dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Warszewo

Warszewo,Szczecin

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie w budynku 4-lokalowym położonym na Warszewie. Nowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 68 m 2. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Golęcino

Golęcino,Szczecin

330 000 zł76 m² 4 321,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 położona na 3 piętrze Kamienicy w dzielnicy Golęcin, w pobliżu pętli tramwajowej. W okolicy dyskont, przedszkola, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

550 000 zł59 m² 9 274,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż, urokliwe Spółdzielczo Własnościowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59,20 m2 na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 59,30 m2 składają się: - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

645 000 zł63 m² 10 249,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 4 piętrze w cztero-piętrowego budynku z 2012r. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, na osiedlu 4 Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

629 000 zł77 m² 8 163,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na os. Glinki w Szczecinie. Wymarzone miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Osiedle Glinki jest doskonałą lokalizacją na zamieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

715 000 zł75 m² 9 547,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych i nie banalnych wnętrz oraz szukasz mieszkania w Szczecinie - ta oferta jest dla Ciebie! :) Na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

550 000 zł56 m² 9 874,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z w budynku bez barier architektonicznych. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z 2011 r. Powierzchnia mieszkania- 55,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

485 000 zł60 m² 8 151,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na lubianym tzw. rodzinnym osiedlu Książąt Pomorskich Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 59.50m2 : salon z wyjściem na duży balkon typu loggia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

379 000 zł34 m² 11 189,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W niskim budynku, oddanym do użytkowania w 2013 roku, na zacisznym Osiedlu Nad Stawem przy ulicy Złotowskiej, znajduje się mieszkanie z ogródkiem idealne dla wielbicieli Warszewa, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł60 m² 36,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i jest w trakcie odświeżania. Mieszkanie ze sporym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Szczecinie na Niebuszewie przy ul. Orzeszkowej, które znajduje się w poniemieckim budynku na 1 piętrze przy pętli tramwajowej. Budynek ocieplony, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

315 000 zł43 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży jednopokojowej kawalerki o powierzchni 43,40 m 2 zlokalizowanej na Żelechowie. Usytuowana jest ona na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Wyremontowana i wspaniale urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monterska

Stołczyn,Szczecin

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmię na 1-2-3.6 miesięcy z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Mieszkanie w tej chwili jest w trakcie sprzedaży. Usytuowane jest na wysokim parterze niskiego bloku. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

575 000 zł54 m² 10 667,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ładne 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły z 2002 r. Mieszkanie mieści się na II piętrze, bardzo wygodna klatka schodowa. Wokół dużo miejsc do parkowania. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

395 000 zł32 m² 12 343,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem,w nowym bardzo atrakcyjnym budynku dwupiętrowym na Warszewie. Mieszkanie jest bardzo gustownie zrobione i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 470 zł50 m² 29,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe rozkladowe mieszkanie z balkonem *spokojna okolica blisko centrum miasta *niski blok *ciepłe mieszkanie (ogrzewanie miejskie) *50 m2 *blisko przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kormoranów

Książąt Pomorskich,Szczecin

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku przy ul. Kormoranów. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się : Przedpokój, 3 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż idealnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 47 m2 na ul. Przyjaciół Żołnierza 31 w wysokim bloku z windą. Szybki dostęp do licznych sklepów, lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni 36m2 znajduje się: salon o pow. 15m2 z wydzieloną 4m2 kuchnią, sypialnia o pow. 9m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anastazji

Niebuszewo,Szczecin

1 999 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (49,7 m2 ) z oddzielną jasną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 899 zł100 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4 - pokojowe z 2 balkonami i łazienkami o powierzchni całkowitej 100 m2 w tym 75 m2 użytkowej. Mieści się w nikim bloku z 2000r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Niebuszewo,Szczecin

307 000 zł35 m² 8 771,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy duże mieszkanie w otoczeniu zieleni Stawu Brodowskiego. Niska zabudowa, budynek ocieplony. Pod blokiem miejsca postojowe. Kawalerka na wysokim parterze z balkonem francuskim ( kratką ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

439 000 zł52 m² 8 473,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Obniżka ceny o 10 000! Wyjątkowa oferta dla singla lub pary bez dzieci! Jesteś menadżerem, adwokatem, poszukujesz mieszkania na okres studiów, jako pierwsze wspólne lub inwestycyjne pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Na powierzchni ok 57m2 znajduje się sypialnia z praktyczną, pojemną garderobą, salon z wydzieloną kuchnią, łazienką z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia od 01.08.2023r. Prezentujemy bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Warszewo, przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Stan budynku bardzo dobry, klatka schodowa zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

499 000 zł52 m² 9 636,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2 pow. użytkowej całkowitej 51,78m2 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku wybudowanego w 2015r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

698 000 zł69 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania w stanie developerskim o powierzchni 68,87 m 2 zlokalizowanego na Żelechowie. Usytuowane jest ono na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne mieszkanie dwupoziomowe położone na Niebuszewie. Mieszkanie dwupokojowe z możliwością zrobienia trzeciego pokoju. Lokal ma powierzchnię użytkową 51,80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Żelechowa,Szczecin

279 000 zł51 m² 5 504,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam atrakcyjną ofertę przestronnego mieszkania dwupokojowego. Lokal o powierzchni 50,69 m2 zlokalizowany jest na pierwszym piętrze kamienicy z lat 50-tych przy ul. Studziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkane 2 pokojowe usytuowane na 1 pietrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 43m2 znajduje sie ok 12m2 sypialnia, salon o pow. ok 18m2 z aneksem kuchennym ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

538 080 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z oddzielną kuchnią. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2022r. Nieruchomość mieści się w Szczecinie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

645 000 zł63 m² 10 249,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 76m2 znajdują sie 3 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oliwkowa

Żelechowa,Szczecin

515 000 zł65 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ładne rozkładowe mieszkanie (do odświeżenia) 4 pokojowe z balkonem od strony południowej z widokiem na park ,na drugim piętrze w niskim bloku.Budynek położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

310 000 zł46 m² 6 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,93m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na parterze czteropiętrowej kamienicy. Bliskość komunikacji miejskiej, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

324 000 zł41 m² 7 921,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę w niskim bloku z cegły z 2010 r z windą. Bardzo cicha okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Rodzinne osiedle z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieczorowskiego

Warszewo,Szczecin

490 000 zł60 m² 8 159,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,05m2 położone w jednej z ładniejszych dzielnic Szczecina - na Warszewie. Lokalizacja jest niewątpliwie największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

310 000 zł46 m² 6 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,93 m2, po remoncie, gotowe do przyjęcia nowych właścicieli. Na spokojnej dzielnicy Niebuszewo, w niewielkiej odległości znajdują się parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

373 000 zł58 m² 6 418,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie mieszkanie w znakomitej lokalizacji, bliskie Niebuszewo. W pobliżu komunikacja miejska, rynek Manhattan, sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żelechowa,Szczecin

1 550 zł37 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe , słoneczne i przestronne (36,6 m2), 1 - pokojowe mieszkanie, usytuowane w nowym budynku z cegły (2001 r.) w cichej lokalizacji - w zielonej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 2 pokoi blisko Targowiska Manhattan. Mieszkanie 2 pokoje o pow. 36m2, w tym salon, kuchnia z oknem na pokój, łazienka i sypialnia. Mieszkanie cześciowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij