dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

289 000 zł67 m² 4 313,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, powierzchnia całkowita 67m2, rok budowy 1998, cegła, budynek czteropiętrowy, IV piętro. Komfortowo urządzone: przedpokój-drzwi antywłamaniowe, szafa Komandor, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

950 zł31 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia piekna kawalerke o powierzchni 31m2 przy ul.Niemcewicza 16h. Polecam to mieszkanie ze wzgledu na komfortowe oraz pelne jego wyposazenie.Mieszkanie znajduje sie na 2 pietrze. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajme przestronny pokoj 25 mkw dwuosobowy z tv w mieszkaniu 3 pokojowym, bardzo dobre warunki, mila atmosfera .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kormoranów

Żelechowa,Szczecin

342 000 zł82 m² 4 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Przestronne 5 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze ocieplonego, niskiego wielorodzinnego budynku na Żelechowie. Na powierzchnię 82,4 m2 składają się rozkładowe pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarogniewa

Niebuszewo,Szczecin

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia na ul. Jarogniewa. Bardzo przytulne, świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane 2 pokoje, z balkonem, łazienka i kuchnia. Nowa wanna, meble w kuchni, i podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

380 000 zł84 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie znajdujące się na ulicy Łuczniczej. Lokal znajduje się w nowo wybudowanym czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest odświeżone, posiada trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

sypialnia + aneks kuchenny, w cenie garaż, nowe pierwszy raz do wynajmu komfortowo urzadzone,cicha okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętoborzyców

Niebuszewo,Szczecin

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

322 000 zł100 m² 3 220 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zobacz nieruchomość ! Do sprzedaży duże, słoneczne. Mieszkanie składa się obecnie z 3 pokoi, pierwotnie było 4, można przywócić poprzedni układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Golęcino,Szczecin

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie własnościowe o pow. 53,6 m2, parter, dwa pokoje z balkonem i ogródkiem. Mieszkanie położone na cichym osiedlu domów wielorodzinnych. Duży pokój (ok.20 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

99 000 zł28 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę mieszczącą się w wieżowcu na 4 piętrze (szczecin, ul. Kadłubka). Powierzchnia 28 m2, okna pcv, zamontowane rolety zewnętrzne,kuchnia przeszklona na salon; możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

610 000 zł92 m² 6 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Nowa cena!sprzedam mieszkanie w Szczecinie w atrakcyjnej dzielnicy Niebuszewo. Położone w zacisznej enklawie spółdzielni Student (od wewnętrznego dziedzińca). Mieszkanie 92,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

400 zł12 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój na ul Ofiar Oświęcimia w cenie 400 zł plus opłaty za prąd gaz wodę internet (ok 100 zł ) Pokój umeblowany : łózko , biurko , szafa , komoda , krzesło , okna plastikowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną kawalerkę z antresolą położoną na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku z cegły przy ulicy Słowackiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warcisława I

Północ,Szczecin

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pokoje w pel ni umeblowane, kuchnia, lazienka, loggia Kuchnia w zabudowie, sprzet agd (lodowka inox, zmywarka, kuchenka elektryczna, okap). W kuchni stol krzesl a dla 4 osob. Wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i 12m sypialni. Jest w pełni wyposażone, ściany gładzone, niski czynsz 120zł. Dobra lokalizacja, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarogniewa

Książąt Pomorskich,Szczecin

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie 60 m. kw. na parterze 4 piętrowego budynku. 3 pokoje, duży balkon, na podłodze panele, kuchnia z oknem, łazienka połączona z wc. Niewysoki czynsz, gaz ryczałt. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, do lekkiego remontu. Dwa pokoje po około 12mkw, aneks kuchenny - bez okna, w przedpokoju. WC i łazienka osobno. Okna pcv, na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 51m2 do wynajecia od zaraz,wysoki standard,w pelni wyposazone,nowy budynek z cegly 2008 r,bardzo dobra lokalizacja.Cena wynajmu 1300zl plus czynsz 350 (wliczone zaliczkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie apartament 2 pokojowy 50 m.kw. Dzielnica Warszewo (ul. Szczecińska) w nowym budynku sgi Garden House. Wysokie i jasne mieszkanie składa się z przedpokoju (4 m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wylotowa

Żelechowa,Szczecin

900 zł65 m² 13,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na poddaszu domu jednorodzinnego z osobną klatką schodową. Duży przedpokój, pokój dzienny z kominkiem, garderoba, kuchnia z miejscem do jedzenia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 300 zł67 m² 19,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

II piętro w 4-pietrowym domu; kuchnia, łazienka, wc; częsciowo umeblowane - na zamkniętym dobrze zagospodarowanym osiedlu. Dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej do każdego punktu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Żelechowa,Szczecin

289 000 zł72 m² 4 019,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,9m2 na osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon z dużym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obotrycka

Żelechowa,Szczecin

225 500 zł49 m² 4 602,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze ocieplonego, niskiego wielorodzinnego budynku położonego na pograniczu osiedla Książąt Pomorskich i Żelechowa. Na powierzchnię 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obotrycka

Żelechowa,Szczecin

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warcisława I

Niebuszewo,Szczecin

292 000 zł57 m² 5 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone w budynku czterokondygnacyjnym przy ulicy Warcisława w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 56,27 m2 składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nowe, wykończone, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Kuchnia i łazienka umeblowana, schody drewniane z buku, wanna narożna, wc kompakt podwieszany, piekne widoki z okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rosponda

Warszewo,Szczecin

680 000 zł132 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w cichym, spokojnym miejscu na Warszewie. Na pierwszym poziomie piękny salon 32,64 m kw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Niebuszewo,Szczecin

250 000 zł66 m² 3 787 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w kamienicy zbudowanej z cegły .W kamienicy znajduje się tylko 7 mieszakń gdzie stanowi to spokój iciszę ,wszyscy są właścicielami gdzie sami państwo podejmujecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cienista

Żelechowa,Szczecin

285 000 zł106 m² 2 688,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dwupoziomowe,funkcjonalne,dla rodziny z dziecmi,kuchnia drewniana,poziom pierwszy to kuchnia otwarta,toaleta, pokoj,przedpokoj.poziom drugi to salonik,lazienka,trzy male sypialnie ,garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zofii

Książąt Pomorskich,Szczecin

276 000 zł60 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego wielorodzinnego budynku na osiedlu Książąt Pomorskich. Na powierzchnię 60 m2 składają się rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

333 000 zł74 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowy budynek z cegły, mieszkanie przytulne (ciche i ciepłe) o idealnym rozkładzie pomieszczeń - 2 sypialnie oddzielone korytarzem od kuchni (z oknem) przyległej do salonu (29m2), oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzałowska

Golęcino,Szczecin

390 000 zł110 m² 3 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni około 110 m, w 2 piętrowym domu wolnostojącym, w zielonej części górnego Golęcina przy ul.Strzałowskiej. Stan surowy mieszkania, pozwala na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Niebuszewo,Szczecin

259 000 zł68 m² 3 808,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w zielonej części Niebuszewa. Nieruchomość zloklizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy. Powierzchnia mieszkania to 68,8m2. Na powyższy metraż składają się: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeska

Warszewo,Szczecin

247 000 zł45 m² 5 488,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego wielorodzinnego budynku z 1998 roku na Warszewie. Na powierzchnię całkowitą 45 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe z pięknym widokiem na Odrę i jezioro Dąbie. Na pierwszym poziomie salon , pokój , kuchnia i łazienka z kabiną. Na drugim poziomie dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zofii

Książąt Pomorskich,Szczecin

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe (35 m) położone w spokojnej części osiedla Książąt Pomorskich. Budynek IV-piętrowy z windą! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow 6/15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

700 zł60 m² 11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie okolice ul. Szosa Polska, 2-pokojowe umeblowane na piętrze domku z samodzielnym wejściem, dla spokojnej pracującej pary bez dzieci i zwierząt. Od zaraz, chętnie na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe wykończone do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze, o pow. 52,8 m2., w nowo wybudowanym apartamentowcu na strzeżonym osiedlu GARDEN HAUSE na Warszewie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

221 000 zł57 m² 3 877 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

mieszkanie umeblowane, duża kuchnia z dwoma oknami,zmywarka,lodówka,pralka.drugi pokój : meble w zabudowie,łazienka :glazura,balkon zabudowany. bardzo dobry rozkład mieszkania. tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warcisława I

Północ,Szczecin

509 000 zł125 m² 4 072 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku na Osiedlu Książąt Pomorskich. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 105,87m2, zaś całkowita 125m2. Poziom pierwszy zajmuje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij