dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

499 000 zł72 m² 6 900,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy na Drzetowie (ul. Sławomira). Świetna lokalizacja kilka minut do Wałów Chrobrego, centrum i komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł42 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Turzyn,Szczecin

509 000 zł61 m² 8 381,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w Śródmieściu na ul. Pocztowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy i ma 61 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

549 000 zł32 m² 17 188,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Szczecina na Starym Mieście tuż przy Nabrzeżu Wieleckim. Wyjątkowa lokalizacja sprawia że jest to oferta bardzo atrakcyjna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

2 900 000 zł100 m² 29 087,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta prywatna Na sprzedaż apartament o powierzchni 99,7 m położone w Szczecinie na Starym Mieście, w nowo wybudowanej kamienicy z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Drzetowo,Szczecin

4 000 zł122 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, trzypoziomowe mieszkanie, z balkonem, położone przy J. Ch. Paska. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o trójstronnej ekspozycji okien (północ, południe i wschód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

469 000 zł46 m² 10 312,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania własnościowego o powierzchni 46 m , położonego w spokojnej, zielonej części Szczecina przy ul. Rugiańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciepłe mieszkanie dostępne od 3 listopada , położone w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Idealne dla singla, młodej pary lub niewielkiej rodziny. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

519 000 zł26 m² 19 961,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy z balkonem w centrum Szczecina w Hanza Tower. Znajduje się na 7 piętrze i ma 26 m2, w skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

430 000 zł84 m² 5 104,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealne na działalność biurową lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? A może chcesz otworzyć biuro lub kancelarię?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

3 700 zł59 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację nowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 60m2 znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Malczewskiego 34. Oto jego cechy: 1. Lokalizacja: położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Centrum,Szczecin

215 000 zł23 m² 9 255,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m , położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

635 000 zł68 m² 9 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

305 000 zł33 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe blisko centrum Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego, położone na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek w drugiej linii zabudowy w cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

539 000 zł61 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania w sercu Szczecina! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na najwyższym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem | 38 m | Nowe Miasto - ul. Kusocińskiego Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 300 zł47 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta vis a vis Centrum Handlowego Galaxy i Biurowca Oxygen. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Felczaka

Śródmieście-Północ,Szczecin

319 000 zł26 m² 12 346,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,57 m , położone na 1 piętrze w budynku z lat 70., w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka w centrum Szczecina - tuż przy Galaxy! 38 m | 2 piętro | Idealne dla obcokrajowców Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m położone w samym sercu Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł45 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w śródmieściu Szczecina, położone w świetnej, zielonej okolicy w pobliżu Jasnych Błoni. Lokal ma powierzchnię 45,28 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż kawalerka 30 m po remoncie centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , po remoncie, zlokalizowana w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bohater Getta Warszawskiego na pierwszym piętrze. Oferujemy mieszkanie jasne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 199 zł44 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowy apartament (44m2) z balkonem i z klimatyzacją, w nowym budynku z windą, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (blisko Galerii Kaskada, rektoratu pum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bogusława X (deptak) na pierwszym piętrze. Oferujemy mieszkanie jasne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

3 399 zł74 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie, z 2 łazienkami (74m2) i miejscem w garażu podziemnym, w ścisłym centrum (blisko Placu Kościuszki i Galerii Turzyn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 199 zł44 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowy apartament (44m2), na 1 piętrze nowego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (blisko Galerii Kaskada, rektoratu pum, akademii Morskiej, elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 899 zł45 m² 42,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy apartament (45m2) z balkonem, na 2 piętrze nowego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (blisko Galerii Kaskada, rektoratu pum, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bogusława X (deptak) na pierwszym piętrze. Oferujemy mieszkanie jasne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

750 000 zł88 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bohater Getta Warszawskiego na pierwszym piętrze. Oferujemy mieszkanie jasne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Centrum,Szczecin

664 000 zł41 m² 16 195,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela. Do mieszkania przynależy stanowisko garażowe na poziomie -1 oraz komórka lokatorska 5m2 na tym samym poziomie co mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paska

Grabowo,Szczecin

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 150 m (powierzchnia w akcie notarialnym 123 m ), położone w dzielnicy Drzetowo-Grabowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji w Centrum - tuż obok hotelu Radisson. Idealne dla: pary, studentów Mieszkanie: * powierzchnia 37,2 m2, 10 piętro * pokój dzienny: nowa rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

759 000 zł113 m² 6 716,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, piastów, 4 pokoje, 2 balkony, sztukateria. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4- pokojowego w kamienicy. Doskonała lokalizacja, przy al. Piastów na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

2 999 zł37 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe (37m2) mieszkanie z kuchnią i dużym tarasem, na 5 piętrze (jest winda) apartamentowca z 2018 r., na nowym osiedlu (Nowe Miasto) w centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 38,5m2 znajdujący się na 7 piętrzę w inwestycji Nautica przy ulicy Raginisa! Zamknięte monitorowane i chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 22. piętro, 48m2 Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 48 m2, usytuowanego na 22. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

665 000 zł63 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne, ustawne mieszkanie w plombie z 1992 roku przy ul. Jagiellońskiej. Na powierzchnię 63m2 składają się 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz holl otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

2 900 zł84 m² 34,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin Centrum 83 m2 | 3 osobne pokoje Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia: 83 m2 mnóstwo przestrzeni i swobody.Układ: 3 w pełni rozkładowe, osobne pokoje Oddzielna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie w stylu loftu po generalnym remoncie. Powierzchnia 68 m2. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze przedwojennej kamienicy w centrum Szczecina , między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina (ul. Krzywoustego) Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij