dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Bukowo

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orczykowa

Bukowo,Szczecin

337 043 zł38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas Top Oferta na wyłączność. Szczecin os. Bukowo ul. Orczykowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,87 m2 z balkonem w nowoczesnym budynku, w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

465 000 zł39 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania z garażem i ogródkiem! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 wykończone z wysokiej jakości materiałów. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *** Nasz doradca sprawdzi dla Państwa zdolność kredytową oraz porówna oferty z różnych banków*** Forma własności - Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bukowo,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy znajdujące się na parterze w nowym budynku na Jaśminowym Wzgórzu - oddanym w tym roku przez dewelopera - rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe (47,9mkw) w wysokim standardzie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe (3 piętro) w wysokim standardzie o powierzchni 50m2 (użytkowa 38m2), na kameralnym osiedlu "brzozowe Wzgórze", w którego skład wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

795 000 zł73 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

***oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży bezczynszowego gotowca inwestycyjnego o powierzchni 72,97 m 2 znajdującego się w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Bukowo,Szczecin

390 000 zł48 m² 8 111,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe! (opłata tylko za śmieci i za wodę) Idealne na inwestycję! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: -cicha, spokojna i zielona okolica - osiedle samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 w bliźniaku dwulokalowym z cegły z lat 30tych xxw Osiedle Bukowo. Lokal jest w stanie do odświeżenia. W bliźniaku są dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bukowo,Szczecin

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena! Na sprzedaż urocze dwupokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się w dzielnicy Bukowo. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

1 690 000 zł275 m² 6 145,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 275 m , położony na działce o powierzchni 817 m . Dom jest w bardzo dobrym stanie, wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

529 000 zł52 m² 10 232,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania 51,70 m2 znajdującego się na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie rewelacyjnie doświetlone oraz w bardzo wysokiej jakości materiałów. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bukowo,Szczecin

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w północnej części Szczecina, w dzielnicy Bukowo. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

390 000 zł48 m² 8 111,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe, o powierzchni 48,08 m2 położone w dzielnicy Bukowo. Do lokalu jest przynależny ogródek do zagospodarowania, o powierzchni ok. 160 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

469 000 zł44 m² 10 707,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 43,8m2 oraz przynależnego ogródka ok. 120m2. Nieruchomość położona na parterze, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy państwu na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 51m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bukowo. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 2. piętrze 3-piętrowego domu bez windy z 2005 roku, dzielnica Bukowo. Mieszkanie jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

1 399 zł43 m² 32,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronna kawalerka po remoncie (43m2) z dużą kuchnią (12m2) i łazienką na wysokim parterze niskiego budynku na nowym osiedlu przy ul. Polickiej w Szczecinie. Blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Północy Szczecina - ten rejon Szczecina to idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Na powierzchnię 53m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielnie kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bukowo,Szczecin

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 49 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Bukowo. Usytuowane jest ono na 2 piętrze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w dzielnicy Bukowo przy ul. Polickiej w Szczecinie. Budynek dwupiętrowy z 2005 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na os. Bukowo. Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze w niskiego bloku z cegły, wybudowanego 2007 roku. W okolicy znajdują się tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

438 000 zł54 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego przytulnego mieszkania z balkonem na drugim piętrze w spokojnej okolicy Bukowo w Szczecinie. Na powierzchnie 54m2 składają się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: piękne mieszkanie na wysokim parterze w nowym budownictwie z 2020 roku Miieszkanie o powierzchni 38m , idealne dla osób ceniących komfort i funkcjonalność. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

710 000 zł145 m² 4 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Bukowo. Nieruchomość budynkowa oddana do użytku w 2004 r. Na powierzchnię 145 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

555 000 zł55 m² 10 146,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem w dzielnicy Bukowo: harmonia między naturą a wygodą miejskiego życia. Mieszkanie o wielkości 54,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Bukowo,Szczecin

1 035 000 zł87 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie które zostało wykończone dbając o każdy szczegół w doborze materiałów. Nieruchomość nie zdążyła zostać zamieszkała stąd jest ona zupełnie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Bukowo,Szczecin

518 000 zł63 m² 8 211,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie na lewobrzeżu Szczecina w kameralnej lokalizacji wśród niewysokiej zabudowy oraz domów jednorodzinnych, dzielnica Bukowo, za Żelechowa i Warszewem. Powierzchnia 63,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

799 000 zł73 m² 10 949,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży bezczynszowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 72,97 m 2 z ogródkiem o wielkości 65 m 2 oraz dwoma miejscami postojowymi położonego na piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Bukowo,Szczecin

580 000 zł64 m² 8 992,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję przestronne mieszkanie 3-pokojowe na prawym brzegu Szczecina, w atrakcyjnej lokalizacji - Bukowo. Doskonałe dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących komfort. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowo,Szczecin

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 rozkładowe pokoje przy ul. Kolonistów w Szczecinie. Lokalizacja: położenie nieruchomości zapewnia łatwy dojazd do Centrum Szczecina jak i Polic, a jednocześnie spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

599 000 zł66 m² 9 103,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w budynku z 2008 roku na Bukowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

659 900 zł61 m² 10 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Szczecin Bukowo, północ, ul. Policka, 3 pokoje, i piętro, miejsce postojowe, komórka lokatorska, zamknięte osiedle, monitoring. Cisza i spokój z potencjałem! Rodzinne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

300 000 zł26 m² 11 583 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta dotyczy jednoizbowego lokalu mieszkalnego (kawalerki) o pow. 25,9 m2, znajdującego się w budynku przy ul. Nehringa 6b (bukowo). Gotowy do zamieszkania obiekt położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

610 000 zł72 m² 8 437,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe do wydania Oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 72,3m2 z ogródkiem o wielkości 50 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi położonego na piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

379 000 zł43 m² 8 902,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena 379000 pln! Witajcie, poszukiwacze harmonii i estetycznego uniesienia! Pragniemy Was zaprosić do odkrycia tego przepięknego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Bukowo,Szczecin

379 000 zł43 m² 8 902,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1, ostatnim piętrze bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajdują się ok. 16m2 salon, sypialnia z wyodrębnioną garderobą o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na 2 pietrze dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, przy ul Polickiej. Szczegóły techniczne: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dojazdowa

Bukowo,Szczecin

660 000 zł145 m² 4 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4 - pokojowe w domu dwu rodzinnym o powierzchni całkowitej 145 m2, powierzchnia użytkowa to ok 100m2. Powierzchnia Ogrodu 100m, pow. działki 365m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

659 000 zł72 m² 9 152,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

!ostatnia szansa na bezpieczny kredyt 2%!bezpłatnie osobiście pomożemy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

499 000 zł48 m² 10 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami , na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z 2016 roku. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ulicy.