dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

444 000 zł46 m² 9 629,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. Ok. 46 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy w centrum miasta Szczecin. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

549 000 zł48 m² 11 319,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m | Centrum Szczecina | Po generalnym remoncie | Wysoki standard Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

320 000 zł36 m² 8 786,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w sercu Szczecina, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, po generalnym remoncie. Klucze W biurze. Oferta komfortowego mieszkania dwupokojowego położonego W ścisłym centrum szczecina - okolice deptaku bogusława , wojska polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 139 000 zł58 m² 19 621 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament trzypokojowy położony na XIII piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 200 zł34 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie gotowe do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji. Centrum - okolice Galaxy , Hanzy Tower, urzędu Urzędu Marszałkowskiego ,sklepów, restauracji, kina puby- słowem wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie w stylu loftowym. Nieruchomość o powierzchni 61m , a w skład jej wchodzą: -słoneczny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

524 500 zł75 m² 6 999,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Szczecina przy Alei Jana Pawła II, tuż przy Placu Grunwaldzkim i Placu Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

325 000 zł49 m² 6 681,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduję się w Centrum miasta w jednej z ulicy prowadzących do al. Papieża Jana Pawła II. W pobliżu Plac Grunwaldzki, jasne Błonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Szczecin

339 000 zł53 m² 6 441,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,63 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kaszubskiej, tuż obok Kaskady, w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dubois

Centrum,Szczecin

700 zł9 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój o powierzchni 9m2 w mieszkaniu 4 pokojowym o łącznej powierzchni 80m2 na 4 piętrze (adaptacji poddasza) w kamienicy ul. Dubois, cały lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł37 m² 10 725,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze 10 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 37m2 znajduje sie salon o pow. ok. 16m2 z wyjściem na balkon, sypialnia o pow. ok. 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia/ Centrum/ Gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ul. Unisławy centrum miasta! Piętro: 4 z windą | Powierzchnia: 37 m Cena najmu: 2200 zł + 670 zł | Kaucja: 2200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

239 000 zł22 m² 10 684 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wynajęte mieszkanie na rok czasu ze stopą zwrotu 8%. Kawalerka w ścisłym centrum miasta, wysoki parter w oficynie z niezależnym wejściem. Idealna oferta pod inwestycję, jak też do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu mieszkania w kamienicy, zlokalizowanej w samym sercu miasta przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Szczecin

782 000 zł65 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Super lokalicacja W centrum - przy odnowionym odcinku al.WOJSKA POLSKIEGO - KAMIENICA, III PIĘTRO Mieszkanie 2w1 Idealne pod inwestycję! Przychód z najmu 4600zł m/c Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

450 000 zł37 m² 12 258,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z super widokiem na Szczecin w bloku przy placu Żołnierza Polskiego. Samo centrum, jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

419 000 zł45 m² 9 304,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 45m2, znajdujące się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum, w okolicy Placu Zgody i Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W samym sercu Szczecina, na ósmym piętrze jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w mieście Hanza Tower, czeka na Ciebie apartament, który łączy luksus, wygodę i ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament do wynajęcia w Sky Garden - 64 m , 2 sypialnie, duży taras, miejsce parkingowe Na wynajem nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 500 zł66 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu piękny Loft z dużym tarasem tuż przy Jasnych Błoniach. Ta nieruchomość ma wiele zalet w tym najważniejsza to lokalizacja - centrum, tuż tuż Urząd Miejski , Park Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Centrum,Szczecin

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Industrialny charakter, nowoczesny komfort - 61 m w sercu miasta Na wynajem prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

379 000 zł51 m² 7 475,35 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Spółdzielcze -własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 50,7 m2 znajdujące się przy ulicy Łuczniczej. Mieszkanie znajduje się na parterze 7 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

5 500 zł124 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy dla Państwa wyjątkową ofertę pięknego umeblowanego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy położonej w urokliwej części Śródmieścia Szczecina. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwu pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowym miejscu - przy ul. Św. Ducha w budynku river hause. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynek z 2020 roku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł51 m² 7 779,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni ok. 51 m , położonego w ścisłym Centrum Szczecina niedaleko Jasnych Błoni. Najważniejsze atuty: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina na sprzedaż! Prezentujemy wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w Szczecinie. To 75-metrowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe mieszkanie w stylu glamour i bardzo wysokim standardzie po kapitalnym remoncie - 44m2, drugie piętro Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, jasne mieszkanie w ścisłym centrum - 34 m2, 4. piętro, winda, garaż Zapraszam do wynajęcia komfortowego i jasnego mieszkania o powierzchni 34 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w klimatycznym, odświeżonym dwupokojowym mieszkaniu w ścisłym centrum (400m spacerem do galerii nowy Turzyn) Cena do negocjacji! Kamienica ocieplona z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczecin, centrum, ul. Unisławy, 2 pokoje, parter, blok, pełna własność. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w centrum miasta przy ul. Unisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

739 000 zł99 m² 7 454,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoisława

Centrum,Szczecin

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Stoislawa, ul. Partyzantów taras, 2 pokoje, wysoki standard, winda. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Oferta dla wymagającego Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

465 000 zł46 m² 10 032,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w rewelacyjnym miejscu w centrum Szczecina. Położenie idealne! Wszędzie blisko a jednocześnie cicho i zielono za oknem. Naprawdę wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

399 000 zł57 m² 7 024,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum Szczecina przy ulicy Jana Pawła II w drugiej lini zabudowy. Kamienica zarówno od frontu jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Szczecin

2 499 zł65 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie dla pracownikow o powierzchni 65m2. W skład mieszkania wchodzą: -sypialnia 1 -sypialnia 2 -osobna kuchnia -przedpokój -łazienka Czynsz najmu 2499pln+czynsz 499pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pogodno, aleja Wojska Polskiego, apartament bezczynszowy w willi, ogród, 2 garaże, miejsca parkingowe, idealny dla firmy. Wyjątkowa oferta. Oferuję na wynajem 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

580 000 zł87 m² 6 681,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Inwestycja pod wynajem. Mieszkanie oryginalnie 3 pokojowe zostało przerobione na 6 pokojowe z pokojami o powierzchni po ok. 10 m2, położone w centrum miasta, blisko przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu na wynajem duże mieszkanie z ogromnym potencjałem znajdujące się w centrum Szczecina na I piętrze kamienicy. Mieszkanie idealnie nadaje się na wynajem na gabinety bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Plater

Centrum,Szczecin

4 500 zł103 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - mieszkanie dla firmy | 103m? | 5 pokoi | 2 poziomy | Centrum Szczecina Oferujemy na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m?, zlokalizowane w samym sercu.