dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

190 256 zł41 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

******wyłączność, 0% prowizji, kupujący nie płaci wynagrodzenia************** Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ul. Łącznej w dzielnicy Warszewo. To przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

245 456 zł53 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

183 240 zł41 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja 4500zł/m2 0% prowizji, kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ulicy Łącznej w dzielnicy Warszewo. To przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy w dzielnicy Niebuszewo. 2 pokoje o powierzchni 48m2. Adaptacja poddasza, bardzo dobrze izolowana dzięki czemu nie nagrzewa się mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

230 000 zł68 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super oferta mieszkania o powierzchni 68m2 usytuowanego na I piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z trzech rozkładowych pokoi, przestronnego przedpokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

379 000 zł82 m² 4 593,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na Wzgórzach Warszawskich składające się z : Salonu z dużym narożnikiem, stołem z drewna kauczukowego z czterema krzesłami, stolikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Po generalnym remoncie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 na bardzo wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z 1936r na Niebuszewie w okolicach dworca pkp i ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

228 000 zł48 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ulicy Łącznej w dzielnicy Warszewo. To przede wszystkim oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

245 000 zł69 m² 3 573,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy z lat 30 przy ulicy Kołłątaja. Budynek otaczają wąskie uliczki i podwórko wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

236 624 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*************wyłączność, 0% Kupujący nie płaci prowizji************** Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ul. Łącznej w dzielnicy Warszewo. To przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

323 000 zł83 m² 3 963,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 83 m2, rozkładowe z balkonem typu loggia na os. Książat Pomorskich. Mieszkanie w świetnym stanie, w pełni rozkładowe z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Niebuszewo,Szczecin

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na poddaszu kamienicy przy ul. Sosnowej (górne Niebuszewo). Salon z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, łazienka oraz schody wewnętrzne drewniane i antresola. Duża piwnica (8m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne jasne, przestrzenne i bardzo ciepłe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o pow. 75m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z roku 2007. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

379 000 zł85 m² 4 458,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie rozkładowe,po remoncie.Wstawiono nowe okna i drzwi.W mieszkaniu znajdują się cztery pokoje,w tym otwarty pokój dzienny z wyjściem na balkon, z którego rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

330 000 zł95 m² 3 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o pow. 95 m2 w dzielnicy Żelechowa, w cichej i spokojnej okolicy. W pobliży supermarket, przystanki autobusowe i tramwajowe, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Książąt Pomorskich,Szczecin

185 000 zł36 m² 5 196,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie w wieżowcu przy ulicy Łuczniczej świeżo po generalnym remoncie: - gładzie w pokojach, ściany malowane, nowe panele podłogowe, nowe drzwi wewnętrzne. Pokoje równe po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Niebuszewo,Szczecin

169 900 zł35 m² 4 814,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,29m2 położonego w budynku przy ulicy Zacisznej (50 metrów do Parku Kasprowicza, 200 metrów - Jasne Błonia). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

255 000 zł58 m² 4 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58m2 na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z lat 30-tych na Niebuszewie. Lokal jest w stanie po generalnym remoncie, jeszcze nie zamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

364 000 zł75 m² 4 849,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75m2 zlokalizowane na Warszewie w niskim 3-piętrowym budynku wielorodzinnym z 2006r. Na nieruchomość składają się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

244 000 zł49 m² 4 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.49 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z początku lat 90-tych na Niebuszewie. Pokoje- 18/11m2- na podłodze parkiet dębowy, ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

1 000 zł34 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Na powierzchnie 33,86m2 składają sie 2 ustawne pokoje, duża kuchnia i przestronna łazienka. Mieszkanie posiada duży balkon z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

116 000 zł52 m² 2 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

W sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Szczecin Stołczyn. Pierwsze piętro trzypiętrowej kamienicy. Lokal ma powierzchnię 52,21 m2 i składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

115 000 zł40 m² 2 858,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Szczecin Stołczyn. Pierwsze piętro dwupiętrowej kamienicy. Lokal ma powierzchnię 40,23 m i składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

470 000 zł87 m² 5 377,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,4m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły z 2005r na Warszewie ul. Belgijska. Lokal jest gotowy do wydania i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielskiego

Niebuszewo,Szczecin

255 000 zł58 m² 4 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy Niebuszewa. 3 rozkładowe pokoje. Świeżo po kapitalnym remoncie. Na podłodze nowe panele, nowe drzwi z ościeżnicami. Nowa armatura sanitarna. Nowe kafle, lampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

2 300 zł68 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 68m2 zlokalizowane w apartamentowcu z windą na prestiżowym osiedlu Garden House na Warszewie. W cenie najmu wliczone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Niebuszewo,Szczecin

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu 3 piętrowej kamienicy osiedla Niebuszewo. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 46m2, rzeczywistej ok. 65m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

308 000 zł54 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie położone na atrakcyjnym osiedlu Książąt Pomorskich, składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni z szafą i dużym łóżkiem , trzeciego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

1 400 zł100 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-poziomowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Szczecina - Warszewie. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 74m2, po podłodze 100m2 - położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Warszewo

Północ,Szczecin

414 000 zł92 m² 4 488,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszknia w budynku 4-rodzinnym o powierzchni parter 79,48 m2 / pietro 92,23 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Szczecin - Warszewo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

154 000 zł31 m² 5 042,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

W ofercie duża i ładna kawalerka zlokalizowana w dzielnicy Warszewo na pierwszym piętrze niskiego bloku który stanął 2001 r. Pokój o powierzchni 17 m2 , podłoga - panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Warszewo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o pow 53m2 położone na parterze niskiego budynku z cegły 2003r, pokoje rozkładowe na podłodze terakota, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 44 m2 na drugim pietrze w zielonej i spokojnej części Niebuszewa. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguchwały

Niebuszewo,Szczecin

218 000 zł47 m² 4 659,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2. Mieszkanie po remoncie jedynie do lekkiego odświeżenia. Pokoje rozkładowe na podłogach panele na ścianach tapety. Kuchnia duża widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

154 000 zł31 m² 5 042,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mamy do zaoferowania bardzo przestronną, rozkładową kawalerkę zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Duży pokój ma 17 m2, prócz niego jest także osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 70m2 zlokalizowane w apartamentowcu z windą na prestiżowym osiedlu Garden House. W cenie najmu wliczone stanowisko postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

299 000 zł91 m² 3 272,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie składające się z 4 pokoi, widnej kuchni, z dwóch przedpokoi oraz dwóch łazienek. Na pierwszym poziomie salon (22,6 m2), pokój (10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament na Warszewie. Mieszkanie zaprojektowanie przez architekta. Prestiżowe osiedle zamknięte. Nowocześnie wykończone z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem ładne, czyste, zadbane, mieszkanie zlokalizowane na Warszewie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 48 m2. W skład lokalu wchodzą: pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

308 000 zł54 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe mieszkanie w Stylu Skandynawskim na atrakcyjnym osiedlu Książąt Pomorskich, składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni z szafą i dużym łóżkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

247 260 zł41 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015