dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

599 000 zł46,90 m² 12 771,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Partyzantów. Świetna oferta dla osób szukających gotowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł48,45 m² 10 732,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowo dobre mieszkanie położone w centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 28. Nieruchomość o powierzchni 48,45m2, znajduje się na 2 piętrze, wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46,12 m² 56,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w sąsiedztwie Deptaku Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

614 700 zł45,20 m² 13 599,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy Bulwarach Szczecińskich, w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30,50 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,35 m² 9 607,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż | Szczecin, śródmieście-Centrum, ul. Parkowa Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie | 62,35 m | piętro 1/4 | budynek z 1996 r. Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł55,50 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: duże okna do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł27,20 m² 12 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą! Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w niskim budynku 5-piętrowym z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 000 zł32,11 m² 12 239,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł106,20 m² 9 416,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w samym sercu Szczecina przy ul. Jagiellońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Kaskada oraz głównych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

524 999 zł60,06 m² 8 741,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Forma własności: pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,93 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka kawalerka z miejscem postojowym i widokiem na Odrę - ul. Heyki. Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Heyki.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł57,64 m² 7 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta. Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym: - przedpokoju, - 2 rozkładowych pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,23 m² 9 993,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę dwupokojowego mieszkania mieszczącego się w Centrum Szczecina, na przepięknej alei prowadzącej do Urzędu Miasta. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 350 zł34,20 m² 11 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowo powstała inwestycja w samym centrum Szczecina przy ul Jagiellońskiej W inwestycji zostanie wybudowane pięć lokali mieszkalnych Oferowane mieszkanie ma 36,70 m2 powierzchni w skład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,61 m² 9 473,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,19 m² 7 654,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z osobną kuchnią, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w nowym budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament W hanza tower 48,88 m + loggia 9,85 m | widok na centrum Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 48,88 m z.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł113,14 m² 6 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy 114 m . Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45,44 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone na 3. piętrze kamienicy (oficyna) w ścisłym centrum Szczecina ul. Krasińskiego. Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jana Pawła II,słoneczne mieszkanie 3 pokoje,balkon, III piętro, kamienica, cegła. Tylko u Nas! Oferta na Wyłączność! Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł98 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 98m2 w nowym budynku apartamentowym Nautica na pograniczu Centrum z Osiedlem Gontyny z 2017r. Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 520 zł31,78 m² 20 910,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł52 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50-60tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł110,88 m² 6 033,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Piastów w kamienicy w centrum miasta. Na powierzchnię 110m2 składają się : - salon o pow 29m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,53 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow. 50,53m2. Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i w pełni wyposażona kawalerka w samym sercu Szczecin, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na poddaszu zadbanej, odnowionej kamienicy, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowo dobre mieszkanie zlokalizowane w Centrum przy ul. Mazowieckiej k. Plac Lotników. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75m2, w standardzie deweloperskim wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 850 zł35,91 m² 12 304,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł90,48 m² 6 355 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: szczecin Centrum, pl. Grunwaldzki Piętro 4/4, poddasze Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90,48 m , wejście do mieszkania przez wydzielony korytarz z zamykanymi dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł14,24 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, usytuowaną na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach