dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem do wynajęcia znajdującego się przy ul. Duńskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone 1 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 2024 roku, usytuowane na cichym i spokojnym osiedlu, nieopodal galerii Północ. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

129 000 zł8,54 m² 15 105,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokal wykorzystywany mieszkalnie o powierzchni 8,54m2 na 3 piętrze w kamienicy na Niebuszewie. Lokal ma statut lokalu niemieszkalnego ale jest przygotowany pod wynajem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z cegły z 2005 roku. Budynek posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł89 m² 9 426,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia, ekspozycja na stronę południowo-zachodnią - Wypoczynek w własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 298 zł47,46 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,70 m² 10 510,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie. Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,50 m² 6 438,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej, która została zmodernizowana oraz przebudowana w 2023 r. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie ul. Grzymińska, szczecin Sprzedam przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane przy ul. Grzymińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł95,93 m² 9 673,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m położonym na prestiżowym Warszewie (wzgórza Warszewskie) w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł83,88 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na pierwszym piętrze budynku w spokojnej i zielonej okolicy Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,07 m² 8 913,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 czerwca, możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania 3 pokojowego z antresolą, znajdującego się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,14 m² 7 717,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu ul. Witosa, szczecin Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35,40 m² 14 124,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Warszewie 2 pokoje z ogródkiem 132 m Lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 35,4 m w stanie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku na osiedlu Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł68,79 m² 11 556,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach. Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy. Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł52,41 m² 10 093,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,14 m po generalnym remoncie, zlokalizowane w Szczecinie w dzielnicy Żelechowa. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82,81 m² 9 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z 5 ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69 m² 11 579,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku (pierwsze zdjęcie to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,30 m² 9 614,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Bandurskiego w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 62,3m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,52 m² 13 995,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas! Wyjątkowa oferta, atrakcyjna mieszkanie z komórką lokatorską! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy apartament 3 pokojowy położony na Warszewie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł71 m² 9 436,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania na Warszewie z przynależną piwnicą oraz garażem w bryle budynku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym. Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł114,57 m² 16 496,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży apartament w inwestycji na Warszewie. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł60,14 m² 7 050,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł91,02 m² 5 262,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przestronne, 4?pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m2, położone na 2. piętrze ocieplonej kamienicy przy ul. Strzałowskiej. Lokal kilka lat temu przeszedł remont, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,40 m² 9 159,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

!uwaga! nowa cena! obniżka o 81 000 zł! Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,70 m² 9 721,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,68 m² 12 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, komfortowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 63,68m2. Powierzchnia całego mieszkania po podłodze to jest ok. 100m2. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 905 zł39,65 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle zaprojektowane zostało w dzielnicy Żelechowa. Docelowo składać się będzie z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków z jedną kondygnacją podziemną. Znajdą się w nich.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł90,25 m² 10 515,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie idealne dla rodziny. Lokalizacja Zielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,50 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, położonego na pierwszym piętrze w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,60 m² 9 889,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60m?, położone w świetnie skomunikowanej części miasta na Niebuszewie. Mieszkanie - pełna własność, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,20 m² 9 780,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość usytuowana na 4 piętrze niskiego bloku w super lokalizacji. Z balkonu widok bezcenny. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -salon z wyjściem na.