dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

699 000 zł89 m² 7 847,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (89,07m2) z oddzielną kuchnią, znajdujące się na 2 piętrze z 3 we froncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin

2 100 zł36 m² 58,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację. Kawalerka na wynajem w Centrum Szczecina przy ul. Narutowicza. Położona na 3 piętrze w budynku z 2000 roku. Na powierzchni 35,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

299 000 zł39 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w II oficynie. Nieruchomość o powierzchni 35,84 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy z 1930 roku Lokalizacja : Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Centrum,Szczecin

3 900 zł63 m² 61,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy w pełni umeblowany apartament 3-pokojowy rozkładowy o powierzchni 63m2 zlokalizowany w apartamentowcu z windą z 2010 roku blisko Parku Żeromskiego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Szczecin

2 800 zł55 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 54,69 m , Nowy Rynek, szczecin Na wynajem oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,69 m , położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

259 000 zł27 m² 9 682,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 1 - pokojowe z widną kuchnią, zlokalizowane na I piętrze budynku 4 - piętrowego, wśród zieleni. Na powierzchnię 26,75 m2 składa się: - pokój dzienny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż. gotowe do wydania, 2. pokojowe mieszkanie, do kapitalnego remontu, usytuowane na 1. piętrze zadbanej kamiennicy. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, w atrakcyjnej destynacji Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

259 000 zł23 m² 11 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,3 m2 usytuowana na drugim piętrze budynku dwupiętrowego po przeprowadzonej termomodernizacji. Mieszkanie bardzo ciepłe i tanie w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł41 m² 72,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz nowoczesnego apartamentu w luksusowej lokalizacji z parkingiem podziemnym - trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna, słoneczna kawalerka o powierzchni 28m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie z miejscem parkingowym ( ogólnodostępne miejsca dla mieszkańców na podwórzu ) w świetnej lokalizacji w samym centrum. Mieszkanie jest jasne (zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Centrum,Szczecin

285 000 zł24 m² 11 830,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością znajdująca się w ścisłym centrum Szczecina. Kawalerka 24,09m2 po generalnym remoncie (były wymienione piony kanalizacyjne, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

275 000 zł37 m² 7 505,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę miasta 36,64 m , ul. Potulicka Położona na 11. piętrze budynku w samym sercu miasta, oferuje piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w Hanza Tower - 80 m2, 23. piętro, widok na jezioro Dąbie Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 23. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

799 000 zł61 m² 13 034,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Nowe Miasto. Sześciopiętrowy budynek z windą z 2020 roku, lokal usytuowany na 5. piętrze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

369 000 zł51 m² 7 302,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Bliska odległość do placu Kościuszki zapewnia doskonały dojazd w każde miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

550 000 zł102 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w ścisłym centrum Szczecina składające się z: - trzech pokoi - przedpokoju - kuchni - łazienki - wc Do mieszkania przynależna jest także piwnica. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m2 usytuowane na 2 piętrze ładnej kamienicy na pograniczu dzielnic Stare Miasto i Centrum w Szczecinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

2 700 zł77 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze w biurze oferta wynajmu komfortowego mieszkania, dwupokojowego O powierzchni użytkowej 77,48m2 położonego W ścisłym centrum szczecina ul. Jagiellońska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

385 000 zł46 m² 8 326,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*** Tylko w plus Nieruchomości *** Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na czwartym piętrze w odrestaurowanej, przepięknej kamienicy położonej przy ulicy Bolesława Śmiałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

369 000 zł34 m² 10 808,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina - tuż przy C.H. Galaxy Jeżeli szukasz niewielkiego lokalu z bezpośrednim dostępem do wszelkich obiektów użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

2 800 zł38 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z tą niezwykłą ofertą wynajmu, stworzoną dla wymagających klientów. Mieszkanie przeszło kapitalny remont i zostało urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

589 000 zł57 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek bez barier architektonicznych! winda! Zamykany teren. Świeżo po remoncie, słoneczne mieszkanie, którego okna i balkon wychodzą na cichą (południowo-zachodnią), kameralną stronę budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Dąbrowskiego

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł66 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze niskiego budynku z lat 50, zlokalizowanego w śródmieściu w bliskim sąsiedztwie wyższych uczelni. Pow. mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sczanieckiej

Centrum,Szczecin

335 000 zł37 m² 9 063,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Sczanieckiej w Szczecinie! Lokal znajduję się zaledwie kilka minut od centrum oraz galerii handlowej Galaxy. Dzięki lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unisławy

bolinko,Szczecin

309 000 zł54 m² 5 742,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do remontu przy ulicy Unisławy usytuowane na 3 piętrze. Na całkowitą powierzchnię wchodzi: -pokój , -pokój , -pokój, -kuchnia/w niej kabina natryskowa/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum z widokiem z okien na niebo oraz Szczecin? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Mieszkanie ulokowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego dwu-pokojowego mieszkania położonego W ścisłym centrum szczecina - okolice ul. Śląskiej I wojska polskiego, C.H.KASKADA - Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

285 000 zł33 m² 8 678,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (32,84 m2) na 1 piętrze w oficynie przy ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście,Szczecin

749 000 zł72 m² 10 348,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim. Pierwszy poziom to pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,78m + pokój 7,93m. Łazienka 4,37m. Dodatkowo wyjście na balkon 5,5m Drugi poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Drzetowo,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38.69m2, położone w nowym budynku z 2021. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Łękno,Szczecin

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie na pogodnie. ul.Wojska polskiego, blisko Unii Luberskiej. Na mieszkanie 60m2 na metraż składa się: -2 pokoje -oddzielna kuchnia wraz ze spiżarnią (możliwość wyburzenia ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

335 000 zł39 m² 8 559,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,14 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3 piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 65,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ul. Ściegiennego blisko al. Bohaterów Warszawy, dobry dojazd do Akademii Medycznej, uniwersytetu, zut, politechniki Morskiej. Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Centrum,Szczecin

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Szczecina na 1 piętrze w bloku z 2007r z windą. Na powierzchni ok. 31m2 znajduje się: ok. 21m2 pokój z wyjściem na duży balkon. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Szczecin

2 300 zł27 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękna, świeżo wyremontowana kawalerka w samym centrum miasta zaledwie 5 min pieszo od Bramy Portowej. Lokal ma 26,59 m2 powierzchni użytkowej na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać na poziomie w niezwykłym miejscu z charakterem? Spójrz. To jest na wyciągnięcie ręki. Tego jeszcze w Szczecinie nie było. Absolutnie wyjątkowy apartament Boho Haven.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

439 000 zł75 m² 5 864,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

*Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (74,86 m2). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Budynek został oddany do użytku w ok. 1904 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

579 000 zł101 m² 5 750,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 82 w Szczecinie Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 100,69 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gontyny,Szczecin

439 000 zł42 m² 10 348,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 12/09 Przedstawiamy ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania o pow. 42,42 m2 w bloku w bardzo dobrej lokalizacji - vis a vis Fabryki Wody. Idealny wybór na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w pełni umeblowane! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na zielonym, spokojnym.