dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

983 ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł133,44 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w kamienicy blisko Wałów Chrobrego 133 m , 4 pokoje, balkon Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 133,44 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,42 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł56,66 m² 10 324,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,42 m² 9 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe , na IV piętrze , które znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Limanowskiego w Szczecinie, blisko centrum miasta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

679 000 zł58,93 m² 11 522,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 600 zł39,19 m² 11 293,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł88,76 m² 8 224,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 88,76m2 położone w cichym zakątku w centrum Szczecina. Mieszkanie dwupoziomowe z bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł49,60 m² 9 979,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie położone w niskim bloku w centrum Szczecina, w pobliżu Placu Kościuszki i Bramy Portowej. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł55,83 m² 9 940,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin ul. Sławomira - w ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,83 mkw, rozkładowe: dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka razem z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150,62 m² 7 967,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Szczecina. Powierzchnia: ponad 150 m , 5 pokoi, 3 piętro. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

769 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę Łasztownia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,34 m² 8 460,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w oficynie blisko Wałów Chrobrego. Bardzo ciepłe, jasne i przytulne mieszkanie, zaprojektowane z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,27 m² 5 342,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Duże 4/5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Kaszubska. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 127,27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w oficynie kamienicy z 1930 roku. Kuchnia przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: * 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje nowy apartament na wynajem, zlokalizowany na nowym osiedlu tuż przy Odrze, w sercu Szczecina. Apartament usytuowany na II piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,02 m² 11 675,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą nieruchomości w Szczecinie, która łączy nowoczesny standard z doskonałą lokalizacją. Oto kluczowe punkty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z osobną kuchnią, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w nowym budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m , zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie najwyższego i najbardziej ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23,49 m² 76,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej przy placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie! Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,80 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest duże 3 pokojowe mieszkanie (93,1m2) w centrum. Łazienka odnowiona. Reszta mieszkania do generalnego remontu. Z mieszkania wyjście na strych 60m2 który można kupić od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,26 m , położone w świetnej lokalizacji ul. Mazurska, szczecin. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,10 m² 9 971,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenie Koniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł74,59 m² 8 245,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34,49 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,49 m , zaprojektowane w bardzo przemyślanym układzie, który maksymalnie wykorzystuje dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu. Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,20 m² 11 207,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 47,2 m | Szczecin, ul. Kadłubka Niektóre nieruchomości kupuje się rozumem. Inne emocjami. To mieszkanie łączy jedno i drugie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Ofiar Oświęcimia. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do zamieszkania od zaraz. Status prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Zapraszam do zapoznania się z nietuzinkową oferta nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni ok.53m2., położonego w sercu miasta, w jego Śródmieściu, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,60 m² 7 491,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,90 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta. W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł101,38 m² 7 289,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1930

Masz kapitał i szukasz inwestycji, która realnie zarabia zamiast jedynie chronić wartość pieniędzy? Ta nieruchomość to sprawdzony model biznesowy, generujący przychód od pierwszego dnia po.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,53 m² 9 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.