dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

879 000 zł102 m² 8 658,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ekskluzywne, dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji - warszewo! Oferta skierowana dla wymagających klientów! Nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaciszna

Północ,Szczecin

285 300 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

To nowe mieszkanie z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej a z budynku prosto wyjście do Parku Kasprowicza obok Jasnych Błoni. Opis: mieszkanie ma powierzchnię 28,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Bukowo,Szczecin

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przepiękne 2 pokojowe 49m2 mieszkanie w nowym budownictwie w okazyjnej cenie 360000 pln plus super widok gratis. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze z windą na nowym osiedlu Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

2 000 zł38 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38.21m2 z wyjściem na taras i ogródkiem ( pow. 25m2). Mieszkanie na parterze w budynku z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

870 000 zł102 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ofertą sprzedaży jest piękne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchnii użytkowej 101,5m2, zlokalizowane w dzielnicy Warszewo, na które składaja się: na 1 poziomie - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małe Błonia

Warszewo,Szczecin

649 000 zł69 m² 9 379,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie na Małych Błoniach. Mieszkanie: - salon z otwartą kuchnią (możliwość zamknięcia kuchni) - 2 sypialnie - łazienka z wc - pralnio- spiżarnia 1,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze budynku z 2010 roku zlokalizowanego w dzielnicy Żelechowa. Nieruchomość o powierzchni 44,7 m2 w której skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

870 000 zł102 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania przy ul. Duńskiej (warszewo) w Szczecinie, o powierzchni 101,5 m2, znajdującego się na trzecim piętrze w budynku z 2009r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (osiedle Dąbrówki) z pięknym widokiem na Odrę Zachodnią i Jezioro Dąbie. W okolicy liczne trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

669 000 zł70 m² 9 607,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- oferta na wyłączność - oferta sprzedaży komfortowego mieszkania położonego W szczecinie, dzielnica warszewo - panoramika. Nieruchomość O powierzchni użytkowej 69,63m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

3 800 zł72 m² 53,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: oferta zarezerwowana. Tylko U nas! oferta na wyłączność! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem (w tym dwie sypialnie) na ostatniej kondygnacji budynku oraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

287 000 zł37 m² 7 756,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w świetnej lokalizacji na Niebuszewie. Lokalizacja: - bardzo dobra komunikacja z centrum miasta - miejsca parkingowe poza strefą płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

475 000 zł60 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3 pokoje na Książąt Pomorskich o pow.59,50m2 - 1piętro/4. Salon z wyjściem na duży balkon typu loggia , dwie sypialnie ,kuchnia z oknem ,łazienka w glazurze i terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy doskonale położoną nieruchomość w wieżowcu na 1 piętrze( w budynku jest winda ). Mieszkanie zostało opróżnione z mebli i sprzętów. Przygotowane do remontu pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pustułki

Północ,Szczecin

400 000 zł46 m² 8 741,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu przy ul. Pustułki w Szczecinie! Na 45,76m2 powierzchni użytkowej składa się: - salon z aneksem kuchennym 24,23m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

2 000 zł52 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Grzymińskiej. Pokoje rozkładowe o powierzchniach 16 i 9 m2 (ekspozycja okien południowo - zachodnia). Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne, ładnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 z balkonem na II piętrze na Warszewie przy ul. Belgijskiej posiada wiele atutów z których najważniejsze to : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Eryka II

Książąt Pomorskich,Szczecin

399 000 zł48 m² 8 364,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe własnościowo-spółdzielcze z księgą wieczystą o powierzchni 47,7 m2, położone na 1 piętrze. Blok czteropiętrowy z lat 80-tych. Pokoje rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

353 000 zł52 m² 6 823,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego z balkonem. Nieruchomość usytuowana jest w dogodnym miejscu na Niebuszewie. Lokal mieści się na trzecim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warcisława I

Książąt Pomorskich,Szczecin

699 000 zł80 m² 8 726,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80,1m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z 2011 roku. Na powierzchnię mieszkania składają się: - 2 sypialnie: jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

806 000 zł89 m² 9 020,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dla wymagających, luksusowy apartament dwu poziomowy o całkowitej powierzchni 89 m2, umeblowany z dużym balkonem, garażem w parkingu podziemnym, bezpłatnymi miejscami do parkowania, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelikana

Żelechowa,Szczecin

585 000 zł60 m² 9 756,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, o metrażu użytkowym ok 60m2 zlokalizowane przy ul. Pelikana w dzielnicy Żelechowa, składające się z: - pokój - pokój - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowo,Szczecin

329 000 zł68 m² 4 963,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Простора трикімнатна квартира в тихому спальному районі Зупинка автобуса безпосередньо біля будинку. Поруч.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego położonego w spokojnej dzielnicy Żelechowa. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Na nieruchomość składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

389 000 zł45 m² 8 692,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,05 m2 ( powierzchnia 44,75 wynika z adaptacji korytarza który jest w dzierżawie) usytuowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ofertą sprzedaży jest komfortowe i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m2, położone w dzielnicy Warszewo, w sąsiedztwie Czarnego Stawu, na które składają się: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

710 000 zł74 m² 9 633,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 73,70m2, położony na oś. Książąt Pomorskich. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

514 000 zł57 m² 9 001,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego usytuowanego na osiedlu Książąt Pomorskich, w budynku z 2001 r. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

510 000 zł57 m² 8 931,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa super oferta! Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na os Książąt Pomorskich, spółdzielczo Własnościowe. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

385 000 zł53 m² 7 279,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję na sprzedaż fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze w bloku z cegły wybudowanym w latach 90-tych. Na powierzchnię 53 m2 składają się: - duży przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Najem Okazjonalny! Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 7-piętrze wysokiego budynku przy ul. Krasińskiego. Na 47m2 mamy trzy rozkładowe pokoje, kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

389 000 zł45 m² 8 692,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie o powierzchni 44,75 m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 233 000 zł129 m² 9 558,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2001

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 7 pokojowego usytuowanego na osiedlu Książąt Pomorskich, w budynku z 2001 r. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 365 000 zł131 m² 10 435,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność przedstawić Państwu apartament o powierzchni 130,10m2, położony na oś. Książąt Pomorskich. Spółdzielczo własnościowe. Świetna alternatywa dla domu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

181 000 zł18 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka , w cichym, spokojnym miejscu. Mieszkanie usytuowane na parterze w świeżo odnowionej kamienicy. Kuchnia w formie aneksie z lodówką ,płytą elektryczną ,pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

719 000 zł72 m² 10 001,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Idea'lne mieszkanie 4 pokojowe z oszklonym tarasem Nieruchomość usytuowana na osiedlu Książąt Pomorskich, w budynku z 2001 r. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Osiedle zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku Tarasy Manhattanu przy ul. bs. W. Kadłubka. Lokalizacja idealna dla zapracowanych, zabieganych, dla zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik) dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

435 000 zł38 m² 11 384,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38.21m2 z wyjściem na taras i ogródkiem ( pow. 25m2). Mieszkanie na parterze w budynku z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

183 000 zł18 m² 10 110,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerk w cichym, spokojnym miejscu Szczecina. Pełna własność. Wszystkie pomieszczenia zostały zaaranżowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Opłaty tylko 190 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

770 000 zł78 m² 9 820,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Codzienna kawa na tarasie o wschodzie słońca?. to małe drobne rzeczy, które umilą każdy Twój dzień. Ofertą sprzedaży jest nowoczesny apartament z tarasem, zadbanym ogródkiem oraz miejscem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij