dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

497 ogłoszeń

Rynek pierwotny

399 850 zł32,50 m² 12 303,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł59,86 m² 21 049,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu nad samą Odrą, przy Bulwarze Elbląskim, idealne do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

739 234 zł68,09 m² 10 856,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które po prostu mają metraż. I są mieszkania, które mają klimat. To przy ul. Jarowita należy do tej drugiej kategorii. Na powierzchni 68,09 m znajdziesz przestrzeń, która od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

445 000 zł23 m² 19 347,83 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowa kawalerka w hanza tower | basen, spa, ochrona 24/7 Szczecin al. Wyzwolenia | Hanza Tower Na sprzedaż luksusowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 23 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w Hanza Tower - 80 m2, 23. piętro, widok na jezioro Dąbie Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 23. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł69,90 m² 10 429,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu, znajdującego się w centrum Szczecina. Przedwojenna zabudowa ma swój oryginalny charakter, a ta kamienica jako jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 775 zł50,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina opis mieszkania: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie 2-pokojowe mieszkanie - Szczecin, ul. Kadłubka Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksus 104 m w sercu miasta | Budynek z windą | 5 pokoi | Piwnica Obniżona cena o ponad 100 000 zł jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert w tej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł30,89 m² 21 528 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Szczecina Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,50 m² 9 797,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum! Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń, idealnie nadaje się zarówno na użytek własny, jak i pod inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł70,20 m² 6 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie niedaleko Pleciugi, basenu, urzędu Miasta, jasnych Błoni. Doskonała lokalizacja! Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! W ofercie na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na poddaszu znajdujące się ścisłym centrum przy pl. Kościuszki. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina zamknięte osiedle, tylko 2 minuty od Galaxy. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł118,34 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 2 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł24 m² 10 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m , usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,12 m² 9 963,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja - 250m do Filharmonii Szczecińskiej, - 300m do Galerii Kaskada, - 650m.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,60 m² 6 473,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***** topowa lokalizacja *** W samym sercu miasta ********** Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 89,6m2 położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 110 zł81,83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,39 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. 5 lipca. Na metraż mieszkania składa się, pokój z aneksem kuchennym, duża widna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł49 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Dwa pokoje, oba z wyjściem na duży taras, salon z aneksem kuchennym, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 059,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Plus miejsce postojowe! Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki w Centrum miasta Do wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro, czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina, zlokalizowane na rogu ulic Jagiellońskiej i Śląskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł74,40 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Planujesz skredytować to mieszkanie zadzwoń. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu mieszkania przez osoby spoza ue. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Świetna oferta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza. Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 400 zł34,52 m² 11 888,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | ok. 50 m | ul. Mazurska | blisko Placu Odrodzenia | Centrum Szczecina Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w ścisłym Centrum Szczecina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł85 m² 23 412 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament o powierzchni 85m2 położony na 21 piętrze Apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Apartament o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł173,75 m² 3 516,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy 173,75 m2, w secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Metraż: piętro 3 / 4 - + piętro 4 /4 => razem: 61,9 m2 + 111,85 m2 ( razem 173,75 m2 ) Rozpoczęty remont /.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla firm / pracowników - 4 pokoje, 110 m | do 12 osób Do wynajęcia przestronne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

523 765 zł95,23 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji Szczecina, komfort i potencjał w jednym. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 740 000 zł81,29 m² 21 404,85 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł81 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie inwestycyjne w Centrum Szczecina | 5 pokoi | 81 m | Po remoncie | Gotowe do wynajmu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,54 m² 17 292,78 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m , zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower jednego z trzech najwyższych budynków w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł66 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z tarasem i ogródkiem w prestiżowej lokalizacji przy Zamku Książąt Pomorskich Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,07 m² 8 476,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze kamienicy z 1900 roku położonej w samym sercu Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł108 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament o pow. 108 m2 w Centrum miasta na 3 piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Andersa Na powierzchnię nieruchomości składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Ogłoszenie dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 110 metrów kwadratowych, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. Klatka schodowa przeszła remont, co dodatkowo podnosi.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Śródmieście, Centrum