dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Szczecin

2 700 zł45 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu w Hanza Tower Szczecin **szukasz wyjątkowego miejsca na krótki pobyt w Szczecinie? Mam dla Ciebie idealną propozycję!** Oferuję do wynajęcia elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowoczesnym budynku na ul. Kusocińskiego 2. Lokalizacja: chcesz mieszkać w Centrum i mieć wszędzie blisko, a jednocześnie cieszyć się ciszą po całym dniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w budynku z 2000 roku w prawie samym centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 5. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

609 000 zł41 m² 14 992,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! Mieszkanie w trakcie prac wykończeniowych. Zdjęcia pochodzą z poprzedniej realizacji i mieszkanie, będzie wykończone w takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

245 000 zł26 m² 9 397,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego i przytulnego miejsca w świetnej lokalizacji? To mieszkanie o powierzchni 26,07 m jest idealne dla singla, młodej pary lub jako inwestycja. Dlaczego warto? Kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2. pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44 m2 znajdujące się na parterze apartamentowca z 2020 roku na Nowym Mieście przy ul. Potulickiej 20. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament z pięknym widokiem w Hanza Tower o powierzchni ok. 59 m2 zlokalizowany na 21 piętrze. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

719 000 zł53 m² 13 489,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego apartamentu zlokalizowanego w odrestaurowanej części ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż małe 2 pok. mieszkanie do kapitalnego remontu. Rodzaj budynku kamienica/oficyna. Cena jest adekwatna do stanu mieszkanie który określam na do Kapitalnego Remontu. Nie ma sensu wymieniania Wad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Drzetowo,Szczecin

450 000 zł54 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja! Nowa, niższa cena nieruchomości. Cena obniżona o 60 000 zł. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Śródmieście, blisko centrum Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Szczecin

575 000 zł70 m² 8 175,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na poddaszu kamienicy w samym centrum Szczecina. Ta oferta to idealne połączenie doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Szczecin

754 200 zł59 m² 12 859,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować Tobie niepowtarzalną ofertę nieruchomości w dzielnicy Śródmieście. Prezentowany trzypokojowy apartament znajduję się na VII kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

367 650 zł34 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy ul.Jagiellońskiej. Doskonała lokalizacja dzięki bliskości całej infrastruktury, sklepy, restauracje, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł72 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy lokal mieszkalny trzypokojowy śródmieście ul. Parkowa 44, 3 piętro Z windą opis lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni użytkowej 72,37 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Centrum,Szczecin

399 700 zł50 m² 7 994 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Szczecin, ul. Małopolska 53 Lokalizacja: szczecin, ul. Małopolska 53, 70-514 Cena: 399 700 zł Powierzchnia: 50,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście-Północ,Szczecin

439 000 zł78 m² 5 628,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko dla klientów gotówkowych! okazyjna cena! Powierzchnia całkowita: 78 m (powierzchnia liczona do wysokości 1,4 m) Powierzchnia użytkowa: 52,1 m Typ własności: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,08 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Śródmieście,Szczecin

324 000 zł33 m² 9 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią w Śródmieściu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2001r u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Boh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

349 000 zł29 m² 11 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży kawalerki z dużą loggią - spółdzielcze prawo własności Mieszkanie po częściowym remoncie. Do lokalu przynależy duża piwnica około 8 metrów Wszystkie media razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , Położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Adama Asnyka 3, oferujące wszystko, co potrzebne, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Szczecin

850 000 zł85 m² 10 017,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne, kamieniczne mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 84,85 mkw, w skład którego wchodzą: - 4 pokoje (salon, gabinet, pokój dziecięcy, sypialnia z dużą garderobą);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

650 000 zł109 m² 5 942,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Szczecina ? Chcesz urządzić swoje mieszkanie we własnym stylu? Nie chcesz się martwić o brak miejsca parkingowego? Jeśli tak, zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

429 990 zł47 m² 9 227,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Drzetowo. Fantastycznie skomunikowane z centrum miasta, dojazd zajmuje zaledwie 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Szczecin

479 300 zł41 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować Tobie niepowtarzalną ofertę nieruchomości w dzielnicy Śródmieście. Prezentowany czteropokojowy apartament znajduję się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

2 400 zł37 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 36,7 m2 z kuchnią połączoną z salonem po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 piętrowej kamienicy która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

549 000 zł30 m² 18 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj w samym centrum Szczecina. Na sprzedaż kawalerka w jednej z bardziej prestiżowych inwestycji w Szczecinie. Budynek Hanza Tower dostosowany jest zarówno do życia jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Drzetowo,Szczecin

320 000 zł28 m² 11 449 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż kawalerkę gotową do zamieszkania w dzielnicy Drzetowo. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku. Do dyspozycji lokatorów są dwie cichobieżne windy. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

2 600 zł37 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z super widokiem na Szczecin w bloku przy placu Żołnierza Polskiego. Samo centrum, jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w samym centrum. Okolice Bramy Królewskiej i Zamku Książąt Pomorskich. Preferowany wynajem dla jednej osoby na okres minimum 12 miesięcy.- bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

3 000 zł48 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze apartamentowca "czarna Perła" z windą i garażem podziemnym , zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, usytuowane na 1 piętrze kamienicy. Na 40,18 m2 składają się: duży salon , ok.20 m2, mniejsza sypialnia ok.10 m2, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

499 000 zł45 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność klucze W biurze Oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w Śródmieściu. Idealne dla małej rodziny, pary oraz osób chcących korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janosika

Centrum,Szczecin

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z 2021 roku na przy ul. Janosika 8. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

2 500 zł32 m² 77,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym centrum Szczecina? Mam idealną ofertę! Oprócz tego, że wszędzie jest blisko, to jeszcze dodatkowo bardzo dobrze została zaprojektowana przestrzeń tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

424 000 zł56 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy przy ul. Krzywoustego. W skład lokalu o pow. 55,8m2 wchodzi: salon z wejściem do kuchni, przestronna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł25 m² 67,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę w doskonałej lokalizacji - kilka minut spacerem do zut w Szczecinie - idealna dla 1 lub 2 osób. Szczegóły mieszkania: kuchnia -a w niej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m2 usytuowane na 2 piętrze ładnej kamienicy na pograniczu dzielnic Stare Miasto i Centrum w Szczecinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

299 000 zł32 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie W plus nieruchomości! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bardzo dobrej lokalizacji, nieopodal Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie oraz lokalizacja idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Do wynajęcia piękny 3-pokojowy apartament z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Centrum,Szczecin

275 550 zł25 m² 11 022 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe 25 metrowe mieszkanie - znajdujące się na czwartym piętrze wyremontowanej kamienicy znajdującej się w samym centrum miasta na ulicy Stanisława Żółkiewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

469 000 zł34 m² 13 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,54 m2 zlokalizowanego w Szczecinie na Starym Mieście. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku z 1965r.