dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Al. Wyzwolenia

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w Hanza Tower - 80 m2, 23. piętro, widok na jezioro Dąbie Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 23. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2, usytuowane na 8 piętrze Hanza Tower w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł79,94 m² 21 265,95 zł/m²

 

Piętro:26/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż lub wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 79,94 m , usytuowany na najwyższym mieszkalnym 26 piętrze budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokoje, hanza Tower 26 piętro Wyjątkowy apartament o powierzchni 79,94 m2 w Hanza Tower w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w nowoczesnym budynku, stworzonym dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł33,20 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Atuty mieszkania: -kompaktowa powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł58,98 m² 8 918,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Szczecina al. Wyzwolenia Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w centrum z niesamowitymi widokami? A może inwestycji, która nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament W hanza tower 48,88 m + loggia 9,85 m | widok na centrum Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 48,88 m z.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje | 22 piętro - panorama miasta Hanza Tower | Szczecin Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 63 m2, położony na 22. piętrze najbardziej prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,18 m² 18 814,26 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 5 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,55 m² 11 548,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Szczecina. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Wyzwolenia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,62 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina ul. Wyzwolenia (śródmieście) Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 35,39 m , usytuowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie - najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł52 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50-60tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 75 m, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Wyzwolenia w Szczecinie. W ogłoszeniu dodano również wizualizacje salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł35,73 m² 21 102,71 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 6 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Tylko u Nas! Na sprzedaż piękny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem|hanza Tower|2 pokoje|55m2 Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Hanza Tower. Lokal znajduje się na 9. piętrze, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł71,48 m² 6 155,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,48 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Szczecina przy al. Wyzwolenia (centrum). Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

305 000 zł33 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe blisko centrum Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego, położone na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek w drugiej linii zabudowy w cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

539 000 zł61 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania w sercu Szczecina! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na najwyższym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 300 zł47 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta vis a vis Centrum Handlowego Galaxy i Biurowca Oxygen. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka w centrum Szczecina - tuż przy Galaxy! 38 m | 2 piętro | Idealne dla obcokrajowców Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m położone w samym sercu Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 22. piętro, 48m2 Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 48 m2, usytuowanego na 22. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 900 zł68 m² 42,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,64 m z sporym balkonem klasycznym, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku Hanza Tower w Szczecinie. Lokal znajduje się na wysokim 13 piętrze, ze sporym balkonem co zapewnia spektakularny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Szczecin

1 999 zł27 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę stylową, całkowicie odnowioną kawalerkę w samym sercu Szczecina, przy Al. Wyzwolenia. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieć miasto w zasięgu ręki do Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Centrum,Szczecin

249 000 zł23 m² 10 859,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja Szukasz idealnej bazy pod wynajem krótkoterminowy? A może potrzebujesz prestiżowego adresu dla swojej firmy? Ta oferta łączy oba te światy. Na sprzedaż ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Niebuszewo,Szczecin

420 000 zł57 m² 7 328,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane u zbiegu Aleja Wyzwolenia, ulica Juliusza Słowackiego oraz Ulica Zygmunta Krasińskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Zachodniopomorski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 600 zł68 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nieruchomość w świetnej lokalizacji - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,64 m2 w bloku z windą oraz parkingiem za szlabanem (tylko dla mieszkańców). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 63 m na 22. piętrze Hanza Tower centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, o powierzchni 63 m , położonego na 22. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio w kamienicy przy ulicy Al. Wyzwolenia 97 w Szczecinie. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Dostępne wspólne z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 490 zł20 m² 74,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio w kamienicy przy Al. Wyzwolenia 64 w Szczecinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 4. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

448 500 zł23 m² 19 662,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

3 200 zł30 m² 104,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , położone na 10. piętrze w prestiżowym, nowym budynku Hanza Tower w samym centrum miasta. Budynek oferuje basen oraz strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 3-pokojowy apartament do wynajęcia w najwyższym apartamentowcu w centrum Szczecina. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta - wystawa okien południowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

558 740 zł31 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację wyjątkowej oferty apartamentu w nowym obiekcie, obecnie najwyższym budynku w Szczecinie liczącym 122 m z wyjątkowymi 30 kondygnacjami z czego 3 to kondygnacje.