dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia, sklepy, park. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Skolwin,Szczecin

189 000 zł81 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Karpackiej. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi. W jednym z nich jest wyjście na duży balkon. Pokoje rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

260 000 zł48 m² 5 414,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m2 położone blisko środków komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i Targowiska Manhattan. W ocieplonym bloku, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ocieplonej kamienicy. Na metraż 53,51 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

2 000 zł68 m² 29,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 68,13m2 zlokalizowane w apartamentowcu z windą na prestiżowym osiedlu Garden House na Warszewie. Stanowisko garażowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

473 000 zł70 m² 6 757,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy- na Warszewie. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze, bardzo dobrze utrzymanego niskiego bloku. Na powierzchnię 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

585 000 zł115 m² 5 086,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Halo Nieruchomości. Mieszkanie ładne, czyste I zadbane - wydanie od zaraz. Idealne dla rodziny lub pary lubiącej, jasne, słoneczne wnętrza. Powierzchnia użytkowa 95 m. kw., powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem 3 pokojowe w spokojnej dzielnicy Niebuszewa. Mieszkanie umeblowane bardzo ustawne z niezależną kuchnią i pokojami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze 7 kondygnacyjnego budynku z 2018. Mieszkanie usytuowane na końcu korytarza z dala od szybu windy i ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

438 000 zł72 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4 pok. 72m2 Oś. Bandurskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o pow. 62 m 2 położone na pierwszym piętrze. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy Manhattanu. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, sklepy, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Warszewo

Warszewo,Szczecin

212 000 zł26 m² 8 009,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Apartamenty Duńska w Szczecinie. Kameralne osiedle z niecodzienną architekturą, charakteryzujące się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

495 000 zł68 m² 7 231,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ładne, przestronne mieszkanie 3 pok. z dodatkowym pomieszczeniem, które można zaadoptować na dodatkową sypialnię lub używać jako stryszek. Mieszkanie położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

337 000 zł44 m² 7 699,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Apartamenty Duńska w Szczecinie. Kameralne osiedle z niecodzienną architekturą, charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzałowska

Golęcino,Szczecin

264 000 zł62 m² 4 283,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze kamienicy w dzielnicy Golęcino. Mieszkanie o powierzchni ponad 61 metrów w skład którego wchodzą: - 3 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

413 952 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Osiedle powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy i zieleni Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru dodaje znajdujący się na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

189 002 zł24 m² 7 810 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji, na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na podłodze panele. Ściany wytapetowane. Łazienka w glazurze i terakocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, nowoczesny apartament o powierzchni 72 m2 położony na II piętrze apartamentowca na Warszewie w Szczecinie. Dostępny od 01 marca. Nowy, urządzony, elegancko umeblowany wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Północ,Szczecin

575 000 zł96 m² 5 989,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piękny apartament dwupoziomowy z widokiem na panoramę Szczecina, położony w otoczeniu domów jednorodzinnych na Warszewie. Nieruchomość faktycznie ma 96 m2 (w Księdze Wieczystej 57,85m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pok. 58m2, balkon Niebuszewo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

rozkładowe mieszkanie, świeżo po gruntownym remoncie obejmującym: wymianę instalacji, okien i drzwi, nowa drewniana podłoga, nowe tynki i wymienione co. mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

449 000 zł71 m² 6 282,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 71,47m2 położonego na drugim piętrze w ocieplonym wieżowcu znajdującym się na Osiedlu Bandurskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

498 000 zł72 m² 6 899,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,18m2 położone na trzecim piętrze w niskim budynku (1994r.) na pograniczu Osiedla Książąt Pomorskich i Osiedla Bandurskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Niebuszewo

Północ,Szczecin

210 000 zł27 m² 7 658,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja!kupujący nie płaci podatku pcc-2 % u notariusza. Doskonała jako inwestycja pod wynajem Oferujemy nową kawalerkę blisko Parku Kasprowicza o powierzchni całkowitej 27,42m2 , użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguchwały

Niebuszewo,Szczecin

369 000 zł61 m² 6 054,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie na 1. piętrze! Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 60,95 m2. - 2 pokoje - po 21 m2. Na podłogach deska, - nowoczesna kuchnia połączona z jadalnią. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

688 900 zł85 m² 8 127,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w dzielnicy Warszewo. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku powstałym w 2015 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Niebuszewo,Szczecin

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w niskim bloku przy ul Komuny Paryskiej. Z jednego pokoju została wydzielona sypialnia, tym samym stało się ono 2 pokojowe. Niewielki metraż, jednak zgrabnie urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Golęcino,Szczecin

278 000 zł62 m² 4 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Słoneczne, bardzo ładne mieszkanie o powierzchni blisko 62 m2, mieszczące się na piętrze niskiej kamienicy położonej w pobliżu Odry. Mieszkanie posiada trzy duże pokoje o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje bezczynszowe, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania o powierzchni około 50 m2. Zostały wymienione wszystkie instalacje, położone tynki i wylane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Okazja! Wyjątkowe umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z tarasem 8 m2, położone na ulicy Grzymińskiej w bloku z 2001 roku na pierwszym piętrze z trzech. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

362 000 zł46 m² 7 801,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,40 mkw. na 1 piętrze 4 piętrowego ocieplonego budynku w bliskiej lokalizacji Jasnych Błoni. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

328 000 zł69 m² 4 750,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Piętro domu w kameralnej lokalizacji na starym Warszewie w budynku dwurodzinnym. Mieszkanie z oddzielnym wejściem, 3 pokojowe, z kuchnią, łazienką, dodatkowo 2 pomieszczenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

199 000 zł44 m² 4 553,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 usytuowane na I piętrze kamienicy, w doskonałej lokalizacji - na pograniczu Śródmieścia i Niebuszewa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Warszewo

Północ,Szczecin

630 000 zł102 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni całkowitej 102 m2 (powierzchnia użytkowa 84 m2). Mieszkanie znajduje na drugim piętrze w nowym budynku z 2019 roku. Charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

359 000 zł46 m² 7 737,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam bardzo ładne, pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Niebuszewie w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

364 000 zł46 m² 7 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,4 m2 położone w dzielnicy Niebuszewo, w okolicach Jasnych Błoni. Pokoje rozkładowe, w salonie balkon francuski, kuchnia z nowymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

365 000 zł46 m² 7 866,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie w ocieplonym budynku z lat '80. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,4 m2 zlokalizowanej jest na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monterska

Golęcino,Szczecin

216 000 zł52 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na Golęcinie. Mieszkanie czyste i zadbane, ogrzewane nowoczesnym dwubiegowym piecem junkers. Czynsz wynosi 350 zł, dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

310 000 zł59 m² 5 268,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie z zabudowanym balkonem w znakomitej lokalizacji. Dzielnica Niebuszewo, blisko do Centrum miasta. W pobliżu komunikacja miejska we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Niebuszewo,Szczecin

225 000 zł55 m² 4 121,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta idealna dla Klientów z wizją własnej aranżacji przestronnych 2 pokoi bądź mniejszych 3. Mieszkanie o powierzchni 54,59 m2 sklada się z: - osobnej kuchni ok. 11m2, - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszewo,Szczecin

569 000 zł89 m² 6 368,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania 4pokojowego, o powierzchni całkowitej 89,35m2, użytkowej 70,35m2 Z dużym tarasem 11m2 położonym na warszewie - podbórz - W skład mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij