dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Żelechowa,Szczecin

175 000 zł40 m² 4 427,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,53 m2 położone w dzielnicy Żelechowa, na pierwszym piętrze kamienicy. Pokoje przejściowe o powierzchniach 16,09 m2 i 12,58 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

479 000 zł50 m² 9 643,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe z dużym balkonem (9mkw). Mieszkanie w budynku z cegły z 2012 roku z windą, z zachodnią wystawą okien. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

565 000 zł84 m² 6 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (84,29 m2) z balkonem (3 m2) i piwnicą (8 m2). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy oddanej do użytku w 1930 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

549 000 zł84 m² 6 513,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze odnowionej kamienicy na granicy Niebuszewa i Śródmieścia. Powierzchnia wynosi ponad 84m2 i składa się na nią: - ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

319 000 zł54 m² 5 893,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w pobliżu Odry, w północnej części Szczecina (ul. Grzymińska). Na 54,13 m2 składa się: - duży pokój z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

319 000 zł54 m² 5 893,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

285 000 zł36 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania na granicy Niebuszewa i Arkońskie-Niemierzyn. Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie składa się z: -pokój dzienny z wyjściem na balkon francuski -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ostrowska

Żelechowa,Szczecin

740 000 zł67 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe wraz z aneksem kuchennym, garderobą i balkonem (12 m2) z pięknym widokiem! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Północ,Szczecin

487 080 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2022r. Nieruchomość mieści się w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stołczyńska

Stołczyn,Szczecin

159 000 zł49 m² 3 249,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie własnościowe położone w cichej okolicy przy ul.Stołczyńskiej. Na całkowitą powierzchnię 48,93 mkw składają się: -dwa pokoje -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupańskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł65 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczna adaptacja poddasza Świeżo zaadaptowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,04m2 (pow. użytkowa 50,11m2), zlokalizowane w dzielnicy Niebuszewo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Północ,Szczecin

260 000 zł41 m² 6 377,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Słoneczna adaptacja poddasza na sprzedaż. Świeżo zaadaptowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,77m2 (pow. użytkowa 34,21m2), zlokalizowane w dzielnicy Niebuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

335 000 zł45 m² 7 461,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Szczecina przy ul. Kołłątaja. Lokalizacja; mieszkanie położone na osiedlu Niebuszewo. Okolica jest bardzo spokojna i przyjaźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

1 150 000 zł91 m² 12 683,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż elegancki apartament trzy pokojowy o powierzchni 90,67 m2. Apartament znajduje się w komfortowym dwupiętrowym apartamentowcu o atrakcyjnej architekturze oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Flaminga

Żelechowa,Szczecin

437 000 zł46 m² 11 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (38,80 m2) z aneksem kuchennym, balkonem, miejscem postojowym oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Na powierzchni ok 57m2 znajduje się sypialnia z praktyczną, pojemną garderobą, salon z wydzieloną kuchnią, łazienką z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

299 000 zł48 m² 6 240,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,91 m2, położone na trzecim piętrze kamienicy. W budynku został wymieniony dach, odnowiona klatka schodowa oraz elewacja. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrówki

Północ,Szczecin

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest kawalerka o powierzchni 32,13m2 z otwartą kuchnią, miejscem postojowym i piwnicą! Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

469 000 zł74 m² 6 380,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania mieszkanie o pow. ok. 74m2 znajdujące się na 1 pietrze 4 piętrowego bloku. Składa się ono z 3 rozkładowych pokoi o pow. ok.: 8, 12, 22m2, kuchni z jadalnią (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

550 000 zł81 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Duże słoneczne mieszkanie w niskim bloku. Lokal duży, zadbany dodatkowo stwarza możliwości dość swobodnej aranżacji wg własnego pomysłu. Na powierzchnię 81,40 m2 składają się: - salon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 2 pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na powierzchni ok 51 m 2 znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

437 900 zł38 m² 11 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w cichej części Warszewa. Lokal 2 poziomowy, składający się z salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania w dzielnicy Niebuszewo. Dobra lokalizacja, która zapewnia komunikację z każdym punktem w Szczecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

437 900 zł38 m² 11 523,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe ogłoszenie! Mieszkanie wróciło na portal z powodu nie otrzymania kredytu przez potencjalnego nabywcę! Wyposażone w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Flaminga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orczykowa

Północ,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi w spokojnej i zielonej okolicy w północnej części Szczecina - ogłoszenie prywatne/bez pośredników. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

650 000 zł66 m² 9 777,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej ok 80 m2 (pow użytkowa 66,48 m2) usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z ok. 2017 r. w dzielnicy Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monterska

Stołczyn,Szczecin

169 000 zł38 m² 4 415,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2 na parterze dwupiętrowej kamienicy w spokojnej części osiedla Stołczyn. Rodzaj własności to spółdzielcze prawo do lokalu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego, w pełni rozkładowego, 4 pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 83 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze 4 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

669 000 zł75 m² 8 904,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy, słoneczny apartament z dużym balkonem w kameralnym budynku z garażem podziemnym na osiedlu zamkniętym, na terenie osiedla znajduje się mały plac zabaw. Spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

256 000 zł37 m² 6 850,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Tylko U nas Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę mieszkania znajdującego się na Niebuszewie, w niskim 4- piętrowym budynku. Nieruchomość ma powierzchnię 37,37 m2 ( pokoje są przechodnie ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, przytulne mieszkanie o metrażu użytkowym 43m2 z antresolą ok 10m2, położone w dzielnicy Warszewo przy ul Słowackiej , na które składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

855 000 zł95 m² 9 041,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem ogłoszenia jest duże i przestronne mieszkanie znajdujące się na prestiżowej dzielnicy Warszewo. Nieruchomość zlokalizowana na monitorowanym osiedlu, do którego wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Żelechowa,Szczecin

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3. pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze bloku przy ul. Kormoranów. Na powierzchnię 63 m2 składają się : przedpokój, 2 sypialnie, salon z wyjściem na zabudowany balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkane 2 pokojowe usytuowane na 1 pietrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 43m2 znajduje sie ok 12m2 sypialnia, salon o pow. ok 18m2 z aneksem kuchennym ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

680 000 zł68 m² 9 953,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 3/4- pokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na parterze w niskim budynku z 2006 roku. W cenie miejsce postojowe przed budynkiem. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Warszewo

Warszewo,Szczecin

269 000 zł33 m² 8 056,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 33,39 m2, mieszczące się na prestiżowym osiedlu przy ul. Panoramicznej. Nieruchomość usytuowana jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

437 900 zł39 m² 11 286,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku z windą w spokojnej części Warszewa. Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

235 000 zł28 m² 8 260,11 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka w stanie do remontu. Idealna na pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Lokalizacja: ul. Rynkowa. Cicha, zielona okolica jednocześnie doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

239 000 zł29 m² 8 129,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Nowa cena było 219 000 zł jest obecnie 239 000 zł. Rezerwacja! uwaga!spacer i zrzuty spaceru stanowią przykładowa aranżacje lokalu. Aranżacja ma ułatwić pokazanie potencjału i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kormoranów

Żelechowa,Szczecin

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3. pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze bloku przy ul. Kormoranów. Na powierzchnię 63 m2 składają się : przedpokój, 2 sypialnie, salon z wyjściem na zabudowany balkon,.