dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Stare Miasto

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Szczecin

250 000 zł44 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe, nowoczesne, rozkładowe mieszkanie z balkonem położone w Centrum przy Starym Mieście. Niski blok, 4.piętro. Czynsz z ogrzewaniem miejskim i zaliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna i wygodna kawalerka wykończona w wysokim standardzie położona na Starym Mieście przy ul. Tkackiej w budynku z 2016r. z windą. Na powierzchnię 36,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe do wynajęcia od lutego 2014. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku ( Stare Miasto ). Nowoczesna aranżacja mieszkania i jego lokalizacja to niewątpliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ul. Wielka Odrzańska (stare Miasto). Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta. W okolicy uczelnie, sklepy, punkty usługowe itp. Miejsce doskonale skomunikowane ,tereny zielone. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Żołnierza Polskiego

Stare Miasto,Szczecin

465 000 zł105 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta -na sprzedaż mieszkanie z widokiem na Nową Filharmonię, bramę Królewską i Plac Solidarności, 300 m od Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

235 000 zł54 m² 4 344,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

Uwaga nowa niższa cena! Mieszkanie trzypokojowe usytuowane w zabytkowej kamienicy w samym "pępku" Starego Miasta przy placu Orła Białego. Mieszkanie położone na 4 piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koński Kierat

Stare Miasto,Szczecin

2 150 zł40 m² 53,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny, stylowy lokal świeżo po kapitalnym remoncie położony w najbardziej prestiżowym punkcie Starego Miasta w Szczecinie - na placu Orła Białego, z oknami od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

180 000 zł24 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka o powierzchni 24 m2 położona na 2. piętrze niskiego budynku z cegły z lat 50-tych zlokalizowanego na Podzamczu. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z wnęką, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Rynek Nowy

Stare Miasto,Szczecin

750 000 zł202 m² 2 767,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Szczecin (stare miasto) w samym centrum nowej starówki prestiżowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 172 m ( całkowitej ok 202m ) Wybudowane w 2002 roku, posiada księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament całkowicie umeblowany oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henryka Pobożnego

Stare Miasto,Szczecin

1 500 zł84 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze odnowionej kamienicy tuż przy Wałach Chrobrego. Na powierzchnię 84 m2 składają się pokoje o powierzchni 23, 19 i 16 m2; widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Nowy budynek z windą z 2005. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wykończenia mieszkania użyto materiały ekologiczne takie jak: drewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w samym Centrum, blisko Kaskady i Starego Miasta. Nieruchomość składa się z sypialni (łóżko 2-osobowe), salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje na Starym Mieście! Prezentowane mieszkanie o pow. ok 50 m2, znajduje się na 3 piętrze nowoczesnej kamienicy. W budynku znajdują się tylko 3 mieszkania, reszta to lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Stare Miasto,Szczecin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest komfortowe mieszkanie położone na drugim pietrze w nowoczesnym budynku. Nieruchomość składa się z pokoju (łóżko i kanapa), drugiego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rynek Nowy

Stare Miasto,Szczecin

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest duży, dwupoziomowy apartament w nowoczesnej kamienicy na Starym Mieście. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 75 m2 , znajduje się na trzecim piętrze i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Nowy budynek z windą z 2005. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wykończenia użyto materiały ekologiczne takie jak: drewno, szkło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest dwupoziomowe mieszkanie w nowym budynku (oddany do użytku w 2005 roku), na Starym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiek

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest przestronny apartament o pow. 60 m2, położony w nowym budynku na Starym Mieście. Nieruchomość w wysokim standardzie - do wynajęcia od 1 Maja 2017. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Nowy budynek z windą z 2005. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wykończenia użyto tylko materiały ekologiczne: takie jak drewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł81 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, położone na 4 pietrze w nowej kamienicy na Podzamczu - Stare Miasto. I poziom: salon z kominkiem, sypialnia, duży hol, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe plus duży salon, w nowej kamienicy na Podzamczu. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Zapraszamy na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowy

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest duży apartament - ok. 57 m2 - składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni od strony cichego podwórka, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku z 2011 roku, kompletnie umeblowane oraz wyposażone. Na powierzchnię 42m2 składają się: przestronny salon z aneksem kuchennym oraz widokiem z okien na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie na wynajem na Starym Mieście, ulica Tkacka, w sąsiedztwie ch Kaskada, plac Żołnierza, brama Portowa, zamek Książąt Pomorskich. 2 pokoje o powierzchni 43m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

237 000 zł53 m² 4 498,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładna dwupoziomowe mieszkanie na Starym Mieście na III piętrze niskiego budynku z cegły. Mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 100 m2, użytkowej 52,68 m2. Na I poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2-pokojowy apartament położony w reprezentacyjnym punkcie miasta - na szczecińskiej Starówce, zlokalizowany na 3 piętrze nowo wybudowanej kamienicy. Na powierzchnię 60 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Stare Miasto,Szczecin

299 990 zł69 m² 4 320,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie II poziomowe, położone na Starym Mieście przy ul. Siennej. Mieszkanie położone na 3 piętrze kamieniczki z 2002 roku. Powierzchnia całkowita około 80 m2. Pierwszy poziom to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Stare Miasto,Szczecin

599 000 zł138 m² 4 352,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie II poziomowe, położone na Starym Mieście przy ul. Siennej. Mieszkanie powstałe z połączenia dwóch mniejszych lokali, położone na 3 piętrze kamieniczki z 2002 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Stare Miasto,Szczecin

299 990 zł68 m² 4 398,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie II poziomowe, położone na Starym Mieście przy ul. Siennej. Mieszkanie położone na 3 piętrze kamieniczki z 2002 roku. Powierzchnia całkowita około 80 m2. Pierwszy poziom to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładna, duża kawalerka o powierzchni 42m2 usytuowana na parterze niskiego bloku z cegły na Starym Mieście. Standard mieszkania jest dobry. Salon o powierzchni około 25m2 na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

195 000 zł42 m² 4 627,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w pięknej, zacisznej okolicy w samym centrum Szczecina w sąsiedztwie Katedry. Doskonała lokalizacja. W pobliżu dostęp do komunikacji miejskiej. Wejście od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł115 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament znajdujący się na Starym Mieście. Lokal znajduje się w kamienicy wybudowanej w 2006 roku. Urokliwa lokalizacja. Apartament dwupoziomowy o pow. około 115 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem w super lokalizacji- zwłaszcza dla studentów pum-u. Mieszkanie usytuowane w nowej kamienicy na 1 pietrze. Składa się z 2 sypialni, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

800 zł51 m² 15,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie znajdujący się w samym sercu Szczecina -stare miasto. Zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku z cegły z 1999 roku. Powierzchnia 50,88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest dwupoziomowe mieszkanie w nowym budynku (oddany do użytku w 2005 roku) na Starym Mieście. Mieszkanie na 3 piętrze. Składa się z 2 sypialni , salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

179 000 zł31 m² 577 419 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealna propozycja dla singla, pary lub na inwestycje. Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 30m2, przemyslanie rozplanowane i zagospodarowane, tak, aby wykorzystać każdy m2, a mianowicie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Śródmieście, Stare Miasto