na wynajem dwa lokale o powierzchni 16,5 m każdy , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Szczecin

1 350 000 zł124 m² 10 925,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal w przyziemiu o powierzchni 123,56 m2, położony w dzielnicy Stare Miasto. W lokalu znajdują się: dwie połączone sale o powierzchniach 36,9 m2 i 27,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Dąbie,Szczecin

53,96 zł/m²139 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale biurowo-usługowe w dzielnicy Dąbie - Szczecin! Oferujemy na wynajem lokal składający się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 139 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Słoneczne,Szczecin

37,22 zł/m²70 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 69,9 m2, znajdujący się na parterze domu położonego na os. Słonecznym. Idealny na biuro, cichą działalność usługową. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł105 m² 9 527,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy z oknami od frontu o powierzchni 105 m2 położony na parterze przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic. Nieruchomość posiada 4 pomieszczenia biurowe (o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 399 000 zł152 m² 9 228,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży wyjątkowy lokal z witrynami i niezależnym wejściem od ulicy, przygotowany pod gabinety lekarskie lub kosmetyczne, zlokalizowany przy jednym z głównych rond w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 000 zł290 m² 8 275,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni 297,9 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu ch Kaskada. Lokal składa się z dwóch części: dużej otwartej sala sprzedaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Warszewo,Szczecin

50 zł/m²68 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem powierzchnia biurowa na warszewie. Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowo - usługowy na Warszewie. Powierzchnia 68m2, w jej skład wchodzą 4 pomieszczenia biurowe, holl, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 002 910 zł308 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 308, 14 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

32,97 zł/m²91 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Przestrzeń doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest lokal na wynajem o powierzchni 38 m2 znajdujący się na parterze przy alei Wojska Polskiego 56. Lokal składa się z: - sala sprzedaży - 18.8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Szczawiowa

Pomorzany,Szczecin

28 zł/m²200 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowa 200m2. Hala do wydzielenia z dużej przestrzeni, w związku z czym jest możliwość dostosowania układu i wielkości. Dostęp do magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 380 000 zł113 m² 21 011,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący salon kosmetyczny z rozbudowaną bazą klientów, doświadczonym zespołem, profesjonalnym wyposażeniem oraz kompletnym systemem zarządzania. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

87,41 zł/m²57 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam na prezentację, lokalu gotowego do prowadzenia działalności medycznej- gabinety lekarskie. Do zaoferowania mamy lokal z trzema gabinetami, recepcją oraz toaletą. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Pomorzany,Szczecin

48,99 zł/m²14 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin, pomorzany (okolice ch. Molo). Pomieszczeni biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowe na piętrze do wynajęcia w spokojnej części dzielnicy Szczecina Pomorzany. Bezpośrednie wejście z klatki schodowej do korytarza, z którego są wejścia do osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 710 370 zł417 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 416,98 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

26,71 zł/m²150 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Szczecina na Deptaku Bogusława w odrestaurowanej czteropiętrowej kamienicy. Całkowita powierzchnia lokalu 149.75m2 i składa się z 6.