dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Stołczyn,Szczecin

594 000 zł96 m² 6 161,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96,4 m2 po kapitalnym remoncie, położone na wysokim parterze kilkurodzinnego budynku, w północnej części miasta charakteryzującej się pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 3 pokojowe w ocieplonym dwu piętrowym budynku z cegły położonym na os. Książąt Pomorskich. Mieszkanie po remoncie. Jeden pokój połączony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Niebuszewo,Szczecin

419 000 zł47 m² 8 884,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow 47 m2. Mieszkanie położone na ul. Sosnowa Niebuszewo. Niska 4 piętrowa zabudowa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czcibora

Książąt Pomorskich,Szczecin

387 000 zł47 m² 8 216,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku przy ulicy Czcibora o powierzchni 47,1 m2. Lokal znajduje się na parterze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

289 000 zł29 m² 10 133,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna kawalerka o powierzchni około 30 metrów kwadratowych, w sercu Szczecina. Spółdzielcze własnościowe prawo z kw. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

300 000 zł26 m² 11 583 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta dotyczy jednoizbowego lokalu mieszkalnego (kawalerki) o pow. 25,9 m2, znajdującego się w budynku przy ul. Nehringa 6b (bukowo). Gotowy do zamieszkania obiekt położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż adaptację poddasza z 2022 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi około 40 mkw., a powierzchnia użytkowa 26,82 mkw., na którą składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stołczyn,Szczecin

204 000 zł41 m² 5 009,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią. Powierzchnia mieszkania to 40,72 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pokoju

Golęcino,Szczecin

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem oferty jest urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,50 m2 zlokalizowane na wysokim parterze niskiego budynku. Mieszkanie posiada balkon z wyjściem z sypialni, taras od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

473 800 zł45 m² 10 459,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych na Szczecińskim Żelechowie znajdujące się na parterze nowego budynku z 2012 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 000 zł29 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana 28m kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym, na Warszewie, usytuowana na 2 piętrze nowego apartamentowca na cichym i spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małe Błonia

Warszewo,Szczecin

714 000 zł59 m² 12 184,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu przestronne, wykończone mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w Szczecinie w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

319 000 zł36 m² 8 739,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą 2 pokojowego mieszkania do własnej aranżacji usytuowaną na 6 piętrze wysokiego bloku. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

699 000 zł67 m² 10 508,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** wyłącznie W plus nieruchomości *** Oferuję na sprzedaż ładne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,52 m2 z ogródkiem. Lokal usytuowany na wysokim parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kawalerka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o dobrym metrażu (ok. 29m2). Salon bardzo ustawny - w kształcie zbliżonym do kwadratu z dużym oknem. Kuchnia tradycyjna oddzielona od salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

289 000 zł29 m² 10 133,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna kawalerka na spokojnym osiedlu, bardzo dobrze skomunikowana z centrum. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z kw, dzięki czemu mogą je nabyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Książąt Pomorskich,Szczecin

550 000 zł59 m² 9 290,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie. W skład lokalu o powierzchni 59,2 m2 wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Północ,Szczecin

512 568 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie ogródkiem (44,88 m2). Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2024r. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

520 000 zł56 m² 9 352,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą Sprzedaży jest 3-pokojowe Mieszkanie z Ogrodem - Stan Deweloperski położone na Pograniczu Warszewa i Żelechowa. Mieszkanie znajduje się się na parterze dwupiętrowego, nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

529 000 zł73 m² 7 246,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealna opcja inwestycyjna. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie przygotowane pod kwatery pracownicze, aktualnie wynajmowana - możliwość przejęcia najemców Inwestycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43 m2 z miejscem postojowym i ogródkiem. W skład mieszkania wchodzą: salon z jadalnią 25m2 z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

519 000 zł45 m² 11 652,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, szczecin, warszewo, os. Panoramika, apartament, 2 pokoje, balkon, winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska, zamknięte osiedle. Tylko u nas! Klucze w biurze! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Golęcino,Szczecin

299 000 zł55 m² 5 434,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w świetnej cenie! Mieszkanie ma powierzchnię 55,02 mkw., na którą składa się: -salon -sypialnia -sypialnia -oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

720 000 zł63 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest umeblowane w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe (63 M2) z dużym tarasem. Nieruchomość położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku z 2000 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 700 zł48 m² 56,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia -. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży dotyczy 2 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze, niskiego bloku z 2001r. Na powierzchnię 55 m2 , składają się : - przedpokój - sypialnia - salon - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Żelechowa,Szczecin

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trafia niezwykłe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z urokliwym balkonem, usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Oferuje ono powierzchnię 48,00 m2, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 44m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy (oficyna). Ogrzewanie gazowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Niebuszewo,Szczecin

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy w oficynie przy ul. Żupańskiego 10. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bardzo ładną kawalerkę położoną na nowoczesnym osiedlu "panoramika". Lokal o powierzchni 31 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Centrum miasta, ul. bł. W. Kadłubka. Mieszkanie wykończone, całkowicie wyposażone i umeblowane. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalinowa

Warszewo,Szczecin

679 000 zł59 m² 11 452,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ofertą sprzedaży jest przestronne, pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2015 r., na Warszewie. Na powierzchnię 59,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Niebuszewo,Szczecin

250 000 zł44 m² 5 635,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 44,3 m2 , położone w bocznej uliczce, przylegającej do ul. Chopina. Idealna oferta dla inwestora. 2 pokoje o pow. 44,3 m2 z przejściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

530 000 zł58 m² 9 201,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na 1 piętrze niskiego bloku z 2001 roku. Świetna lokalizacja dla osób, które chcą mieć dobre połączenie z miastem, jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

610 000 zł72 m² 8 437,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe do wydania Oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 72,3m2 z ogródkiem o wielkości 50 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi położonego na piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

529 000 zł63 m² 8 370,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,20 m 2 a całkowitej 80 m 2 w budynku z 2000 roku dzielnica Żelechowa ul. Robotnicza. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

379 000 zł43 m² 8 902,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena 379000 pln! Witajcie, poszukiwacze harmonii i estetycznego uniesienia! Pragniemy Was zaprosić do odkrycia tego przepięknego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguchwały

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł47 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w niskim bloku na Niebuszewie. Całość jest umeblowana i odświeżona. W kuchni wstawiono nowe meble. Okno sypialni wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 290 zł60 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, ks. Elżbiety, 3 pokoje, balkon, III piętro. Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w niskim budynku 4 piętrowym na osiedlu Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż apartament dwupokojowy o powierzchni 50m2 z tarasem na 1 piętrze niskiego budynku na spokojnym osiedlu w dzielnicy Warszewa. W skład apartamentu wchodzi: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czcibora

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980