dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

656 000 zł43 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Śródmieście,Szczecin

435 000 zł45 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia.! nieruchomość idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

1 900 zł42 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje o pow.42,5m2 na parterze z balkonem w wysokim bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane,gotowe do zamieszkania.Niewysoki czynsz na poziomie 895.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

449 000 zł48 m² 9 377,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [spółdzielcze własnościowe z kw] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście-Północ,Szczecin

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48 m , położone w centrum Szczecina przy ul. Niedziałkowskiego. Do mieszkania przynależy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w wieżowcu w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w budynku po modernizacji, wyposażonym w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

530 000 zł66 m² 8 054,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa nieruchomość na gumieńcach - komfortowe mieszkanie na parterze bliźniaka z garażem i ogrodem | Cisza, przestrzeń i ogromny potencjał do prowadzenia dzałalności. Wiosenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nowa Przystań" w samym centrum Szczecina. Zlokalizowany na ósmym, ostatnim piętrze, zapewnia zachwycający widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

644 072 zł45 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia -zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem i tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym, 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon (pokój wyposażony w rozkładany tapczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kingi

Gumieńce,Szczecin

529 900 zł124 m² 4 283,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż piętro domu 2. rodzinnego! Nieruchomość położona w doskonałej destynacji Szczecina, na terenie dzielnicy Gumieńce, przy ulicy Kingi. Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Szczecin

599 999 zł68 m² 8 858,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

- oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

529 000 zł50 m² 10 516,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Warszewa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,3 m zlokalizowane przy ul. Duńskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2, pokojowe mieszkanie z ogródkiem, gumieńce Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

280 000 zł49 m² 5 760,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły zlokalizowane na drugim piętrze w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się w oficynie zadbanej kamienicy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

534 990 zł49 m² 10 918,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem położone na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł46 m² 11 164,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herbowa

Centrum,Szczecin

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Herbowej w Szczecinie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

542 400 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jeżeli lubisz mieszkać w centrum, wśród kafejek, restauracji w pobliżu teatrów, tras spacerowych, filharmonii to oferta dla Ciebie. W topowej lokalizacji niedaleko Zamku Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Niedziałkowskiego, apartament, balkon, 2 pokoje, park Kasprowicza, jasne Błonia. Apartament 2 pokojowy z balkonem w nowym budownictwie przy Parku Kasprowicza i Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Centrum,Szczecin

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego 2 pokojowego w okolicy Dworca Głównego , Książnicy Pomorskiej i pum. Spokojne miejsce z szybkim dostępem do głównych arterii Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

609 000 zł57 m² 10 704,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,89 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z 2012 roku (deweloper Siemaszko), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Panoramicznej w Szczecinie, na prestiżowym osiedlu Panoramika. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Szczecin

499 999 zł59 m² 8 512,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko W angel estate! 2 pokoje (opcjonalnie 3) 58,8 m balkon z panoramą miasta Nowe Miasto, szczecin Lokalizacja Rewelacyjne położenie przy Placu Dziecka zielony, zadbany skwer/park tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Majowe,Szczecin

519 000 zł53 m² 9 840,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Szczecin, osiedle Majowe Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w prawobrzeżnej części Szczecina, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim jedenastym piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolonistów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie 47 m Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w top lokalizacji! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

409 000 zł44 m² 9 363,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (43,68 m2) z balkonem (+ ok. 6,5 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament w samym Sercu Szczecina. ul. Duńska 17. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu Szczecina, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Tadeusza Zawadzkiego, na popularnym osiedlu Zawadzkiego-Klonowica w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądż pierwszym najemcą! Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w nowym kameralnym dwupiętrowym budynku przy ul. Rostockiej. Mieszkanie w trakcie umeblowania, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł43 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Nieruchomość o pow. 43,5 m2 usytuowana jest na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Łokietka w Szczecinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia