dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Langiewicza

Śródmieście-Zachód,Szczecin

950 000 zł79 m² 12 025,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3- pokojowy apartament 79 m2 nowocześnie zaaranżowany dla wymagającego klienta. Centrum Szczecina. Kamienica nova. Elegancki budynek, wybudowany z użyciem najwyższej klasy materiałów elewacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania z tarasem, nowocześnie urządzonego, położonego w doskonałej lokalizacji na Nowym Mieście. Będziesz pierwszym najemcą! Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Drzetowo,Szczecin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w wysokim bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2 i składa się z 3 osobnych pokoi, korytarza, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście-Północ,Szczecin

499 000 zł57 m² 8 693,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Pełna Własność* Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe w dobrym stanie (57,40 m2) z piwnicą (ok. 4 m2). Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 5 piętrowego budynku z ok.1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Szczecin

405 000 zł42 m² 9 547,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego-dwa rozkładowe pokoje na przeciw "fabryki Wody". Rewelacyjna oferta zarówno do zamieszkania, jak też inwestycyjnie pod wynajem. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

835 810 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej części miasta. To doskonałe miejsce do życia towarzyskiego, nawiązywania nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 poziomowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 znajdujące się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : I poziom : przedpokój, salon, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym mieście. Idealne na pierwsze mieszkanie, w centrum miasta, śliczna kameralna ulica Tkacka. Wspólnota ma w planie dobudowę windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

5 000 zł73 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 73m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym z windą (wejście z windy bezpośrednio do mieszkania) z 2020r. nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowy, 2 poziomowy apartament o powierzchni 120 m2 znajdujący się w kamienicy z 2011 roku na Starym Mieście. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się : Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czesława

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z pięknym widokiem przy ul. Czesława - ciche Centrum. Powierzchnia 38m2. 2 rozkładowe pokoje: salon z balkonem oraz z przejściem do kuchni, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Turzyn,Szczecin

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie w świetnej lokalizacji - przy Turzynie Na powierzchnię 72 m2 składają się: - salon - pokój - pokój przechodni/garderoba - kuchnia z jadalnia - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

399 000 zł34 m² 11 615,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy al. Wyzwolenia o powierzchni 34,35 m2. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w wysokim bloku w samym centrum Szczecina. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku wybudowanym w 2022r. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie i pozostaje umeblowany. Powierzchnia39m składa się na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

880 000 zł142 m² 6 175,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 142,5 m 2 zlokalizowane w Centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 1 piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Posiadam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w centrum w idealnej lokalizacji Aleja Wyzwolenia 19 Niski blok z lat 1970 z ładną elewacją oraz klatką w stylu loft Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

658 320 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie własnościowe, 2 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Znajdujące się na III piętrze czteropiętrowej nowej kamienicy (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

485 000 zł54 m² 8 941,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z możliwością stworzenia 3 pokoi. Nieruchomość zlokalizowana w świetnym miejscu na ogrodzonym osiedlu przy ul. Jagiellońskiej. Miejsce świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

419 000 zł67 m² 6 262,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie duże prawie 67 m2, jasne (południowa ekspozycja), rozkładowe (wydaje się być jeszcze większe-choć to wciąż solidne 67 m2) i wysokie (ok 325cm). Pokoje odświeżone, duże jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście-Zachód,Szczecin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego i komfortowego mieszkania 2-pokojowego w Kamienicy Nova w Szczecinie. Lokalizacja: apartament znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

659 000 zł55 m² 12 012,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 54,86 m2 z dodatkowym pomieszczeniem przynależnym (piwnica) o powierzchni 2,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarczyńskiego

Centrum,Szczecin

4 000 zł111 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m2 znajdujące się na 3. piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Tarczyńskiego. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 999 zł70 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 poziomowy, 3 pokojowy, klimatyzowany apartament z 2 łazienkami (70m2), na 4 piętrze nowego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (blisko Galerii Kaskada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

330 000 zł48 m² 6 867,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku, zlokalizowanego w Szczecinie przy ul. Bolesława Krzywoustego. Ze względu na położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

275 000 zł27 m² 10 234,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka z balkonem w centrum Szczecina przy ul. Małkowskiego róg bł. Królowej Jadwigi Na całkowitą powierzchnię 26,87 m2 składają się: - salon z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł57 m² 8 693,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania w Szczecinie: przestronne mieszkanie 3-pokojowe o układzie rozkładowym, położone na słonecznym trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

1 199 000 zł184 m² 6 507,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1904

Do sprzedaży duże mieszkanie, z balkonem, położone w Szczecinie przy ul. Potulickiej 63. Mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy, lokal świetnie nadaje się na działalność, np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

519 000 zł49 m² 10 570,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe po remoncie (49,01 m2) z balkonem (ok. 5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Gontyny,Szczecin

1 850 zł31 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 30,94m2 z pięknym widokiem, składające się z małej sypialni, z pokoju z aneksem kuchenny, oraz łazienki i przedpokoju (pierwotnie była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

467 500 zł51 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! Przedstawiam Jasne 3 pokojowe mieszkanie, w cichej i spokojnej okolicy Szczecina, zarówno blisko Parku wody i stawu Brodowskiego, wokół zielni oraz dobry dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł57 m² 8 693,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Atrakcyjne 3 pokoje w śródmieściu - obok Hanza Tower. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,4m2 mieszczące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

545 000 zł89 m² 6 100,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie własnościowe, 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Znajdujące się na parterze trzypiętrowej kamienicy z podwórkiem z możliwością zaparkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

679 999 zł81 m² 8 435,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**forma własności - Pełna własność** Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 80,61 m2, położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy położonej w sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Sienny

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł42 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do srody 17.07.2024r. Przedstawiam na Wynajem lokal mieszkalny położony przy ul. Rynek Sienny w Szczecinie. 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogumiły

Łękno,Szczecin

799 000 zł81 m² 9 897,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Świetnie trafiłeś! Mamy do zaoferowania apartament w kamienicy o łącznym metrażu 80,73 m2, który składa się z 4 pokoi, w tym: dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 499 zł50 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (salon+sypialnia) zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego (oś. Nowe Forty). Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy na Starym Mieście. Na ok. 44m2 znajdziemy: salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon, kuchnia, sypialnia, łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurza Stopka

Stare Miasto,Szczecin

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie (64m2), położone na 2 piętrze w kamienicy z 2000r. Zlokalizowane w sąsiedztwie bulwarów, lokali usługowych, restauracji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze budynku z 2019 roku. Ogrzewanie i ciepła.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij