dowolna

Mieszkania dla studentów Szczecin - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

2 000 zł27 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy świetnie zlokalizowaną kawalerkę w Centrum Szczecina, w okolicy Hanza Tower oraz centrum handlowego Galaxy. Mieszkanie umeblowane, do wprowadzenia. Oddalone od ruchu miejskiego, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Brzechwy

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 800 zł15 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy świeżo wykończone mikrokawalerki o powierzchni od 15 do 20 m2 położone w nowo powstałym obiekcie Silver Forest na os. Zawadzkiego Klonowica. Jest to doskonała opcja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

439 000 zł47 m² 9 380,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na szczecińskich Pomorzanach. Mieszkanie w niskim bloku czteropiętrowym otoczonym zielenią. Mieszkanie o powierzchni prawie 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 9 Maja

Nowe Miasto,Szczecin

499 000 zł114 m² 4 377,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa Oferta! Duża nieruchomość do remontu - idealna inwestycja! Prezentujemy Państwu przestronną nieruchomość wymagającą remontu, która oferuje ogromne możliwości adaptacyjne. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 z dobrze nasłonecznionym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul. 9 maja 18 w Szczecinie *cicha, spokojna, zielona okolica z dobrym dojazdem do Centrum *w sąsiedztwie znajduje się m.in. Szpital Kliniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czorsztyńska

Pogodno,Szczecin

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Czorsztyńskiej na Pogodnie. Mieszkania składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i korytarza z zbudowana szafą. Wyposażona w meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

726 310 zł56 m² 12 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów spotkanie celem obejrzenia lokali na żywo od poniedziałku do soboty! Spytaj o promocje na harmonogram - i zapłać dopiero przy odbiorze lokalu! idealny koncept dla inwestorów I osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

653 000 zł52 m² 12 558 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

828 120 zł70 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

574 000 zł42 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

962 800 zł71 m² 13 541 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Jasne Błonia,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się pa parterze wieżowca tuz przy parku Kasprowicza. Stan mieszkania:do odświeżenia. Pokoje :rozkładowe. Mieszkanie jest dostosowane dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Szczecin

2 000 zł28 m² 71,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz eleganckie studio w nowym budynku z 2015 roku. Na parterze, bez barier architektonicznych. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Łazienka w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 zł21 m² 72,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka usytuowana na VI piętrze bloku z windą w samym centrum miasta. Na powierzchnię niespełna 21m2 składają się: - umeblowany pokój dzienny, - wnęka kuchenna, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

750 100 zł60 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

402 120 zł27 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

519 000 zł38 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

350 000 zł39 m² 9 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa oferta! Przestronne mieszkanie o powierzchni 38,64 m w prestiżowej wielkiej płycie, wymagające całkowitego remontu, położone w samym sercu miasta! W otoczeniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Szczecin

1 560 zł17 m² 91,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Dworcowej w Szczecinie *miejskie ogrzewanie *lokal o powierzchni 17 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 mieszkania typu studio po kapitalnym remoncie w centrum Szczecina każde o powierzchni około 27m2 z własną łazienka i kuchnią. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

2 200 zł37 m² 60,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Oferuję na wynajem dużą kawalerkę o pow. 36,64 m2 w centrum Szczecina :) Mieszkanie po generalnym remoncie z zastosowaniem materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe ( balkon ) z kuchnią ,łazienką .Budynek oddany we wrześniu 2002 r. Wszystkie media (telewizja kablowa, możliwość dostępu do internetu). Instalacja telefoniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem zlokalizowanego w dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 30.77m2 składają się : - Salon z aneksem kuchennym - Korytarz -Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

1 400 zł24 m² 57,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w Podjuchach przy ul. Metalowej (przy pętli autobusowej). Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane. Ekspozycja okien zachodnia. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

1 500 zł37 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Mieszkanie ma 36,8 m2 powierzchni i znajduje się na 4 piętrze 5 piętrowego bloku mieszkalnego bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Niebuszewo,Szczecin

3 100 zł53 m² 58,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Korzystnie zlokalizowane. Takie jest mieszkanie przy ul. Majora Władysława Raginisa. Bogate zaplecze handlowo-usługowe, edukacyjne oraz rozbudowana sieć komunikacji miejskiej sprawiają, że mieszka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Żelechowa,Szczecin

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie powstałe z dobudowy do domu jednorodzinnego, samodzielne, z kuchnią i łazienką, z oddzielnym niekolizyjnym wejściem. Posiada 2 duże okna, które zapewniają dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Śródmieście,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Starym Mieście w nowym budynku. Mieszkanie częściowo umeblowane. Do wprowadzenia od 1 Stycznia 2023r. Wymagana kaucja jenomiesięczna. Do czynszu najmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł29 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Wynajmę atrakcyjną, komfortową, po remoncie kawalerkę zlokalizowana na ul.9 Maja - Pomorzany, blisko PUM! Lokal o całkowitej powierzchni 29,45 m znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 100 zł32 m² 65,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w spokojnej dzielnicy. Na powierzchnię 32.28m2 składają się : -Pokój z aneksem kuchennym -Korytarz -Łazienka z wanną Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, usytuowana na 4 piętrze bloku apartamentowego, wyposażonego w windę. Na powierzchni ok. 29m2 znajduje się: ok. 22m2 salon z aneksem kuchennym, ok 3m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Centrum,Szczecin

419 000 zł34 m² 12 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem oferty jest 2. pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o nowoczesnym designe, o łącznej powierzchni 34,50 m2, umiejscowione na 1 piętrze zadbanej kamienicy nieopodal Książnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie typu studio zlokalizowane w okolicach Zawadzkiego - Klonowica w zupełnie nowej inwestycji. Lokal nigdy nie zamieszkały, wyposażony w nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 050 zł17 m² 120,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warcisława I

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł36 m² 50,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dużą kawalerkę na ul. Warcisława w Szczecinie. Mieszkanie umeblowane, słoneczne, o pow. 35,33 mkw. z oddzielną kuchnia , balkonem położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kozierowskiego

Pogodno,Szczecin

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Na wynajem kawalerka usytuowane na parterze niskiego budynku w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina - Pogodno ul. Kozierowskiego. Na 27 m2 mieszkania składają się odpowiednio pokój, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czesława

Centrum,Szczecin

2 000 zł57 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania na wynajem dla studentów lub pracowników. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Czesława. Mieszkanie składa się z czterech rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m na parterze w 4 piętrowej kamienicy, która została wyremontowana i ocieplona. Składa się z salonu, kuchni, łazienki oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie w zadbanym bloku w nowym budownictwie w dzielnicy Nowe Miasto (ul. J.H.Dąbrowskiego) - blisko centrum, szpitala na Pomorzanach (PUM) oraz.