dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

982 ogłoszenia

399 000 zł49,76 m² 8 018,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicza. Są mieszkania w centrum miasta i są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,18 m² 18 814,26 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 5 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,42 m² 51,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,37 m² 8 802,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wały Chrobrego w Szczecinie. Na powierzchnię ok. 63m2 składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 000 zł42,26 m² 6 128,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów gotówkowych. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z antresolą przy Parku Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł139,12 m² 3 946,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam bardzo duże mieszkanie w Ścisłym Centrum. Na imponującą powierzchnię 139 m2 składają się tylko salon z półotwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł112 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu z duszą. W samym sercu Szczecina, przy reprezentacyjnej Alei Piastów, wśród odrestaurowanych kamienic, czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Szczecinie. Lokal położony jest na 3 piętrze i dzięki częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł112 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

108 999 zł14,36 m² 7 590,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty, jest lokal o powierzchni 16m2 przy ul. Maksyma Gorkiego 23 w Szczecinie. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Czynsz wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł42,22 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji miasta, na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 42,22 m2, na które składają się: - salon połączony z kuchnia, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł66,16 m² 113,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament położony na 5 piętrze w Aloha Residence, w pobliżu Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,74 m² 36,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe ( pierwotnie 2 pokojowe) położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego. Idealne dla dwóch osób lub rodziny. Na powierzchnię mieszkania 60,74m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł70,04 m² 8 894,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Śródmieście | 70 m | Parter | Potencjał na piękne mieszkanie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

739 234 zł68,09 m² 10 856,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które po prostu mają metraż. I są mieszkania, które mają klimat. To przy ul. Jarowita należy do tej drugiej kategorii. Na powierzchni 68,09 m znajdziesz przestrzeń, która od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68,50 m² 29,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Konieczność wskazania lokalu zastępczego. Mieszkanie dla osób niepalących i bez zwierząt. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł69,50 m² 7 625,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie przy ulicy Szwoleżerów. o powierzchni całkowitej 83m, a użytkowej 69,5m Mieszkanie jest adaptacja poddasza ( przeprowadzona około 2000 roku ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł44,86 m² 16 116,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 44,86 m , idealne dla osób ceniących spokój oraz wygodną lokalizację w sercu miasta. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł23 m² 19 347,83 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowa kawalerka w hanza tower | basen, spa, ochrona 24/7 Szczecin al. Wyzwolenia | Hanza Tower Na sprzedaż luksusowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 23 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł46,08 m² 8 637,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

614 700 zł45,20 m² 13 599,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy Bulwarach Szczecińskich, w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w Hanza Tower - 80 m2, 23. piętro, widok na jezioro Dąbie Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 23. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,55 m² 11 548,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Szczecina. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Wyzwolenia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł78 m² 5 628,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie/apartament o powierzchni 78 m (52,1 m użytkowej), po generalnym remoncie (do wykończenia), zlokalizowane przy ul. Karola Szymanowskiego w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł34,50 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,5 m2, widna kuchnia, łazienka, po remoncie - nowe tynki, ściany świeżo malowane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł14,24 m² 15 098,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina. Usytuowana na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Lokal o metrażu 14,24 m , na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 029 zł34,91 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,62 m² 8 460,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 83 m , położone na podwyższonym parterze zadbanej kamienicy w samym centrum Szczecina (okolice placu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,62 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina ul. Wyzwolenia (śródmieście) Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 640 zł47,71 m² 9 990,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł56 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Świętego Wojciecha, blisko Galerii Kaskada. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,48 m, położone na parterze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - Na wynajem duża, słoneczna kawalerka o powierzchni 38m2, zlokalizowana w budynku przy jednej z bocznych uliczek na Starym Mieście. Kuchnia w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,12 m² 9 021,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Heyki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

419 000 zł27,50 m² 15 236,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które się czuje - od pierwszej chwili. Ten nowy apartament (z balkonem) 27,5 m na V piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł132,02 m² 6 052,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26,50 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Do wynajęcia apartament o powierzchni 26,5 m2 w nowo powstałym apartamencie przy ul. Sowińskiego w Szczecinie. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł51 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Są miejsca, do których wracasz tylko po to, żeby się przespać. I są takie, w których w końcu czujesz, że jesteś u siebie. Jeśli masz dość wynajmu, ciągłych podwyżek.