dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

289 000 zł54 m² 5 347,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie w Warszewie dodatkowo garaż pod budynkiem za 28.000zł. Mieszkanie o pow. 54,04 m2 znajduje się na parterze piętrowego bloku. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

205 000 zł54 m² 3 762,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,49 m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z cegły. Nieruchomość położona przy cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

339 000 zł86 m² 3 941,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie. Dwa poziomy bez skosów! Lokal bardzo słoneczny dzięki położeniu okien wschód-zachód. Znajduje się na II piętrze niskiego budynku z nowej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 050 zł42 m² 24,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest duża kawalerka o pow. 42,5 m2, mieszcząca się na os. Książąt Pomorskich. Budynek nowszego typu - rok budowy 2001, z przyzwoitą klatką schodową i licznymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

360 000 zł69 m² 5 230,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Warszewie, na parterze niskiego budynku z cegły. Powierzchnia mieszkania to 68,83m2 na którą składają się trzy pokoje o powierzchni ok. 20, 12 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, w wysokim standardzie. Na 50 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow. 50 m2, składające się z salonu (19 m2) z wyjściem na balkon ( 4,5 m2), sypialni (10,9 m2), kuchni (9m2) oraz łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

498 000 zł83 m² 5 983,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej około 94 m2, użytkowej zaś 83,23 m2 w nowym bloku z cegły z 2012 roku, na nowo wybudowanym osiedlu, z przepiękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty jest komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na Warszewie, usytuowane na II piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku. Mieszkanie jest z dużym balkonem, dodatkowo można do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

349 000 zł83 m² 4 220,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe dwupoziomwe mieszkanie położone na 3 piętrze czteropiętrowym budynku. Lokal o powierzchni użytkowej 82,7m2. Pierwszy poziom: salon 21 m2 z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

430 000 zł100 m² 4 321,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Duże, komfortowe mieszkanie w budynku z cegły z lat 90-tych o funkcjonalnym układzie wnętrza, w pełni wyposażone w meble i sprzęt gospodarstwa domowego. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

189 000 zł54 m² 3 491,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Polecam mieszkanie w odnowionej i ocieplonej kamienicy na Niebuszewie. Wyremontowana klatka schodowa. Rozkładowe pokoje o powierzchni ok. 16, 12 i 12 m2. Na podłodze parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

335 000 zł102 m² 3 284,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Warszewie o powierzchni całkowitej 102 m2, użytkowej 70m2. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

368 000 zł116 m² 3 186,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, ładnego, mieszkania na pograniczu Warszewa i Książąt Pomorskich. Świetna lokalizacja, blisko komunikacja miejska we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

530 000 zł70 m² 7 582,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w znakomitej lokalizacji, na osiedlu Stara Cegielnia. Budynek apartamentowy z windą z 2011 roku! Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

219 000 zł50 m² 4 341,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Niebuszewa na piątym piętrze budynku z początku lat 90. W pobliżu kilka supermarketów, targowisko Manhattan, placówki oświatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

270 000 zł59 m² 4 553,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji. Bardzo blisko Park Kasprowicza, manhattan, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

165 000 zł58 m² 2 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 58 m 2 na Niebuszewie; bardzo dobrze skomunikowane ( przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w najbliższej okolicy). Całkowicie rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

269 000 zł91 m² 2 957,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie na Niebuszewie powstałe przez adaptację poddasza. Mieszkanie nie ma skosów. Kamienica jest ocieplona a mieszkanie ogrzewane jest z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

290 000 zł57 m² 5 089,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie w niezwykle urokliwej i spokojnej dzielnicy Szczecina - Warszewo. Jeśli tylko potrzebujecie Państwo ciszy, spokoju oraz świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

265 000 zł52 m² 5 141,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowa - niższa - cena mieszkania! W ofercie piękne mieszkanie w cichej dzielnicy Warszewa. Mieszkanie dwupokojowe na 2 piętrze w nowym bloku z 2013r. z bardzo dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

145 000 zł40 m² 3 669,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w spokojnej dzielnicy Żelechowa. Mieszkanie ma 39,52m2 do niego należy piwnica o powierzchni 4,85 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, widne, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

265 000 zł52 m² 5 141,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowa cena mieszkania! W ofercie piękne mieszkanie w cichej dzielnicy Warszewa. Mieszkanie dwupokojowe na 2 piętrze w nowym bloku z 2013r. z bardzo dużym balkonem, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

185 000 zł47 m² 3 942,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Niebuszewo, mieszkanie dwupokojowe z oddzielną zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym w ocieplonym bloku o łącznej powierzchni 46,93m2. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

226 000 zł54 m² 4 147,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 600 zł67 m² 24,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z maleńkim ogródkiem i dużym garażem, położone na nowym osiedlu (budynek z 2012 roku) na Warszewie. Na powierzchnię mieszkalną (66,52 m2), składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszewo,Szczecin

269 900 zł47 m² 5 742,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji na Warszewie, składające się z dużego salonu z wyjściem na balkon, kuchni w zabudowie wraz ze sprzętem(okap, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Niebuszewo,Szczecin

200 000 zł62 m² 3 252,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ,ogrzewanie gazowe. Balkon. Budynek ocieplony, okna pcv,stare budownictwo. Klatka czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Golisza

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ulicy Golisza w Szczecinie. Mieszkanie w wyższym standardzie jest zlokalizowane na ostatnim piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 100 zł53 m² 20,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie, w nowowybudowanej części dzielnicy Warszewo, może być w pełni umeblowane i wyposażone. Wynajem 1100,00 zł + Czynsz 440 zł na 3 osoby, 350 zł na 1 osobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Niebuszewo

Północ,Szczecin

385 000 zł84 m² 4 599,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkania, znajdujące się w nowoczesnym 5 piętrowym apartamentowcu w okolicach ścisłego centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Kasprowicza. Budynek wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Niebuszewo

Północ,Szczecin

392 000 zł85 m² 4 606,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zmiana ceny! letnia promocja Komfortowy, 2-poziomowy apartament, zlokalizowany w czterorodzinnym budynku (2010 r.), w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię (całkowita 125 m2, użytkowa 115,56 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Północ,Szczecin

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Słoneczna adaptacja poddasza na sprzedaż. Świeżo zaadaptowane, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 73m2 (pow. użytkowa 53,83m2), zlokalizowane w dzielnicy Niebuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Niebuszewo

Północ,Szczecin

396 000 zł86 m² 4 588,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Niebuszewo

Północ,Szczecin

286 000 zł62 m² 4 605,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

271 000 zł59 m² 4 569,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w plombie z 2000 roku w dzielnicy Niebuszewo. Budynek z ogrodzonym podwórkiem, którym znajdują się garaże oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

359 000 zł109 m² 3 287,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Okazja do kupienia dwupoziomowego mieszkania w niskim bloku na szczecińskim Warszewie o łącznej powierzchni całkowitej 109,21m2. Mieszkanie jest bardzo przestronne i stwarza wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pszczelna

Książąt Pomorskich,Szczecin

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Ładna i ustawna kawalerka z ogródkiem! Mieszkanie znajduje się w nowopowstałym budynku na osiedlu Książąt Pomorskich. W okolicy dużo zieleni, szkoła oraz niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limby

Północ,Szczecin

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek wybudowany w 2015 r. Media tv kabl., Internet, Mieszkanie świeżo odebrane od dewelopera. Kuchnia częściowo wyposażona w sprzęt agd. Łazienka w pełni wyposażona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limby

Północ,Szczecin

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij