dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Duńska

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

590 000 zł50,50 m² 11 683,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 2-pokojowe mieszkania o powierzchni 50,5 m2 położone w północnej części Szczecina, przy ul. Duńskiej, w cenionej dzielnicy Warszewo. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł100 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. położonego przy ul. Duńskiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa wynosi 79,91 m2, natomiast całkowita powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 010 zł34,90 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znana i lubiana dzielnica Warszewo, ul. Duńska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiego, 4 piętrowego budynku. Duży, przestronny pokój , balkon , francuski, , osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej, Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z : -pokój z balkonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł29,06 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem ładną, nową kawalerkę położoną w dobrej lokalizacji, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł62,49 m² 10 560,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,49 m , zlokalizowane przy ul. Duńskiej -warszewo. Przedstawiamy jasne i komfortowe mieszkanie. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,30 m² 13 255,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu pięknie urządzonego mieszkania na Warszewie! Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Duńskiej, w cichym miejscu. Z dala od hałaśliwej głównej ulicy, a zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł69,57 m² 14 215,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękny, nowoczesny apartament położony na Warszewie (inwestycja Asset home) - Apartamenty Duńska. Osiedle bez barier architektonicznych, apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł145,47 m² 10 930,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,58 m² 9 654,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku. Na oferowaną.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,12 m² 13 279,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z tarasem! Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodą szybkiego dojazdu do centrum ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem do wynajęcia znajdującego się przy ul. Duńskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł95,93 m² 9 673,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m położonym na prestiżowym Warszewie (wzgórza Warszewskie) w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł68,79 m² 11 556,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach. Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy. Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł90,25 m² 10 515,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie idealne dla rodziny. Lokalizacja Zielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2000 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia w zabudowie wyposażona. okna pcv na dwie strony, balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł87,43 m² 13 096,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Warszewo ->.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

529 000 zł50 m² 10 516,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Warszewa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,3 m zlokalizowane przy ul. Duńskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament w samym Sercu Szczecina. ul. Duńska 17. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu Szczecina, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

743 280 zł65 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Duńskiej - Warszewo. Usytuowane na wysokim parterze , w 3 piętrowym budynku. Lokal posiada dwa balkony , z różnych stron świata, przez co można cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 360 000 zł120 m² 11 295,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn. Bez prowizji 0% od Kupującego - sprzedaż w modelu premium wgn Apartament, który zachwyca stylem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na Warszewie w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Mieszkanie z ogródkiem o pow. ok. 150m2 z wyjściem z salonu. Ogródek jest bardzo ładnie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszewo,Szczecin

655 000 zł67 m² 9 757,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na Sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,13m 2, ul. Duńska - osiedle Warszewo Prezentujemy komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,13m 2 , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

629 000 zł54 m² 11 639,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-poziomowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i możliwością dokupienia garażu Szczecin, warszewo Tylko w Plus Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszewo,Szczecin

948 000 zł96 m² 9 882,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż własnościowe, bardzo przestronne, jasne i słoneczne, komfortowo wykończone 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego budynku mieszkalnego z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

659 900 zł62 m² 10 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

399 000 zł40 m² 9 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 40,5 m , zlokalizowanego w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszewo,Szczecin

715 000 zł72 m² 9 896,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie | Szczecin, ul. Duńska | 72,25 m powierzchni użytkowej zaś około 85m 2 powierzchni całkowitej, z balkonem. Oferta Sprzedaży ustawnego i zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

575 000 zł46 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest komfortowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m2 z wyjątkowo dużym tarasem (ok. 16 m2). Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

499 000 zł49 m² 10 214,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 49 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszewo,Szczecin

398 000 zł34 m² 11 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania przestronna kawalerka z balkonem, położona w dzielnicy Warszewo, przy ul. Duńskiej. Lokal o powierzchni 34,17 m2 składa się pokoju o powierzchni ok. 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 800 zł58 m² 48,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na Warszewie parter z ogródkiem, osobna kuchnia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego ( po gruntownym remoncie ) z osobną kuchnią i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Zadbane dwupokojowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Duńskiej. Pokój dzienny z wyjściem na balkon (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

948 000 zł96 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż przestronne (95,93 m2), komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób ceniących dużą przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

610 000 zł58 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: ostatnia szansa i nowa niższa cena, oferta aktualna tylko do końca roku. Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko w Angel Estate Jeśli szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę miasta ze spokojem zielonej okolicy, to ta propozycja przy ul. Duńskiej będzie zdecydowanie warta Twojej uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

800 000 zł68 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne, przestrzenne mieszkanie z pokojami 9, 50 m2 i 14, 08 m2, łazienką 5,76 m2, korytarzem 11, 78 m2 z zabudową, łazienką 5,76 m2 oraz salonem z aneksem kuchennym (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 300 zł32 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Zadbana kawalerka, położona w kameralnym budynku przy ul. Duńskiej. Pokój dzienny z wyjściem na balkon (od strony południowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

599 000 zł50 m² 11 861,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową oferta dwupokojowego komfortowego mieszkania o powierzchni 50,5m2., położonego w północnej części miasta, przy ulicy Duńskiej w dzielnicy.