dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego na szczecińskim Warszewie, przy ul. Belgijskiej. Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie ulokowane jest na parterze w niskim budynku. Ważnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walecznych

Zdroje,Szczecin

430 000 zł49 m² 8 757,64 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe Mieszkanie w Szczecinie Zdroje! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł42 m² 10 368,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w centrum Szczecina. Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina, pomiędzy galerią handlową Galaxy, a placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Pogodno,Szczecin

529 000 zł47 m² 11 176,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2009 roku. W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 47,33 m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

499 000 zł42 m² 11 785,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane w sercu ścisłego centrum miasta, pomiędzy Galerią Galaxy a Placem Grunwaldzkim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 41 m2 w świetnej lokalizacji w sercu miasta. Centrum, pl. Lotników, w bliskim sąsiedztwie Galeria Kaskada. Budynek w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 300 zł33 m² 69,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

370 000 zł33 m² 11 246,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym przy ul. Bł. Królowej Jadwigi. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

415 000 zł80 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

2 800 zł43 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Istnieje możliwość wynajęcia przez firmę - wynajmujący wystawia fakturę vat! Jeżeli cenisz sobie atrakcyjną lokalizację, komfort, wysoki standard, nowe budownictwo - ta oferta przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego w cichym zakątku drugiej linii zabudowy przy ulicy reduty Ordona. Budynek z lat 70-tych, docieplony. Mieszkanie znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janosika

Pogodno,Szczecin

2 999 zł47 m² 63,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, pogodno, jasne Błonia, crocus Hill, 2 pokoje, wysoki standard, parter z ogródkiem, miejsce postojowe, komórka lokatorska. Crocus Hill to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

498 000 zł48 m² 10 484,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa niższa cena. Bardzo niskie opłaty. Mieszkanie jest położone w super lokalizacji, w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, piąte liceum ogólnokształcące, targowisko Manhattan, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 5 Lipca

Pogodno,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, pogodno, loft, 2 pokoje, wysoki standard, parter z ogródkiem, garaż, komórka lokatorska, smart Home. Najnowsza inwestycja usytuowana w Szczecinie w podwórzu między ulicami 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł34 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker kameralne 2 pokojowe w ścisłym centrum Szczecina. Idealne jako lokata kapitału lub na wynajem. Wygodne także do zamieszkania :pokoje rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Pogodno,Szczecin

580 000 zł48 m² 12 008,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do kontaktu w sprawie tego dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, które oferuje przestronną kuchnię z wyspą. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt agd, co zapewni Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Pogodno,Szczecin

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą - przestronne, eleganckie i jasne mieszkanie na sprzedaż, które zachwyci Cię swoim urokiem i komfortem. W mieszkaniu znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zdroje,Szczecin

429 000 zł43 m² 10 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w spokojnej części Prawobrzeża, tuż przy Jeziorze Szmaragdowym. Mieszkanie położone przy ul. Grabowej - Nowe osiedle Park Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

495 000 zł48 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament z balkonem o powierzchni 47,5 m2 na pierwszym piętrze - budynek z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w niezwykle rozwijającej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

390 000 zł47 m² 8 220,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 47,44 m , znajdujące się na IV piętrze, budynek posiada windę. Mieszkanie do delikatnego remontu, w mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Niebuszewo,Szczecin

362 000 zł37 m² 9 836,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna nieruchomość pod inwestycje! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36.8m2 na 2 piętrze niskiego budynku z cegły ona pograniczu Niebuszewa i Warszewa. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielskiego

Niebuszewo,Szczecin

559 000 zł57 m² 9 876,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas! Zmiana ceny o 20 tyś w dół! Nowoczesne i wyjątkowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym, o powierzchni 56,6m2 na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Żydowce,Szczecin

294 000 zł34 m² 8 546,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,4 m 2 , zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Żydowce-Klucz w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedamy dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wymarzonej lokalizacji dla rodziny lub pod inwestycję. Spokojna, zielona okolica blisko centrum i infrastruktury miasta. 2.pokoje, rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Świerczewo,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania na Świerczewie. Mieszkanie po remoncie, usytuowane na 9 piętrze wysokiego budynku wielorodzinnego z dwiema windami. Na powierzchnię 52,6 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament - Hanza Tower - Na Wynajem - 2 pokoje, 38m2, 6 piętro, basen, spa, taras. Nowoczesny budynek apartamentowy - Hanza Tower z 2022r. z 10 - metrowym tarasem, z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkiewicza

Świerczewo,Szczecin

519 000 zł54 m² 9 618,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

*pełna własność* Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (53,96m2 powierzchnia w kw). Powierzchnia mieszkania 51,76m2 + piwnica 2,2m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 7-mio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

699 000 zł49 m² 14 332,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Oferta sprzedaży nowoczesnego, słonecznego (południowy zachód), 2 pokojowego mieszkania na os. jarzębinowym, usytuowanego na 5 piętrze 7-piętrowego oddanego w 2019r budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

bolinko,Szczecin

390 000 zł46 m² 8 405,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 46,40m2 znajdujące się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1975 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny; -sypialnia; -kuchnia; -łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

498 000 zł48 m² 10 484,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa niższa cena o 40 tyś! Ekskluzywny apartament 2 pokojowy na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Szczecina, w dzielnicy Niebuszewo. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytule 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Charakterystyka Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, łazienki oraz aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 100 zł31 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu urocze, śliczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w nowym, oddanym w 2017r, niskim budynku na osiedlu tuż przy Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz elegancki apartament z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie 3800 zł plus 650 zł zryczałtowanych kosztów obejmujących koszt zarządu, ogrzewanie, zużycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

2 500 zł53 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferta bezpośrednia. Wynajmujący nie płaci prowizji. Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka) dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

497 999 zł48 m² 10 828,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *** Nasz doradca sprawdzi dla Państwa zdolność kredytową oraz porówna oferty z różnych banków*** ***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia