dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł93 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 zadbane pokoje w nowej cegle na zamkniętym osiedlu w cichym zakątku Niebuszewa. Mieszkanie II poziomowe. Na powierzchnię całkowitą 93m2 (użytkową: 52,80) składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł90 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w pobliżu Manhatanu. Na pierwszy poziomie o powierzchni 53m znajduje się sypialnia, łazienka, salon częściowo otwarty na kuchnię. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Północ,Szczecin

185 000 zł29 m² 6 283,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania nową adaptację poddasza, 2 pokoje o powierzchni 29,44m2 .Pokój z aneksem kuchennym o pow. 16,12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

369 000 zł63 m² 5 820,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na osiedlu Książąt Pomorskich. Lokal ma powierzchnię użytkową 63,40m2, ze skosami ok. 70m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrowska

Warszewo,Szczecin

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu studio na nowoczesnym osiedlu na Warszewie. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 składające się z pokoju dziennego z otwarta wyposażoną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży piękne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na osiedlu Książąt Pomorskich. Lokal ma powierzchnię użytkową 63,40m2, ze skosami ok. 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

349 000 zł97 m² 3 593,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny idealny dla rodziny lub pod inwestycję. Lokal znajduje się na parterze w odnowionej kamienicy przy jednej z głównych ulic dzielnicy Niebuszewo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

480 000 zł78 m² 6 183,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam przestronny apartament 3 pokojowy na zamknietym osiedlu Panoramika w dzielnicy Warszewo. Apartament położony jest na parterze 4-piętrowego budynku z 2013 r., wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

210 000 zł30 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka warszewo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 30,20 m2 z dużym balkonem. Nieruchomość znajduje na drugim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe niebuszewo Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w odnowionej kamienicy na Niebuszewie na 2 piętrze. Powierzchnia 52 m2, czynsz 510 zł, media miejskie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na Niebuszewie zlokalizowanym na siódmym piętrze wieżowca z lat 70. Powierzchnia 29m2. Standard wymaga remontu kapitalnego. Aktualnie kuchnia oddzielna, możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

375 900 zł68 m² 5 552,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja 2 budynków mieszkalnych w zielonej części Warszewa oferuje wysoki komfort mieszkania oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Spokojna okolica, dużo zieleni, w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Północ,Szczecin

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania nową adaptację poddasza, dwa pokoje o powierzchni 35m2. Pokój z aneksem kuchennym o pow. 21,40m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warcisława I

Książąt Pomorskich,Szczecin

410 000 zł78 m² 5 261,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na os. Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest w zadbanym budynku z 2003 roku, zlokalizowanym na zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

369 000 zł63 m² 5 820,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

519 000 zł80 m² 6 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament na Warszewie. Lokal znajduje się w nowym budynku z 2018 r, wybudowany przez dewelopera Mak Dom. Blok apartamentowy jest dwupiętrowy, z windą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, położona w ścisłym centrum miasta przy ulicy Ofiar Oświęcimia, bardzo blisko Rynku Manhattan, kaufland, biedronka, netto. Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania nową adaptację poddasza, 2 pokoje o powierzchni 35m2 .Pokój z aneksem kuchennym o pow. 21,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

343 000 zł53 m² 6 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i możliwością zagospodarowania przyległego do budynku ogródka. Mieszkanie rozkładowe składa się się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

328 000 zł52 m² 6 276,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z balkonem! Usytuowane na parterze niskiego bloku w dzielnicy Warszewo. Istnieje możliwość zagospodarowania działki przed budynkiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

222 000 zł36 m² 6 216,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,71 m2 położone na ósmym piętrze w ocieplonym wieżowców na Os Piastowskim. W pobliżu sklepy banki, fryzjer, przychodnia, szkoły. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bukowo

Północ,Szczecin

258 366 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy państwu mieszkanie przestronne, o nowoczesnym rozkładzie z dużym ogródkiem, stan deweloperski, 7km od centrum Osiedle znajduje się w bardzo szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

330 000 zł52 m² 6 314,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 52,26 m2, mieszczące się na parterze niskiego budynku z 2008r. Duży pokój dzienny oraz sypialnia. Kuchnia wyposażona w stylowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orzeszkowej

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy na 4 piętrze powstałe w wyniku adaptacji poddasza zlokalizowane blisko centrum Szczecina - dzielnica Niebuszewo. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Północ,Szczecin

177 000 zł30 m² 5 822,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 30,40m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Północ,Szczecin

182 000 zł32 m² 5 759,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 31,60m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Północ,Szczecin

237 873 zł43 m² 5 499,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w dobrej cenie! Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 2020 miasto realizuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Północ,Szczecin

242 352 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie przestronne, o nowoczesnym wygodnym rozkładzie z tarasem, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bukowo

Północ,Szczecin

357 650 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie przestronne, o nowoczesnym, wygodnym rozkładzie z balkonem, stan deweloperski 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Książąt Pomorskich,Szczecin

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe 32mkw - kuchnia z jadalnią i sypialnia, umeblowane i wyposażone, pierwsze piętro w niskim budynku. Cicha i spokojna okolica, blisko przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

kameralne ,ciche,słoneczne mieszkanie na Warszewie.Pokoje rozkładowe,kuchnia osobna jasna,wyposażona z kącikiem jadalnianym,łazienka osobno z wc,w łazience zarówno wanna jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bukowo

Północ,Szczecin

238 782 zł47 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem o atrakcyjnym i nowoczesnym rozkładzie! Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bukowo

Północ,Szczecin

242 634 zł46 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponuję piękne mieszkanie o nowoczesnym rozkładzie z balkonem, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Szczecin

Północ,Szczecin

155 000 zł22 m² 7 162,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 21,54m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

250 000 zł66 m² 3 770,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiot oferty: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o p.u. 39,70 m2 wraz poddaszem o pow. po podłodze ok. 26,60 m2 (powierzchnia łączna 66,3 m2). Rynek: wtórny. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

450 000 zł60 m² 7 525,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W ofercie do sprzedaży trzypokojowy apartament z ogródkiem na Warszewie, powierzchnia mieszkania: 59,8 mkw, piwnica: 6,8 mkw, garaż po budynkiem: 18,2 mkw oraz dodatkowo dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Północ,Szczecin

379 533 zł72 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Proponuję piękne mieszkanie o nowoczesnym rozkładzie, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Szczecina. W odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Północ,Szczecin

185 000 zł29 m² 6 283,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

328 000 zł52 m² 6 276,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na parterze niskiego bloku. Budynek z cegły, zadbany z ładną elewacją zewnętrzną. Nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

345 000 zł66 m² 5 256,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokojowe mieszkanie w budynku z lat 80'. W pełni rozkładowe. Salon i jedna sypialnia od strony południowej. W salone balkon z widokiem na zieleń Druga sypialnia.