dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

569 000 zł78 m² 7 314,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż piękne, ciche i komfortowe mieszkanie, blisko puszczy Wkrzańskiej. Apartament 4-pokojowy, o powierzchni 77,79 m2 z dużym tarasem na 4 piętrze, 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Uwaga: mieszkanie sprzedawane razem z garażem o p.u. 18,30 m2 (stanowiącym odrębny lokal niemieszkalny usytuowany w przyziemiu budynku) w cenie 39 000 zł. Do ceny mieszkania 289 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

399 000 zł57 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz dla swojej Rodziny oazy spokoju, niespełna 7km od Centrum Miasta, w otoczeniu zieleni i na prorodzinnym osiedlu? To jesteśmy w domu;) Zapraszam do zakupu: - 3 pokoi (salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

289 500 zł38 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na pierwszym piętrze w ocieplonym budynku usytuowanym w świetnej lokalizacji na Warszewie. Nieruchomość ma 37,37m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem usytuowane na ósmym piętrze w ocieplonym budynku z widną zlokalizowanym na oś. Książąt Pomorskich. Nieruchomość ma 48m2 i składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

561 000 zł107 m² 5 242,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe mieszkanie dwupoziomowe, 5-pokojowe z Balkonem i z Miejscem Parkingowym w garażu znajdujące się na ostatnim piętrze 3 piętrowego bloku z cegły (rok budowy: 2008).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

650 000 zł122 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Piękne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w apartamentowcu na Warszewie. Powierzchnia całkowita to 122m2, a użytkowa to 96,47m2. Teren ogrodzony, monitorowany. Poziom pierwszy to: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

280 000 zł47 m² 5 923,42 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem w cichej, spokojnej i zielonej części Niebuszewa Na powierzchnię 47 m2 składają się 3 rozkładowe pokoje (w tym salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Odrą

Stołczyn,Szczecin

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ulicy Nad Odrą. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, na który składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Północ,Szczecin

225 000 zł34 m² 6 678,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Żelechowie przy ul. Grzymińskiej. Mieszkanie odświeżone, położone na 2 piętrze odnowionego bloku z lat 60-tych XX wieku. Wejście do budynku od dwóch stron -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapienna

Warszewo,Szczecin

511 000 zł95 m² 5 378,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe na Warszewie, wysoki standard , salon otwarty na zrobioną i wyposażoną kuchnię (aneks) na podłogach kafle. W kuchni znajduje się kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrowska

Żelechowa,Szczecin

560 000 zł73 m² 7 663,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w niskim bloku z windą, na osiedlu Park Ostrowska. Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni. Budynek powstał w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętoborzyców

Książąt Pomorskich,Szczecin

239 000 zł47 m² 5 042,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetnie usytuowane 2-pokojowe mieszkanie na zadbanym, znanym i lubianym zielonym osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie mieści się na 11 pietrze w 11-piętrowym bloku z nową windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

390 000 zł74 m² 5 234,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 74,5 m2 składa się: przestronny salon z wyjściem na duży balkon, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flaminga

Północ,Szczecin

375 846 zł68 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zielone Wzgórza mają wiele atutów, które szybko zauważysz. Budujemy dla Ciebie nie tylko z najlepszych, certyfikowanych materiałów, ale i pod nadzorem fachowców przeszkolonych na rynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

379 000 zł99 m² 3 828,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w Szczecinie (dzielnica Niebuszewo). Mieszkanie przestronne, rozkładowe i wygodne. Na powierzchnię 99 m2 składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow 61 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym ( dodatkowo płatnym 40 000 zł). Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku przy ul Maciejkowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta wstrzymana do 2019-09-30 Po generalnym remoncie z nowym wyposażeniem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59m2 na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły na Niebuszewie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokoje na wysokim parterze w świeżo odnowionym 3 piętrowym budynku z cegły. Na powierzchni 53m2 znajduje się salon z którego jest przejście do sypialni, oraz oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

169 000 zł28 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o pow.28,5m2 na 4 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Niebuszewa.W najbliższej okolicy szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Północ,Szczecin

357 650 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie przestronne, o nowoczesnym, wygodnym rozkładzie, stan deweloperski, 7 km od centrum (bukowo). Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł50 m² 5 932,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na wysokim parterze 3-piętrowego bloku. Na powierzchni około 50m2 znajdują się: ok. 15m2 salon z wyjściem na balkon oraz wejściem do ok. 6m2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

335 000 zł51 m² 6 607,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na Osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze 11 piętrowego wieżowca. Na pow. 50,7 m2 składają się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Skolwin,Szczecin

220 000 zł79 m² 2 784,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z dużym potencjałem, rozkładowe, słoneczne. w mieszkaniu wykonano częściowy remont, gładź w dwóch pokojach trzeci pokój przygotowany do remontu, wszystkie drzwi nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone w dzielnicy Niebuszewo. Pokoje rozkładowe, z większego wyjście na balkon, kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem agd, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Niebuszewo,Szczecin

169 000 zł47 m² 3 625,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa niższa cena. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w słonecznej, spokojnej oficynie w dzielnicy Niebuszewo w okolicach "manhatanu". Wejście do oficyny przez ładną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

359 000 zł61 m² 5 929,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

polecam do sprzedaży duże 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim położone na cichym spokojnym osiedlu zamkniętym w urokliwym miejscu Warszewa. Mieszkanie do samodzielnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

439 200 zł61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze niskiego bloku. Budynek zadbany z ładną elewacją zewnętrzną. Na powierzchnię 61 m2 składają się: salon z kuchnią w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

485 000 zł77 m² 6 316,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam bardzo ładny, nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem i komórką lokatorską, usytuowany na II piętrze niskiego kameralnego budynku z 2013r. na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w znakomitej lokalizacji. Blisko komunikacja miejska, sklepy wielkopowierzchniowe, ryneczek Manhattan, szkoły, lokale usługowe. Odnowiony budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie - Niebuszewo Mieszkanie znajduje się na ivp niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. Na powierzchnię 47m2 składają się 2 rozkładowe pokoje (salon od strony południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętoborzyców

Książąt Pomorskich,Szczecin

242 000 zł47 m² 5 127,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż mieszkania 2-pokojowego na Osiedlu Książąt Pomorskich. Pokoje rozkładowe, jeden z balkonem. Kuchnia osobno. Łazienka z wanną. Mieszkanie w stanie dobrym. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 63m2 w nowym budynku apartamentowym Widok z 2010r., położonym niedaleko centrum miasta w spokojnej okolicy Książąt Pomorskich. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie po remoncie generalnym, w pełni umeblowane Na powierzchnię 58m2 składa się salon z aneksem kuchennym (wszystkie sprzęty nowe, na gwarancji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

650 000 zł119 m² 5 455,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowocześnie urządzony apartament na Warszewie, położony na I piętrze w budynku z 2004 roku. Wejście do stanowi duży hol, z którego przechodzi się do salonu, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczecin - 1 pokojowe z ogródkiem i tarasem w najchętniej kupowanej dzielnicy Szczecina warszewo!. Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle z komórkami lokatorskimi, miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 72,50m2 na Warszewie + balkon, na którą składają się: poziom 1 (48,50m2): - przestronny i widny salon z aneksem kuchennym (29m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

645 000 zł119 m² 5 420,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu.Rozkładowe pokoje,dwa tarasy,garderoba,salon otwarty na jadalnię i kuchnię .Kuchnia w zabudowie,sprzęt AGD firmy Miele.Bardzo niskie opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

312 000 zł37 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję komfortowe nowoczesne mieszkanie w nowym apartamentowcu. Osiedle zlokalizowane jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, 5 km od ścisłego centrum. Na powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Odrą

Stołczyn,Szczecin

265 000 zł70 m² 3 785,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż duże, komfortowe i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nad Odrą. Latem 2018 roku przeszło generalny remont. Wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

299 000 zł52 m² 5 706,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Książąt Pomorskich. Bardzo korzystne położenie nieruchomości - świetna komunikacja z centrum miasta, w pobliżu:.