dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowo oddanym budynku z windą i miejscem postojowym pod budynkiem. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego z windą. Na powierzchni ok. 66m2 znajdują się 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

444 000 zł45 m² 9 968,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na Osiedlu Panoramika. Ładne ogrodzone, zadbane osiedle. Łatwy dojazd do Centrum miasta. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

768 000 zł74 m² 10 375,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania, w pełni wyposażonego idealnie nadającego się jako inwestycja pod wynajem krótko oraz długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

4 300 zł78 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oryginalny w pełni wyposażony, bardzo dobrze doświetlony i cichy 3 - pokojowy apartament o powierzchni 78 m2 usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. Poznańskiej. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głowackiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem garażowym w nowym budynku przy ul. Głowackiego. Mieszkanie nowe, świeżo wykończone, wcześniej niezamieszkałe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

505 000 zł66 m² 7 605,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja! lokal W specjalnej cenie! inwestycja zakończona! Mierzyn - Apartamenty z ogrodami lub tarasami. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr B. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy ładne mieszkanie położone w apartamentowcu w centrum miasta. Do 2 -pokojowego apartamentu przynależy miejsce garażowe oraz balkon. Lokal został wyłożony panelami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podgórna

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane do 27.08 Znajduje się w centrum Szczecina, około 400 metrów od Starego Miasta i Bulwarów z licznymi, klimatycznymi restauracjami i wspaniałym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

4 182 200 zł209 m² 19 997 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowy apartament na ostatnim 26 piętrze z widokiem na Panoramę miasta. Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić ofertę wynajmu komfortowego dwupokojowego apartamentu o łącznej powierzchni 55 m2. Nieruchomość znajduję się na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy i bardzo przestronny apartament w samym centrum miasta, przy al.Niepodległości w apartamentowcu BLACK PEARL. Świeżo wykończony, nowy, nie zamieszkany do tej pory,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Centrum,Szczecin

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, w świeżo oddanym energooszczędnym apartamentowcu w centrum starego miasta, blisko Katedry, placu Orła Białego, filharmonii, bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

530 000 zł48 m² 11 002,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas - Twój idealny apartament. Świetna lokalizacja - Gumieńce Budynek: - nowoczesna architektura - wydany do użytkowania w 2017r. - szybkobieżne windy - przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok 68 m2 usytuowane na 9 piętrze najwyższego wieżowca w Centrum Szczecina. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

4 500 zł93 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 25 sierpnia. Komfortowe nowocześnie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie 3-pokojowe o powierzchni 92,55m2 w nowym budynku z 2012r. z windą, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przestrzenna

Dąbie,Szczecin

5 900 zł68 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 składające się z: korytarza, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni oraz pokoju do własnego zaaranżowania. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane do 27.08 Do wynajęcia umeblowana kawalerka z oddzielną kuchnią i dużym balkonem na przyjaznym, nowym osiedlu w budynku z cichobieżną windą na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł44 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe od wynajęcia od zaraz! Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze nowego budynku, w dzielnicy Nowe Miasto w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł32 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Bez Prowizji oraz podatku pcc! Unikalny na skale miasta Apartamentowiec położony nad Odrą z pięknym widokiem na panoramę Szczecińskiej Starówki Lokalizacja idealna dla Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament o powierzchni 95 m2 znajdujący się w samym centrum Szczecina w budynku z 2012 roku z windą. Na powierzchnie mieszkania składają się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

-Rezerwacja- na sprzedaż 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się na 1. piętrze apartamentowca z 2020 roku na Nowym Mieście. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

739 000 zł72 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowy apartament na os. Barbakan - gumieńce Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe, komfortowe mieszkanie na zamkniętym, nowoczesnym monitorowanym osiedlu. Osiedle Krakowska II to kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł28 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Bronowickiej na Gumieńcach, a dokładniej - na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 550 000 zł97 m² 15 947 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez prowizji! Wyjątkowy i niepowtarzalny apartament na skalę całego Szczecina Zamieszkaj w chmurach! Nowy Gotowy ( klucze do odbioru) Wyjątkowy najwyższy obiekt w Szczecinie =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potrzebowskiego

Pomorzany,Szczecin

368 000 zł37 m² 9 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w standardziew deweloperskim szuka nabywcy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Langiewicza

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł36 m² 70,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku (2021 r.) z cichobieżnymi windami Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - pokoju dziennego (kanapa, witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

399 000 zł39 m² 10 186,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze apartamentowca, na prestiżowym osiedlu ,panoramika". Na powierzchnię 40m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- na wynajem nowe 2. pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44 m2 znajdujące się na parterze apartamentowca z 2020 roku na Nowym Mieście przy ul. Potulickiej 20. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

595 000 zł46 m² 12 839,90 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić wyjątkowo komfortowy 3 pokojowy apartament w dzielnicy Centrum. Nieruchomość: apartament o powierzchni 95 m2 składa się z: - sypialni master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

3 200 zł44 m² 71,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia na Starym Mieście nowoczesny apartamentowiec z cichobieżną windą z 2017 roku. Wybudowany z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

433 000 zł33 m² 13 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję komfortowy apartament 3-pokojowy z loggią i podziemnym miejscem parkingowym na Pogodnie przy ul. Gen. Stanisława Sosabowskiego 18. Na powierzchnię 53 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł59 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę apartamentu na wynajem. Nieruchomość ta znajduje się w budynku z 2019, zbudowanego przez jednego z wiodących deweloperów w Polsce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajecia 2 kompleksowych pokoi w nowym budownictwie na pograniczu Sródmieścia i Pomorzan. Przestronne mieszkanie o powierzchni 55m2, w skład, którego wchodzą salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Шановні брати і сестри з України - на жаль, власник квартири не погоджується здавати її громадянам України. Мені.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł41 m² 66,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto, ul.Powstańców Śłąskich. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament W presiżowym obiekcie hanza tower Na wynajem okazjonalny prestiżowy w pełni wyposażony dwupokojowy apartament o powierzchni 40 m2 na X piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

389 000 zł32 m² 11 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ofertą sprzedaży jest kawalerka usytuowana na 3 piętrze w Apartamentowcu oddanego do użytku w 2021 roku. Lokalizacja idealna pod inwestycję, ponieważ lokal znajduje się bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

530 000 zł48 m² 11 141,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie położone w rewelacyjnej lokalizacji na Jasnych Błoniach-ul. Niedziałkowskiego. Zlokalizowane na II piętrze budynku z windą. Salon z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij