dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2 Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze nowoczesnej kamienicy i składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

200 000 zł34 m² 5 861,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (34,12m2) na parterze w podwórku kamienicy przy ul. Potulickiej 13. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Zwycięstwa

Centrum,Szczecin

1 900 zł20 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sercu Szczecina tuż obok hotelu Mariott! Na wynajem oferuję w pełni urządzoną i wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20,5 m , położoną na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście-Północ,Szczecin

354 900 zł34 m² 10 594 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Śródmieście,Szczecin

375 000 zł41 m² 9 168,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 - pokojowe z balkonem, w odrestaurowanej kamienicy, znakomicie położone, przy niezbyt ruchliwej ulicy, w centrum miasta. Kamienica bardzo ładna, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

bolinko,Szczecin

438 000 zł36 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Wyjątkowo komfortowe, w pełni wykończone 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze wysokiego bloku z nowoczesną windą. Lokal ze spółdzielczo - własnościowym tytułem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felczaka

Jasne Błonia,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodna kawalerka z balkonem o powierzchni 29,70 m2 położona na 8. piętrze wysokiego budynku, z dwiema szybkobieżnymi windami, zlokalizowaego przy Urzędzie Miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

2 300 zł48 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! budynek bez barier architektonicznych. W pełni wyposażone i umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w nowym budynku z cegły (2017 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

5 000 zł121 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 5 pokoi, wysoki standard, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

8 500 zł82 m² 103,66 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny luksusowy apartament o powierzchni 82m2 zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu e centrum miasta. Składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 5 pokoi, wysoki standard, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek w którym znajduję się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Szczecin

549 000 zł32 m² 17 340,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowym budynku Black Pearl, szczecin Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 31,66 m , z przestronnym tarasem (16 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy 5 min od centrum! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 70 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

429 000 zł45 m² 9 453,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji .Mieszkanie 45,38m2 na które składają się dwa pokoje kuchnia oraz łazienka.Z salonu wyjście na balkon -ekspozycja południowa.Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz do wynajmu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

349 000 zł33 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealnie pod inwestycję, jak i na własność. Oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze wysokiego bloku w samym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

815 000 zł133 m² 6 124,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny, klimatyczny 4-pokojowy apartament (133,08 m ) w Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim (lewobrzeże) Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym sercu Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

499 000 zł65 m² 8 138,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Monte Cassino 5 o powierzchni 64,51 m , gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławomira

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł77 m² 6 463,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m zlokalizowane na wysokim parterze, w zadbanym budynku po kompleksowej modernizacji przy Ul. Sławomira Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

759 000 zł67 m² 11 319,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (67,05 m2) z balkonem (+ ok. 2,5 m2) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

419 000 zł46 m² 9 088,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania dla rodziny? A może chcesz zainwestować w mieszkanie i je wynajmować? Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją: 3 pokoje z balkonem przy al. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 zł72 m² 33,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na trzecim piętrze, położonego w centrum ul. Monte Cassino. Powierzchnia mieszkania wynosi 72,33 m , co zapewnia komfortową przestrzeń do życia. Koszty najmu: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

1 800 zł25 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Top oferta na wynajem w samym centrum Szczecina! Pięknie urządzona kawalerka, usytuowana na 5 piętrze niskiego budynku, w samym centrum miasta! Na powierzchnie 24,77 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

2 100 zł29 m² 71,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie Szczecin, ul. Rugiańska Komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok 30m2 , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

400 000 zł34 m² 11 594,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie po remoncie. Opis mieszkania: mieszkanie 2 pokojowe 34,5 m2 na II piętrze niskiego budynku z lat 60 tych wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 65,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ul. Ściegiennego blisko al. Bohaterów Warszawy, dobry dojazd do Akademii Medycznej, uniwersytetu, zut, politechniki Morskiej. Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

570 000 zł73 m² 7 762,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Szczecin Centrum, ul. Jagiellońska Bezpieczeństwo: wejście do klatki zabezpieczone domofonem, charakterystyka Powierzchnia mieszkania: 73,43 m Pomieszczenia dodatkowe: piwnica ok. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

599 000 zł41 m² 14 746,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! brak pcc w wysokości 2% Przedmiotem oferty, jest świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe (40,62m2) z Garderobą i Loggią na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janosika

Centrum,Szczecin

410 000 zł47 m² 8 758,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły. Lokal jest przestronny i funkcjonalny, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł43 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Wynajmę, komfortowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w samym sercu miasta przy ulicy Potulickiej na osiedlu Pionierów. Mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

2 400 zł72 m² 33,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komforotwego mieszkania, dwupokojowego położonego W centrum szczecina - okolice Deptaku Bogusława, ul. Jagiellońskiej i Monte Cassino. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Ściegiennego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

1 390 zł26 m² 53,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia piękna kawalerka z osobną kuchnią na parterze ładnej kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Ściegiennego 66 Nieruchomość Słoneczny pokój wyposażono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

555 000 zł71 m² 7 819,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: szczecin ścisłe Centrum Mieszkanie 71 m2 w kamienicy po generalnym remoncie. Piętro 2/4 Zadbana, czysta klatka schodowa Nowa instalacja elektryczna Duża piwnica. Rozkład mieszkania: * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbowa

Jasne Błonia,Szczecin

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca 2 pokojowe mieszkanie w domu na strychu przy ul. Herbowej, tuż obok Jasnych Błoni. Powierzchnia 42,67m2 kuchnia, łazienka i dwa pokoje. Wyposażenie jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

469 000 zł47 m² 10 042,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Obniżka ceny o 20.000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które stanowi idealną propozycję dla rodzin szukających gotowego rozwiązania mieszkaniowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze szczecińskiej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z: salonu dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie w stylu loftu po generalnym remoncie. Powierzchnia 68 m2. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze przedwojennej kamienicy w centrum Szczecina , między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania w samym centrum Szczecina! Lokalizacja: centrum Szczecina Piętro: 1 Układ: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

bolinko,Szczecin

339 000 zł29 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka ok. 30 m po remoncie Szczecin, niebuszewo (bolinko) Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ok. 30 m po remoncie, zlokalizowana w pobliżu rynku Manhattan. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

515 000 zł66 m² 7 823,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina Budynek Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w odremontowanej.