dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

2 100 zł37 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 37,2 m2 z oddzielną jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek oddany do użytku w ok 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

260 000 zł37 m² 6 959,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,36 m2 w zadbanej oficynie na I piętrze w budynku przedwojennym z lat 30-tych. Pokoje w amfiladzie o powierzchni 18,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni około 37 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

289 900 zł32 m² 9 059,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz przestronnej kawalerki, która może stanowić idealną opcję na Twoje pierwsze mieszkanie, lub jako inwestycję na wynajem? Chcesz mieszkać w centrum miasta i jednocześnie w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

448 000 zł89 m² 5 006,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Świetna okazja! Obniżka ceny o 12 000! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie najmu nieruchomość usytuowana na 1 piętrze (w budynku dwie windy) w niskim bloku, położona przy ul. Emilii Plater. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe do wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynkowa

Centrum,Szczecin

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność oferta wynajmu trzy pokojowego mieszkania O powierzchni 84 m2, położonego W szczecinie dzielnica niebuszewo - ulica rynkowa czynsz najmu 3.000 ZŁ ( ryczałtowa opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Centrum,Szczecin

860 000 zł133 m² 6 466,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Na powierzchni 133m2 znajduje się 5 pokoi, korytarz, wc. Dodatkowo do mieszkania przynależy 78m2 strychu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

669 000 zł108 m² 6 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferta sprzedaży przytulnego, 2 piętrowego, 3 pokojowego mieszkania z balkonem w samym centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 87 m2 usytuowane jest na 3 piętrze przepięknie odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Szczecin

950 000 zł79 m² 12 025,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3- pokojowy apartament 79 m2 nowocześnie zaaranżowany dla wymagającego klienta. Centrum Szczecina. Kamienica nova. Elegancki budynek, wybudowany z użyciem najwyższej klasy materiałów elewacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomosci przedstawia ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania o pow. 59,19 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w samym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Centrum,Szczecin

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartamen t o pow. ok 25 m2 z loggią - na VII piętrze w budynku hanza tower - w centrum Szczecina. Hanza tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

475 000 zł45 m² 10 635,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,66 m2 w ścisłym centrum miasta w okolicy ch. Galaxy. Mieszkanie znajduje się na wysokom parterze w budynku czterokondygnacyjnym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

379 000 zł32 m² 11 781,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealne na pierwsze mieszkanie lub inwestycje - mieszkanie na sprzedaż, - powierzchnia: 32,17m2, - lokalizacja : ścisłe Centrum - okolice ch Kaskada, - 2 pokoje, - kuchnia w formie aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

275 000 zł28 m² 9 967,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w plus Nieruchomości! Mieszkanie idealnie pod inwestycję, jak i na własność. Oferujemy na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m 2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

679 000 zł86 m² 7 905,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie podzielone na 3 niezależne pokoje i samodzielną kawalerkę, usytuowane na 1 piętrze kamienicy tuż przy Galerii Kaskada. Dla inwestora - cash flow: mieszkanie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

569 000 zł52 m² 10 840,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w samym Centrum miasta. Znakomita lokalizacje ulica Tkacka. Tuż obok Placu Orła Białego, zamku Książąt Pomorskich i niepowtarzalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

3 499 zł70 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 3 pokojowe mieszkanie (70m2) z kuchnią i łazienką w centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na parterze budynku blisko Wałów Chrobrego. Składa się z 3.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Śródmieście, Centrum

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij