dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Bukowo

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

457 350 zł91 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę! Przestronne, o nowoczesnym, wygodnym rozkładzie, stan deweloperski, 7 km od centrum (bukowo). Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

397 800 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wybierając tę ofertę, nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku od czynności cywilnoprawnych. Lawendowe Wzgórze to więcej niż mieszkanie na nowym osiedlu. To również miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

357 650 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

283 038 zł51 m² 5 599,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

246 464 zł43 m² 5 698,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w dobrej cenie! Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 2020 miasto realizuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie zarezerwowane od dnia 9 kwietnia. Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44, 5 mkw położone na wysokim parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

430 000 zł57 m² 7 583,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,7 m2, położone na parterze trzypiętrowego budynku z 2011 roku. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

397 800 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż niebanalne nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe Mieszkanie znajduje się w budynku 3-kondygnacyjnym na pięknym zamkniętym i monitorowanym osiedlu .Na osiedlu mnóstwo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

258 366 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy państwu mieszkanie przestronne, o nowoczesnym rozkładzie z dużym ogródkiem, stan deweloperski, 7km od centrum Osiedle znajduje się w bardzo szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

237 873 zł43 m² 5 499,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

242 352 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie przestronne, o nowoczesnym wygodnym rozkładzie z tarasem, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bukowo

Bukowo,Szczecin

357 650 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie przestronne, o nowoczesnym, wygodnym rozkładzie z balkonem, stan deweloperski 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

238 782 zł47 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem o atrakcyjnym i nowoczesnym rozkładzie! Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bukowo

Bukowo,Szczecin

242 634 zł46 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponuję piękne mieszkanie o nowoczesnym rozkładzie z balkonem, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

379 533 zł72 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Proponuję piękne mieszkanie o nowoczesnym rozkładzie, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Szczecina. W odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

184 395 zł32 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam Państwu atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bukowo na północy Szczecina. Znajduje się ono na powstającym osiedlu z terminem wydania na jesieni 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bukowo

Bukowo,Szczecin

257 907 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, deweloperskiego mieszkania. Zlokalizowane w dzielnicy Bukowo oddalonej od ścisłego centrum o 7km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

184 395 zł32 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

184 395 zł32 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Bukowo,Szczecin

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne mieszkanie dwu pokojwe 43m2 na pierwszym piętrze czterorodzinnego domu,po remoncie. Wszystkie instalacje wymienione na nowe,okna pcv,ogrzewanie z pieca gazowego,budynek ocieplony,do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okólna

Bukowo,Szczecin

239 000 zł49 m² 4 892,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie, na 1. piętrze w domku wielorodzinnym, przy ul. Okólnej. Jedna z sypialni jest przejściowa natomiast obie można połączyć i uzyskać dwa duże pokoje w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

345 000 zł66 m² 5 233,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone w atrakcyjnej lokalizacji, wśród zieleni. Mieszkanie położone na parterze bardzo dobrze utrzymanego dwupiętrowego budynku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

315 000 zł61 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie obecnie dwupokojowe, z łatwą możliwością zrobienia trzeciego pokoju, o powierzchni 61 m2 położone na 1. piętrze budynku z 2012 roku zlokalizowanego na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas! Ładne, duże mieszkanie 3-pokojowe na dzielnicy Bukowo. Lokal położony w budynku dziesięciolokalowym, blisko do centrum, w pobliżu komunikacja miejska, sklepik osiedlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

315 000 zł61 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie, z możliwością zrobienia trzeciego pokoju, o powierzchni 61 m2 położone na 1. piętrze budynku z 2012 roku zlokalizowanego na kameralnym osiedlu Brzozowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

258 000 zł51 m² 5 103,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ciche 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem przydomowym w apartamentowcu w Szczecinie. Okna wychodzące na północ i południe, z widokiem na inne budynki. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

163 346 zł31 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe w dobrej cenie! Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 2020 miasto realizuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

138 700 zł19 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka w dogodnej lokalizacji w szybko rozwijającej się dzielnicy Bukowo. Mieszkanie znajduje się na piętrze budynku wzniesionego w 2014 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabia

Bukowo,Szczecin

350 000 zł78 m² 4 475,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Proponujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bukowo, o powierzchni 78,20 m2 ( faktycznie pow. ok 100 m2). Mieszkanie posiada 2-wa poziomy, tj. na poziomie pierwszym znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Uwaga! Bardzo ładne, dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie z garażem! Na dole mamy salon z aneksem kuchennym z meblami na wymiar - zmywarka i lodówka w cenie, niewielki, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabia

Bukowo,Szczecin

390 000 zł78 m² 4 987,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

191 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość mieści się w Szczecinie przy ulicy Polickiej w dzielnicy Bukowo. W bardzo bliskiej odległości znajduje się Galeria Północ, która zapewnia łatwy dostęp do sklepu Tesco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Bukowo,Szczecin

299 000 zł54 m² 5 488,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne bezczynszowe mieszkanie na Bukowie - parter domu. Mieszkanie trzypokojowe, na powierzchni 54,48 m2 mieści się salonik połączony z widną jasną kuchnią , dwie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

275 000 zł50 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do dnia 18.07.2018r. Oferuję na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem. Nieruchomość położona wśród zieleni na osiedlu Bukowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowo

Bukowo,Szczecin

149 000 zł33 m² 4 481,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronna kawalerka zlokalizowana przy spokojnej uliczce w dzielnicy bukowo/golęcino.Mieszkania składa się z dużego ,ustawnego pokoju połączonego z aneksem kuchennym,przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

191 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość mieszcząca się w Szczecinie przy ulicy Polickiej w dzielnicy Bukowo. W bliskiej odległości znajduje się Galeria Północ, która zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bukowo

Bukowo,Szczecin

448 990 zł139 m² 3 230,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

* apartament (dwupoziomowy; nr mieszkania 6.2 widoczny na planie) o powierzchni użytkowej 139 m w skład którego wchodzą dwie kondygnacje budynku: I piętro o powierzchni 91,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

191 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

191 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

1 600 zł58 m² 27,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne, komfortowe i ekonomiczne mieszkanie 3- pokojowe, pow. użytkowa 57,7 m2, po podłodze około 70 m2. Zlokalizowane w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Bukowo,Szczecin

980 zł48 m² 20,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu 2 rodzinnego z ogródkiem.Są to 2 pokoje o standardzie średnim. Na powierzchnie mieszkania składają się : 2 pokoje rozkładowe o pow. 20 i 12 m2,.