dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

1 100 zł64 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie do wynajęcia, 3 pokoje na Niebuszewie w wysokim bloku. Mieszkanie do odświeżenia. Właściciel wymaga kaucji w wys. jednokrotnego czynszu, która jest oczywiście zwrotna po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orczykowa

Północ,Szczecin

268 916 zł67 m² 4 024,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe niebanalne dwu poziomowe mieszkanie na drugim piętrze ładnego budynku w cichej okolicy pełnej zieleni. Antresola zwiększa powierzchnię o aż 27,31 m2. Standard wykończenia pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Północ,Szczecin

399 000 zł71 m² 5 651,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania (apartamentu) o powierzchni 70,60m2 położonego na pierwszym piętrze w budynku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarczowa

Książąt Pomorskich,Szczecin

299 000 zł73 m² 4 073,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w zielonej i cichej okolicy na pograniczu os. Książąt Pomorskich i Niebuszewa. IV piętro w niskim bloku. Pokoje rozkładowe, duży jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Północ,Szczecin

358 992 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim Osiedle mieszkaniowe Małe Błonia wyróżniają: nowoczesne, przyjazne i wygodne rozwiązania architektoniczne oraz lokalizacja- jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Północ,Szczecin

219 257 zł51 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*************wyłączność, 0% Kupujący nie płaci prowizji************** Promocja 4300 zł/m2 - Ostatnie 2 lokale mieszkalne przy inwestycji Łączna 1 Mieszkanie 2 pok. z balkonem o pow. 50,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Eryka II

Książąt Pomorskich,Szczecin

266 000 zł67 m² 3 942,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam serdecznie mieszkanie w pełni rozkładowe o pow. 67,47m2 usytuowanie na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym położonym na osiedlu Książąt Pomorskich przy ulicy Księcia Eryka Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin Warszewo na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 mkw. na II piętrze w nowym vip bloku z windą. Blok z 2016 roku. Pokoje osobne o pow. ok. 16 i 11 mkw.,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monterska

Stołczyn,Szczecin

173 000 zł49 m² 3 504,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecamy trzypokojowe mieszkanie 49,39 m2 na parterze w czterorodzinej zabudowie. Budynek przedwojenny, całkowicie odnowiony, ocieplony, odremonotowany, z nową elewacją i klatką. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

168 850 zł37 m² 4 511,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam serdecznie nowe 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w dzielnicy Bukowo. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim budynku 2-piętrowym. Mieszkanie z miejscem garażowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

410 000 zł97 m² 4 735,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Promocja Wycena nieruchomości do banku za 1 pln! inwestycja Prezentujemy zakończoną inwestycję czterorodzinnego budynku mieszkalnego położonego na osiedlu Osów-Warszewo, w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

1 600 zł58 m² 27,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy rozkładowy o powierzchni 57,7m2 zlokalizowany w apartamentowcu z windą, na zamkniętym, strzeżonym oraz monitorowanym osiedlu w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

221 192 zł51 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*******************oferta bezpośrednia, 0% wynagrodzenia dla Kupującego*************************** Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości: promocja 4400zł/m2 - Ostatnie 2 lokale mieszkalne przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Niebuszewo,Szczecin

229 000 zł55 m² 4 153,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Świeże, wyremontowane mieszkanie na I piętrze w niskim bloku na zamkniętym osiedlu na Niebuszewie. Powierzchnia 55,13m2 plus zabudowany balkon ok. 6m2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

409 000 zł72 m² 5 680,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o pow. 72 m2, 3 pok. z antresolą która nie jest wliczana w powierzchnię całkowitą mieszkania ale stanowi osobne pomieszczenie, na górę prowadzą dębowe schody. Zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

244 850 zł59 m² 4 156,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam serdecznie nowe 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 23,78m2 na nowym osiedlu w dzielnicy Bukowo. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim budynku 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 72m2 zlokalizowane w niskim budynku wielorodzinnym z windą w zacisznym miejscu Warszewa. W cenie najmu wliczone stanowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chłodna

Północ,Szczecin

439 000 zł106 m² 4 151,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

*Oferta 0% prowizji- wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający Nowoczesne apartamenty z ogródkiem! Segment 3 środkowy. Na sprzedaż dwupoziomowy bezczynszowy apartament z balkonem. Segment 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Północ,Szczecin

345 878 zł65 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

320 000 zł72 m² 4 430,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,22m2 położonego na czwartym piętrze w ocieplonym wieżowcu znajdującym się na Osiedlu Bandurskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

320 000 zł72 m² 4 430,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chłodna

Północ,Szczecin

439 000 zł106 m² 4 151,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

135 000 zł41 m² 3 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Polecam bardzo przytulną kawalerkę na Żelechowej. Mieszkanie ma powierzchnię 27,70 m2, na którą składa się przestronny pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

270 000 zł57 m² 4 744,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Witam, sprzedam ładne, przestronne i wygodne 2 pokojowe mieszkanie w Szczecinie w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalinowa

Warszewo,Szczecin

410 000 zł71 m² 5 807,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestrzenne w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 70m2 zlokalizowane na Warszewie z przynależnym stanowiskiem garażowym pod budynkiem w cenie. Nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

430 000 zł97 m² 4 427,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bronisławy

Niebuszewo,Szczecin

330 000 zł87 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, rozkładowe o powierzchni 87m2. Położone w spokojnej części Niebuszewa. Budynek z cegły (plomba z 1996r.). Blisko centrum, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

430 000 zł97 m² 4 427,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguchwały

Niebuszewo,Szczecin

195 000 zł60 m² 3 252,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wspaniałe dwupokojowe mieszkanie, położone w dobrze utrzymanym budynku z lat 30-tych ubiegłego wieku na Niebuszewie. Budynek z cegły, docieplony, czyste klatki schodowe. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Północ,Szczecin

399 000 zł71 m² 5 651,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz 3 pokoi na Warszewie? Zastanawiasz się, czy wybrać ofertę z rynku pierwotnego, czy wtórnego? Nie wiesz ile kosztuje wykończenie mieszkania? Poniżej znajdziesz odpowiedź na wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Niebuszewo,Szczecin

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sympatyczne 3 pokojowe mieszkanie na Niebuszewie, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy w drugiej linii zabudowy. Mieszkanie 3 pokojowe- 60metrowe w skład którego wchodzi salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe o powierzchni 49m2 zlokalizowane na Warszewie. Na nieruchomość składają się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, zadbane, po remoncie mieszkanie dwupokojowe z antresolą na wynajem w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie mieści się na II piętrze w dwupiętrowym bloku z 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo ładna kawalerka o powierzchni 36m2 usytuowana na II piętrze niskiego ocieplonego bloku w dzielnicy Niebuszewo. Standard mieszkania jest bardzo dobry. Salon o powierzchni około 20m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Niebuszewo,Szczecin

145 000 zł35 m² 4 170,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam duże, ładne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, dużej oddzielnej kuchni, łazienki z oknem z wc i prysznicem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

399 000 zł71 m² 5 651,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Warszewo,Szczecin

375 000 zł74 m² 5 067,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ładne 2-poziomowe mieszkanie 3-pokojowe z garażem murowanym zlokalizowane na Warszewie, w kameralnej części osiedla. Powierzchnia całkowita (po podłodze) mieszkania to 90m2, użytkowa 74m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

900 zł58 m² 15,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m2 w standardzie podwyższonym, 2 rozkładowe pokoje i z jednego największego przejście do 3-go pokoju i wejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Niebuszewo,Szczecin

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow 60 m kw w drugiej lini zabudowy na ul. Lenartowicza. Budynek ocieplony , połozona nowa elewacja. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Warszewo

Warszewo,Szczecin

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Warszewie o powierzchni całkowitej 102 m2, użytkowej 70m2. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Niebuszewo,Szczecin

210 000 zł60 m² 3 477,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Adaptacja poddasza w drugiej linii zabudowy na Niebuszewie. Jasna otwarta oficyna. Rozkładowe trzy pokoje (w kw 2 pokoje) o powierzchni 60,39m2. Salon połączony z korytarzem. Łazienka razem.