dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

454 000 zł37 m² 12 270,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego w samym sercu Szczecina. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

1 440 zł18 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy przy ul. Monte Cassino 37 w Szczecinie *3 piętro *18 m *ogrzewanie mieskie Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafa, stolik, krzesła, tv *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

4 200 zł82 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszyzn najemcą! Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łękno,Szczecin

750 000 zł94 m² 7 976,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa ofera! Powierzchnia: 94,03 m Liczba pokoi: 4 Lokalizacja: łękno - jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina Dodatkowe powierzchnie: zabudowany balkon, duża piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament o wysokim standardzie w sercu Starego Miasta w Arkona Residence. Mieszkanie o powierzchni 34m2 w skład którego wchodzą: - salon z rozkładaną kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

500 500 zł42 m² 11 826,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 42 m za cenę 525 000 pln, co daje cenę 12 500 pln za metr kwadratowy. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku z wielkiej płyty, z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, jasne mieszkanie położone na 1 piętrze w samym centrum miasta. Podwyższony standard. Dwa pokoje w tym jeden duży otwarty, z aneksem kuchennym. Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 180 000 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament w Hanza Tower! Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału i źródeł stałego, pewnego zysku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Turzyn,Szczecin

750 000 zł149 m² 5 021,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Rewelacyjnie położone mieszkanie w centrum przy zrewitalizowanym odcinku ul. Żółkiewskiego / Śmiałego. Nowa nawierzchnia, ławki, zielone nasadzenia, odnowione kamienice, sprawiają że obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felczaka

Śródmieście,Szczecin

690 000 zł67 m² 10 357,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1892

Tylko U nas! Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,62 m , położone na 3. piętrze w spokojnej, odnowionej kamienicy przy ulicy Felczaka. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

299 000 zł37 m² 8 178,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Polecam na sprzedaż wyremontowane dwa pokoje w oficynie przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie usytuowane na I piętrze o pow. użytkowej 36,56 m2, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

615 000 zł82 m² 7 459,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 82,45 m2, położonego w centrum Szczecina przy ulicy Królowej Jadwigi Rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Przytulna kawalerka położona na 5 piętrze budynku wielorodzinnego z windą przy ul. Potulickiej W bliskim sąsiedztwie uczelnie, apteka, przychodnia, sklepy spożywcze Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Drzetowo,Szczecin

549 000 zł56 m² 9 779,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie przy Fabryce Wody! Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub par. Mieszkanie o powierzchni 56,14m2 składa się z: - kuchni - z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł94 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Wynajmę duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 94m2, w samym sercu miasta przy ulicy Królowej Jadwigi w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Centrum,Szczecin

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o pow.65 m2,2 pokoje, 1 pietro w budynku 3 pietrowym. Piekna lokalizacja ok. 300 od Placu Szarych Szeregow w Szczecinie.Czyli samo Centrum Szczecina a jednoczesnie spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 5 Lipca

Centrum,Szczecin

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie pod klucz! Wysoki standard gotowe do wprowadzenia! Sprzedam ustawne komfortowe mieszkanie w pełni wyposażone! W Centrum miasta na ul. 5 lipca. Mieszkanie jest wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 43 m2, znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Willowej w dzielnicy Drzetowo. Opis mieszkania: powierzchnia: 43 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

369 000 zł57 m² 6 496,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego w dzielnicy Śródmieście, obok Bramy Portowej. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 57 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 5 Lipca

Turzyn,Szczecin

799 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w centrum Szczecina. Zalety: - przestronne, - rozkładowe, - bardzo duży salon łączący się z eleganckim pokojem idealnym na sypialnię, - gabinet lub dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

319 000 zł35 m² 9 174,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim 34,77 m , 8. piętro Funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale: dwa niezależne pokoje: salon z oknem balkonowym i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

629 000 zł90 m² 7 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 89,2 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku w sercu Szczecina, w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Szczecin

396 000 zł46 m² 8 580,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2 duże pokoje, usytuowane na 1 piętrze kamienicy blisko centrum miasta! nieruchomość: mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,15 m2: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Centrum,Szczecin

550 000 zł39 m² 14 237,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania położonego na IV piętrze, nowego niskiego bloku. Budynek oddany do użytkowania w 2022r. Całkowite wykończenie mieszkania zakończone w sierpniu 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia super 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w samym centrum Szczecina,. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze niskiego budynku z cegły. Na pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie w budynku Apartamentowym River House przy ul. Świętego Ducha Opis mieszkania: nowoczesne i stylowe mieszkanie, w pełni umeblowane. 2 pokoje: przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w bloku 4 piętrowym przy ul. Parkowej. Spokojne miejsce a zarazem bardzo dobry dostęp do wygód miasta; centrów handlowych, sklepów, przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

670 000 zł78 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum Szczecina przy Jasnych Błoniach -mieszkanie jasne, przestronne, gotowe do aranżacji! Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne Mieszkanie w Sercu Szczecina Twoja Nowa Przestrzeń do Życia! Z wielką przyjemnością oferuję Państwu piękne, przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Centrum,Szczecin

720 000 zł103 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy ładne klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta.Na powierzchni 103m2 mamy duży salon , dwa pokoje dziecięce , sypialnię ,kuchnię ,łazienkę z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe, przytulne 2 pokoje o powierzchni 27m2, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Mazurskiej niedaleko Parku Kasprowicza. Mieszkanie składa się z Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w kamienicy na ul. Pocztowej Doskonała lokalizacja dla osób korzystających z uroków miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

329 000 zł35 m² 9 462,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa, niższa cena - tylko 329.000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim o powierzchni 34,77 m2 - 8 piętro. Dwa niezależne pokoje: salon z oknem balkonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu w centrum Szczecina Na wynajem oferujemy nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 70 m?, zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

589 000 zł106 m² 5 556,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 106 m , usytuowany na poddaszu kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Lokal składa się z czterech pokoi o powierzchniach: pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Drzetowo,Szczecin

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 4 pokoje! Możliwość zakupu również przez osoby spoza Unii Europejskiej. Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczecin, hanza Tower, apartament, 2 pokoje,basen Przytulny apartament w Hanza Tower. Twoje miejsce w sercu Szczecina! Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wyposażonego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn. Skontaktuj się telefonicznie, aby umówić dogodny termin. Nowe mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 z dobrze nasłonecznionym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

499 000 zł102 m² 4 892,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze kamienicy w okolicach Sądu. Mieszkanie świetnie nadaje się na działalność np biuro notarialne, kancelarie prawne. Mieszkanie można także przerobić na min 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

450 000 zł43 m² 10 538,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią w centrum. Umeblowane i urządzone. Powierzchnia 42,7 m2, i piętro niskiego budynku z cegły z lat 60 tych. Pokoje umeblowane,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij