dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

494 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

494 ogłoszenia

599 000 zł76,21 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,72 m² 8 752,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł40,98 m² 10 968,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 380 zł36,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko ch Turzyn. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2) - pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2 -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł81,01 m² 9 503,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 81 m 5 pokoi, świetna lokalizacja, idealne pod wynajem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m , położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,55 m² 12 302,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie widok na Park Żeromskiego | 47,55 m | ul. Matejki Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i jedną.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł98,24 m² 18 312 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł166,80 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 166,8 m , położone na 2 piętrze eleganckiej kamienicy w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II) - 5 dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł93,60 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w centrum-śródmieście. Kamienica secesyjna, pięknie odrestaurowana, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy, położonego w sercu Szczecina. Apartament zachwyca swoją funkcjonalnością i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 029 zł34,91 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Starym Mieście. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku, jego powierzchnia wynosi 60,5 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,91 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Szczecina ta oferta jest dla Ciebie. Zamieszkaj pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Rodła, gdzie tętniące życiem miasto spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,10 m² 11 993,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | 35 m | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł88,76 m² 8 224,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 88,76m2 położone w cichym zakątku w centrum Szczecina. Mieszkanie dwupoziomowe z bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#2 design | Luksusowy apartament 35 m w Centrum 4,5 km od nato mnc ne , 8 min. samochodem 2 pokoje, w tym przeszklona sypialnia cisza i panoramiczny widok, nowe technologie 1 miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł76,04 m² 7 101,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum u zbiegu ulic Krzywoustego i Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wygodnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł41,60 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy apartament dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga, właściciel dokupi łóżko z materacem oraz kolejną komodę. Bliskie centrum ul.1 Maja, śliczna kawalerka o pow.31m2 z wnęką sypialną położona na 7 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł107,91 m² 6 486,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł95,17 m² 8 300,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m ) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w nowo powstałym apartamentowcu Hanza Tower! Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,. Urządzone w kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 048 zł37,85 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40 m2 w samym centrum Szczecina. Opis mieszkania: dwupokojowy lokal o funkcjonalnym układzie (2 pokoje, aneks kuchenny) idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł35,73 m² 21 102,71 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 6 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Tylko u Nas! Na sprzedaż piękny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49,85 m² 12 617,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł113,73 m² 6 321,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prestiż I przestrzeń przy jasnych błoniach 114 m , ul. Wielkopolska 22 Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł95,52 m² 8 364,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny również pod działalność. Ścisłe Centrum - tuż przy Palcu Zgody! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,80 m² 5 718,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 34,8 m - Centum, szczecin | 199 000 zł Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Centrum. Idealna opcja inwestycyjna lub na start. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,12 m² 9 021,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Forma własności: pełna własność z kw Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 144,04 m2, zlokalizowane w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł57,92 m² 7 406,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w samym centrum na spokojnej ulicy Bolesława Śmiałego Nieruchomość powstała na ostatnim piętrze wyremontowanej kamienicy i ma 58m2 powierzcni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje | 22 piętro - panorama miasta Hanza Tower | Szczecin Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 63 m2, położony na 22. piętrze najbardziej prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,93 m² 7 327 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 75 m, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Wyzwolenia w Szczecinie. W ogłoszeniu dodano również wizualizacje salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 625 000 zł81,29 m² 19 990,16 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Hanza Tower to nowoczesny, prestiżowy wieżowiec położony w samym sercu Szczecina. Oddany do użytku w 2021 roku, wyróżnia się efektowną architekturą oraz bogatą ofertą udogodnień, które.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł36,35 m² 11 004,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szczecin, centrum, ul.Legionów Dąbrowskiego 14 (vis a vis Galerii Turzyn), kawalerka, parter, tern zamknięty, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł132,02 m² 6 052,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Śródmieście, Centrum