dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

167 000 zł36 m² 4 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Rewelacyjna nowiutka kawalerka o powierzchni 36m2, powstała z adaptacji poddasza, wykończona pod klucz! Nie ma skosów, ponieważ wymieniono i podniesiono dach, dodając izolację 30cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

196 000 zł44 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Promocja! promocja! promocja! Rewelacyjne mieszkanie o powierzchni 44m2, powstałe z adaptacji poddasza, wykończone pod klucz! Przewidziane 2 pokoje. Nie ma skosów, ponieważ wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta komfortowego i słonecznego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na 3 piętrze 4-piętrowego bloku, 1km od Galaxy, w cichej części Śródmieścia-Centrum. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

253 000 zł70 m² 3 614,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne II-poziomowe mieszkanie + duże dodatkowe pomieszczenie na III poziomie o pow. użytkowej 47m2 znajduje się w centrum miasta. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

198 000 zł74 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w samym Centrum Szczecina! Idealnie nadające się zarówno do zamieszkania jak i na wynajem, czy też biuro. Pokoje rozkładowe, jasne. W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży luksusowego 3 pokojowego apartamentu z balkonem, zlokalizowanego na 1 piętrze dwupiętrowego apartamentowca z 2000 roku, w Centrum nieopodal Parku Kasprowicza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo-Bolinko

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży słoneczne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na parterze w niskim bloku. Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy niebuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabowo

Grabowo,Szczecin

159 900 zł43 m² 3 718,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w ocieplonej kamienicy, zlokalizowane w dzielnicy Grabowo. Na 43m2 składają się: duży pokój, wykończony w panelach i tapetach, mniejszy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

1 405 zł40 m² 35,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: 1 pokoju, kuchni z kącikiem jadalnym, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju z szafą typu Komandor oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, położone w Centrum Szczecina, w plombie z 1994 roku, na wygodnym 1 piętrze. Na powierzchnię 64,75m2 składają się: przestronny salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Szczecin

247 000 zł85 m² 2 905,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 4-pokojowe o pow. 85m2 znajdujące się przy Wałach Chrobrego. Mieszkanie składa się z 4 pokoi ( z jednego wyjście na duży balkon, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Śródmieście,Szczecin

124 900 zł28 m² 4 407,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

- kupujący zwolniony z 2% podatku pcc! Idealna inwestycja pod wynajem - Idealna inwestycja pod wynajem. Nowa adaptacja poddasza bez skosów o powierzchni 28,34 m2. Mieszkanie będzie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

*** Jasne Błonia*** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe powstałe z adaptacji poddasza o pow. 51m2. Lokal składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży jasnego,przytulnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze 3-piętrowej kamienicy w śródmieściu Szczecina w bliskiej okolicy Parku Żeromskiego i Wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane w samym centrum miasta w apartamentowcu z 2000r. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, osobna kuchnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży klimatycznego, luksusowego i komfortowego 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego niskiego urokliwego apartamentowca z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

200 000 zł44 m² 4 524,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 44,2m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

243 000 zł55 m² 4 418,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

*** Jasne Błonia *** Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Lokal o powierzchni 55m2 składa się z 3 pokoi, w tym salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

219 900 zł42 m² 5 235,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładna adaptacja poddasza bez skosów w Centrum, oddana do użytku w 2013r. Na powierzchnię 42m2 składają się 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

159 000 zł40 m² 3 945,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo przytulne i jasne mieszkanie zlokalizowane w jasnej i czystej oficynie w centrum miasta. Na powierzchnię 40 m składa się salon z aneksem kuchennym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jasne Błonia

Jasne Błonia,Szczecin

135 000 zł32 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

*** Jasne Błonia *** Oferujemy do sprzedaży nową kawalerkę o pow. 32m2 znajdującą się na poddaszu w pięknej okolicy, przy Jasnych Błoniach. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Śródmieście,Szczecin

175 000 zł34 m² 5 090,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz w świetnej lokalizacji ( okolice C.H. Galaxy ), powstałe w wyniku adaptacji poddasza (kondygnacja, na której znajdują się lokale mieszkalne jest pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Niebuszewo-Bolinko

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

170 000 zł27 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż, komfortowa, urządzona kawalerka, gotowa do zamieszkania. Zlokalizowana na 5 piętrze w nowym budownictwie na Niebuszewie. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Idealna lokalizacja na wynajem! Rozkładowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w zadbanym budynku z roku 1987. W pobliżu pełna infrastruktura, blok z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się się w bardzo dobrym punkcie - 10 min od Galaxy na pieszo. Na powierzchnię składają się 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

223 000 zł52 m² 4 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nowe komfortowe mieszkanie 2 pokojowe (adaptacja poddasza), usytuowane w zacisznej części Śródmieścia Szczecina. Mieszkanie położone na czwartym piętrze kamienicy (nowy dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Śródmieście,Szczecin

249 000 zł49 m² 5 046,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

266 000 zł63 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w plombie w centrum Szczecina. Na powierzchnię 63 m2 składają się 3 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia z oknem w zabudowie mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

179 000 zł56 m² 3 224,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż ustawne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie ulokowane na 2 piętrze kamienicy na pograniczu Pomorzan i Śródmieścia. Na pow. 55,52m2 składa się salon ok. 22m2, sypialnia ok. 12m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

333 000 zł74 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z dwóch poziomów. Pierwszy poziom składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36,82 m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego, 4 piętrowego, ocieplonego budynku. Pokoje w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 200 zł74 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

278 000 zł59 m² 4 711,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, jasne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 3 piętrze wielorodzinnego budynku z cegły z 2000 roku w otoczeniu zieleni. 1km od galaxy położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Centrum,Szczecin

270 000 zł88 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

************************ mieszkanie W trakcie remontu top lokalizacja ************************************* Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

140 000 zł59 m² 2 372,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciekawe 3-pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina, na 1 piętrze kamienicy. Na powierzchnię 59m2 składają się: dzienny pokój oraz dwie sypialnie w układzie rozkładowym. Kuchnia spora, za nią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

260 000 zł58 m² 4 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem uzyskane z adaptacji poddasza, położone niedaleko parku Żeromskiego. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon z widokiem na zieleń, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

359 000 zł97 m² 3 701,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 2-poziomowe znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu. Kamienica z nową elewacją i wyremontowaną klatką schodową idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Piękne mieszkanie 3-pokojowe (obecnie 2 pokoje są ze sobą połączone) z balkonem znajdujące się w cichym centrum wśród bujnej zieleni. Wspaniale zagospodarowany teren, parkingi, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

195 000 zł44 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920