dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

345 100 zł33 m² 10 553,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania dwupokojowe w centrum Szczecina - adaptacja poddasza. Mieszkanie o powierzchni 32,7m2 składa się z: pokoju dziennego z przyłączami aneksu kuchennego 14,5m2 sypialni 10,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dubois

Grabowo,Szczecin

1 290 zł11 m² 117,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy, ulokowanej w Śródmieściu przy ulicy Dubois 29 w Szczecinie Nieruchomość: powierzchnia 11 m2 Piętro 4 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W samym sercu Szczecina, na ósmym piętrze jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w mieście Hanza Tower, czeka na Ciebie apartament, który łączy luksus, wygodę i ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament do wynajęcia w Sky Garden - 64 m , 2 sypialnie, duży taras, miejsce parkingowe Na wynajem nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 500 zł66 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu piękny Loft z dużym tarasem tuż przy Jasnych Błoniach. Ta nieruchomość ma wiele zalet w tym najważniejsza to lokalizacja - centrum, tuż tuż Urząd Miejski , Park Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Centrum,Szczecin

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Industrialny charakter, nowoczesny komfort - 61 m w sercu miasta Na wynajem prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2024 rok- przestronne, ciepłe i ładnie oświetlone 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Miedzianej, śródmieście, szczecin (zaraz przy głównej ul. Emilii Plater). Blisko sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

379 000 zł51 m² 7 475,35 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Spółdzielcze -własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 50,7 m2 znajdujące się przy ulicy Łuczniczej. Mieszkanie znajduje się na parterze 7 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Szczecin

740 000 zł97 m² 7 613,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

5 500 zł124 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy dla Państwa wyjątkową ofertę pięknego umeblowanego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy położonej w urokliwej części Śródmieścia Szczecina. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwu pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowym miejscu - przy ul. Św. Ducha w budynku river hause. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynek z 2020 roku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w samym sercu miasta w pobliżu sklepy, restauracje, przystanki komunikacji i wszystkie najważniejsze punkty usługowe. Wnętrze składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

589 000 zł41 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! brak pcc w wysokości 2% Przedmiotem oferty, jest świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe (40,62m2) z Garderobą i Loggią na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł51 m² 7 779,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni ok. 51 m , położonego w ścisłym Centrum Szczecina niedaleko Jasnych Błoni. Najważniejsze atuty: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina na sprzedaż! Prezentujemy wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w Szczecinie. To 75-metrowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m2 zlokalizowane na podzamczu/stare Miasto w budynku apartamentowo-biurowym z 2011r. Apartament całkowicie umeblowany oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

370 000 zł46 m² 8 001,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na czwartym piętrze w odrestaurowanej, przepięknej kamienicy położonej przy ulicy Bolesława Śmiałego. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe mieszkanie w stylu glamour i bardzo wysokim standardzie po kapitalnym remoncie - 44m2, drugie piętro Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 40 m Szczecin, ul. Wyzwolenia 17 Wynajmę czyste i przytulne 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, na trzecim piętrze w centrum Szczecina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, jasne mieszkanie w ścisłym centrum - 34 m2, 4. piętro, winda, garaż Zapraszam do wynajęcia komfortowego i jasnego mieszkania o powierzchni 34 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 699 zł42 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie (42m2) na 2 piętrze czteropiętrowego budynku z lat 2000, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (centrum miasta, ale jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w klimatycznym, odświeżonym dwupokojowym mieszkaniu w ścisłym centrum (400m spacerem do galerii nowy Turzyn) Cena do negocjacji! Kamienica ocieplona z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

720 000 zł59 m² 12 217,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

335 500 zł32 m² 10 550,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerki w centrum Szczecina - adaptacja poddasza. Mieszkanie o powierzchni 31,8m2 składa się z: pokoju dziennego z przyłączami aneksu kuchennego 21,8m2 łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczecin, centrum, ul. Unisławy, 2 pokoje, parter, blok, pełna własność. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w centrum miasta przy ul. Unisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

739 000 zł99 m² 7 454,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoisława

Centrum,Szczecin

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Stoislawa, ul. Partyzantów taras, 2 pokoje, wysoki standard, winda. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Oferta dla wymagającego Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Stare Miasto, szczecin (oferta na wyłączność) Oferuję na wynajem przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim przy ul. Wyszyńskiego- bardzo słoneczne Mieszkanie usytuowane od cichej strony bez zgiełku ulicy. Ogrzewanie i woda C.O. miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Grabowo,Szczecin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin, grabowo, ul. 1 maja, kawalerka, 10 piętro. Kawalerka 31 m2 z przynależną piwnicą w ocieplonym bloku z cichobieżną windą. Doskonała lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

465 000 zł46 m² 10 032,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w rewelacyjnym miejscu w centrum Szczecina. Położenie idealne! Wszędzie blisko a jednocześnie cicho i zielono za oknem. Naprawdę wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 5 Lipca

Turzyn,Szczecin

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana w kapitalnej lokalizacji przy ul. 5 lipca w Szczecinie, 3 piętro, niski blok,powierzchnia 44m2 Opis nieruchomości: dwa duże niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasne Błonia,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w centrum Szczecina w pobliżu Jasnych Błoni, na 2 piętrze w odremontowanym budynku. Dwa poziomy powstały w wyniku adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

5 000 zł51 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokoje, 51m2, wysoki standard, stare Miasto Nowoczesny Apartament w Inwestycji Arkona Residence - Szczecin To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, elegancję oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

245 000 zł20 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż. 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane w bezpośredniej bliskości Jasnych Błoni. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

399 000 zł57 m² 7 024,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum Szczecina przy ulicy Jana Pawła II w drugiej lini zabudowy. Kamienica zarówno od frontu jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta Lokalizacja: centrum blisko komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji i punktów usługowych. Mieszkanie (2 piętro z windą): 2 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Szczecin

2 499 zł65 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie dla pracownikow o powierzchni 65m2. W skład mieszkania wchodzą: -sypialnia 1 -sypialnia 2 -osobna kuchnia -przedpokój -łazienka Czynsz najmu 2499pln+czynsz 499pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

995 000 zł115 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Przedstawiamy ofertę trzypokojowego, przestronnego mieszkania z dwoma balkonami, o powierzchni 115 m2, znajdującego się w kamienicy pełniącej funkcje usługowo-mieszkalne, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowej kamieniczce z 2000 roku w rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta (stare Miasto). W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny.