dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Mierzyn

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Mierzyn,Szczecin

6 200 zł252 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wynajmę dom w Mierzynie na Osiedlu pod Lipami na okres minimum 1 roku. Cena do negocjacji. Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Mierzyn,Szczecin

2 949 000 zł418 m² 7 055,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom jednorodzinny zlokalizowany w Mierzynie. Budynek został wybudowany w 2010 roku na podstawie projektu Kora G2. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Mierzyn,Szczecin

1 149 000 zł158 m² 7 295,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m2 zlokalizowany w Mierzynie na osiedlu Tytusa. Na powierzchnię użytkową 157,5 m2 składają się: parter: -salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Mierzyn,Szczecin

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ulicy Leszka w Mierzynie. Budynek czterolokalowy z 2009 roku. Przed budynkiem miejsce postojowe przynależne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Mierzyn,Szczecin

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi położone w Mierzynie. Lokal położony na I piętrze budynku dwurodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mierzyn,Szczecin

649 000 zł63 m² 10 252,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i duże 2 pok. mieszkanie z balkonem - usytuowane na I piętrze - w niskim, nowym budynku z cegły - w cichym i spokojnym miejscu - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Mierzyn,Szczecin

730 000 zł78 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie z ogródkiem, balkonem i miejscem parkingowym w Mierzynie - okolice ulicy Topolowej. Mieszkanie znajduje sie w budynku czterorodzinnym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Mierzyn,Szczecin

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzy, nowy dom na wynajem, 127m2, 6 pokoi Oferujemy państwu na wynajem jeszcze nigdy nie zamieszkany, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,Szczecin

1 490 000 zł147 m² 10 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa niższa cena -1.490.000. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom wolnostojący ,wybudowany 2011r, posadowionym na dużej działce 1036mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Szczecin

Mierzyn,Szczecin

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta wynajmu atrakcyjnego domu jednorodzinnego położonego na granicy mierzyna I gumieniec Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,Szczecin

1 999 000 zł692 m² 2 888,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:874 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem o charakterze rezydencjonalnym wraz z 2 niezależnymi budynkami: hala oraz dom gościnny. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 874 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Mierzyn,Szczecin

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Mierzyn,Szczecin

3 600 zł65 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, wykończone, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,3 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy w Mierzynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Mierzyn,Szczecin

769 000 zł89 m² 8 411,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży doskonale położone nowe domy w zabudowie bliźniaczej, centrum Mierzyna. Domy w stanie deweloperskim, 4 pokojowe, aktualnie w trakcie budowy. Przybliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Mierzyn,Szczecin

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71m z balkonem znajdujące się na 2 piętrze, na spokojnym, osiedlu w Mierzynie. Na powierzchnie użytkową składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Mierzyn,Szczecin

585 900 zł1 953 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej W mierzynie Działka zlokalizowana na pograniczu Mierzyna i Stobna. Szybki dojazd - ok. 6 km do centrum Szczecina - 15 min samochodem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Mierzyn,Szczecin

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, nowe mieszkanie położone w 4 rodzinnym szeregowcu w Mierzynie. Mieszkanie ma odrębne wejście na prywatną klatkę, która prowadzi na 1piętro bezpośrednio do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży 3 nowych apartamentów w centrum Mierzyna o powierzchni od 66 do 74,5 m2. Mieszkania sa całkowicie wykończone i urządzone, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Mierzyn,Szczecin

4 500 zł67 m² 66,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, wykończone, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 67,4 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mierzyn,Szczecin

2 190 000 zł347 m² 6 311,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom gotowy do wydania! Bez prowizji dla agencji ze strony kupującego! Oferta sprzedaży wyjątkowego oraz nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy 3 pokojowy apartament z tarasem (7,6m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mierzyn ul. Pauliny - Apartament z tarasem wykończony pod klucz. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr B. - powierzchnia użytkowa ok. 66,40m2 - taras - 6,70m2 - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

689 088 zł71 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy apartament z tarasem (6,7m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

4 500 zł75 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy 4 pokojowy apartament z tarasem (6,7m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

4 500 zł71 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy 3 pokojowy apartament z tarasem (7,6m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mierzyn ul. Pauliny - Apartament z tarasem wykończony pod klucz. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr C. - powierzchnia użytkowa ok. 74,90m2 - taras - 6,70m2 - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

689 088 zł71 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mierzyn ul. Pauliny - Apartament z tarasem wykończony pod klucz. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr A. - powierzchnia użytkowa ok. 71,04m2 - taras - 6,70m2 - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,Szczecin

19 900 zł1 400 m² 14,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Hala magazynowa + biura + warsztat o powierzchni 1400m2 na wynajem Przedmiotem najmu jest murowana i ocieplona hala. Idealna lokalizacja do prowadzenia działalności magazynowej / hurtowej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grafitowej na Mierzynie! Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

3 800 zł69 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, nowe i nigdy nie zamieszkałe mieszkanie położone w 4 rodzinnym szeregowcu w Mierzynie. Mieszkanie ma odrębne wejście na prywatną klatkę, która prowadzi na 1piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży 3 nowych apartamentów w centrum Mierzyna o powierzchni od 66 do 74,5 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu komunikacja, sklepy, lokale usługowe, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

3 800 zł91 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 z dużym 300m2 zadbanym ogrodem, garażem i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym bloku z 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wędrowna

Mierzyn,Szczecin

969 000 zł130 m² 7 463,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Zapraszamy na stronę budujemy jak dla siebie użyte technologie, instalacje i materiały oraz rozwiązania projektowe są analogiczne do tych używanych przez inwestorów budujących dom na lata dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wędrowna

Mierzyn,Szczecin

995 000 zł137 m² 7 240,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszamy na stronę Budujemy jak dla siebie - użyte technologie, instalacje i materiały są analogiczne do tych używanych przez inwestorów budujących dom na lata dla swojej rodziny. Oddajemy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

1 395 000 zł210 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa atrakcyjniejsza cena - oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży komfrotwego domu wolnostojącego, położonego ok. 15km od centrum szczecina I 3 km od przejścia granicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

799 000 zł75 m² 10 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wędrowna

Mierzyn,Szczecin

895 000 zł113 m² 7 888,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²