dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²31 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 31,2 m2 zlokalizowana na parterze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

268 000 zł44 m² 6 031,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy położony w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie. Najważniejsze informacje: bardzo niski czynsz administracyjny: ok. 215 zł/mc pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

33 zł/m²33 m² 1 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 33,2 m2 zlokalizowana na 1 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

538 000 zł46 m² 11 795,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najlepsza inwestycja W sercu szczecina Sprzedam Lokal usługowy z witryną w nowocześnie zaprojektowanym Budynku w sercu Szczecina nad samą Odrą sprzedaż od dewelopera - Faktura vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum miasta idealna przestrzeń dla Twojej firmy! Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy znajdujący się na czwartym piętrze zadbanego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Basen Górniczy,Szczecin

34,95 zł/m²103 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze jednokondygnacyjnego budynku. Na powierzchni ok 103m2 znajdują się : 4 pokoje o pow. ok.: 31, 24, 17,15m2, holl, powieszczenie socjalne i wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Basen Górniczy,Szczecin

35 zł/m²14 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale usytuowane na 2 piętrze 5 piętrowego budynku. Dostępne są pokoje o pow. ok 11, 13 i 14m2. Na podłodze położono panele, ściany malowane, okna pcv. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

44,62 zł/m²65 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny klimatyczny lokal o pow.65m2 pod wszelkiego rodzaju usługi min: gabinety kosmetyczne,fryzjerstwo,małe spa/odnowa biologiczna,biura, itp.Do lokalu przynależą 3 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Dąbie,Szczecin

36,84 zł/m²76 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynajem przestronnych biur w dzielnicy Dąbie Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej przestrzeni biurowej o powierzchni 35 m , 76 m oraz 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

21,50 zł/m²33 m² 705 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem, ładny lokal o pow. prawie 33m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku z przeznaczeniem lokalowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Szczecin

Centrum,Szczecin

740 360 zł44 m² 16 803,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 44 m z widokiem na Odrę! Wyjątkowa lokalizacja z waterfrontem w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina. Duża, przeszklona witryna zapewnia świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Szczecin

469 000 zł95 m² 4 936,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni wyposażonego lokalu gastronomicznego, znajdującego się na Szczecińskich Bulwarach, z pięknym widokiem na Odrę i stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy Szczecin

Turzyn,Szczecin

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 100m2. W skład nieruchomości wchodzą: 4 pomieszczenia w tym jedno open space łazienka dla klientów kuchnia i socjal dla pracowników osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

20 zł/m²340 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki budynek wolnostojący przy głównej drodze w prawobrzeżnej części Szczecina. Budynek o łącznej powierzchni ok. 340 m2 do własnej aranżacji, idealnie nadaje się na siedzibę firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Unisławy

Śródmieście-Północ,Szczecin

33,65 zł/m²104 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy lokal użytkowy zlokalizowany w bliskiej odległości od wds-u oraz placu Kilińskiego. To świetna okazja dla firm poszukujących przestrzeni w korzystnej lokalizacji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, klimatyzacja, II piętro, winda, nowy budynek. Tylko u Nas! Lokal na wynajem na Niebuszewie, w nowym budynku z windą, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Królowej Korony Polskiej

Śródmieście,Szczecin

56,12 zł/m²98 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni około 100 m , idealnego dla firm poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Centrum,Szczecin

44,36 zł/m²92 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 92,42 m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

550 000 zł96 m² 5 699,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Przestronny lokal znajduje się na poziomie parkingu podziemnego w nowym bloku przy ulicy Duńskiej. Sama lokalizacja, doskonale rozwinięta część Szczecina, pozwalają na ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kolumba

Nowe Miasto,Szczecin

23,50 zł/m²138 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem, duży i bardzo ładny lokal o powierzchni 138,31 m2 w budynku biurowo-usługowym blisko dworca pkp. Lokal świetnie nadaje się na salę ćwiczeń, zajęcia taneczne ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Koralowa

Bezrzecze,Szczecin

949 000 zł114 m² 8 331,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży lokalu użytkowego, położonego przy głównej ulicy bezrzecza (ul. Koralowa). Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku mieszkalnego Z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Niebuszewo,Szczecin

55,56 zł/m²36 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal usługowo-handlowy na Niebuszewie. Lokal znajduje się w parterze w budynku z lat 90-tych. Posiada wejście bezpośrednio od ulicy. Lokal może mieć przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

23,50 zł/m²31 m² 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem, ładny lokal o pow. prawie 31m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku z przeznaczeniem lokalowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

47,31 zł/m²167 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do sprzedaży lokal w centrum o powierzchni całkowitej 220 m z czego 167 m2 to główny poziom - parter a 60 to piwnica znajdująca się bezpośrednio pod lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

299 000 zł10 m² 31 473,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin centrum, bardzo dobra lokalizacja, róg ul. Jagiellońskiej i Śląskiej Lokal parterowy, narożnikowy, witryny, doskonała lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym. Sąsiedztwo lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

28,03 zł/m²29 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (28,54 m2) położony w przyziemiu budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Lokal składa się z 3 pomieszczeń (7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

102,56 zł/m²39 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia nowoczesna elewacja, wejście z poziomu 0 Mam do wynajęcia lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji przy nowo otwartej ulicy po modernizacji. Świetna widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Szczecin

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usytuowany przy jednej z głównych ulic, na 1-piętrze 4-piętrowej kamienicy. Z uwagi na jego lokalizację, blisko sądów i biur o charakterze prawnym - idealny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

23,50 zł/m²40 m² 949 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Oferujemy na wynajem, ładny lokal o pow. 40.37m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca PKP. Lokal znajduje się na parterze budynku z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Centrum,Szczecin

550 000 zł93 m² 6 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Okazja! Jedyne 6111zł/mkw Przestronny lokal o powierzchni ok.93mkw, usytuowany w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina Bol. Krzywoustego, o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

33,33 zł/m²180 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję na sprzedaż duży lokal w Centrum miasta. Lokal składa się z dwóch poziomów: parter i przyziemie z oknami. Parter: ok 90m2 * 2 gabinety, jeden z prysznicem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Centrum,Szczecin

58,72 zł/m²99 m² 5 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok.100 m , położony w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

23,50 zł/m²154 m² 3 614 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Oferujemy na wynajem, duży i ładny lokal o pow. prawie 154m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

46 zł/m²50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 50m2 z zapleczem socjalnym i łazienką z wc. Znajduje się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Pogodno,Szczecin

51,19 zł/m²42 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w bardzo dobrym miejscu - na terenie Centrum Handlowego Pogodno (ryneczek). Lokal aktualnie w trakcie odświeżania. Obiekt frontowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

47,32 zł/m²56 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu pod działalność usługowo / biurową w Centrum Miasta - okolicy Nowego Miasta lokal o powierzchni 56m: - dwie duże sale / pokoje - korytarz / poczekalnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Orła Białego

Stare Miasto,Szczecin

39,05 zł/m²31 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy na Starym Mieście w okolicy pl. Orła Białego. Dobra, prestiżowa lokalizacja w najładniejszej części miasta. Pomieszczenie wysokie i dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Drzetowo,Szczecin

520 000 zł77 m² 6 753,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 77 metrów znajdujący się na parterze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą 2 duże pokoje od strony ulicy. Po przeciwnej stronie mieszkania trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowe udogodnienia: -Energooszczędne lampy led zapewniające oszczędności energetyczne oraz długotrwałą wydajność. -Roleta antywłamaniowa zwiększająca bezpieczeństwo lokalu i chroniąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Pomorzany,Szczecin

40,83 zł/m²81 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80,82 m2 położony na Pomorzanach na parterze budynku handlowo - usługowego, witryny, wejście do lokalu z poziomu zero. Budynek z lat 70-tych. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szczerbcowa

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, parter, niski czynsz, ogrzewanie miejskie. Tylko u Nas! Ogrzewanie miejskie! Lokal na wynajem na Wałach Chrobrego, przy ulicy Szczerbcowej. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij