dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Bogusława X

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

795 000 zł132 m² 6 013,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu do sprzedaży 8 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Szczecina. 200-300 m od dworca pkp, autobusowego, tramwaju, uczelni itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

769 000 zł88 m² 8 748,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum Szczecina w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze. Kamienica niedawno została ocieplona z nową elewacją, piękną klatką schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

410 000 zł66 m² 6 258,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji przy ul. Księcia Bogusława X 5. Nieruchomość o powierzchni 65,5 m2 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł48 m² 7 255,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Sprawdź osobiście potencjał mieszkania zlokalizowanego około 400 metrów od Placu Zwycięstwa. Na metraż 48,10m składają się dwa pokoje, przedpokój, kuchnia oraz łazienka z wc. Dodatkowo, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

410 000 zł66 m² 6 258,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 65,5 m2 zlokalizowanego przy deptaku Bogusława. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze kamienicy i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

450 000 zł83 m² 5 421,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker topowa lokalizacja dla inwestora pod kątem wynajmu, deptak Bogusława to lubiana przez najemców ulica w samym centrum Szczecina. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, kawalerka o powierzchni 20 m2 usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie od frontu. Możliwość wykorzystania mieszkania rownież jako lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusława X

Śródmieście-Zachód,Szczecin

1 350 zł16 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *lokal w samym centrum Szczecina *świetne połączenie z całym miastem *w pobliżu są centrum handlowe, kino, uczelnie wyższe Wyposażenie: *pokój: kanapa, stolik, mała antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł33 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Atrakcyjna kawalerka w śródmieściu Szczecina. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W części dziennej wygodna kanapa, fotel i miejsce do pracy. Dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmię od 1 miesiąca. Cena zależy od terminu wynajmu (im dłużej tym taniej) Zapraszam na zapoznanie się Państwa z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku. Na powierzchni ok 47m2 znajdują się 2 rozkładowe pokoje o pow: 17,15m2, oddzielna kuchnia z oknem o pow. 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 300 zł38 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwy wynajm od półroku. Zapraszam na zapoznanie się Państwa z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum Szczecina położonego przy ul. Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Szczecin

1 900 zł27 m² 69,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, blisko uczelni w rozsądnym budżecie to mamy coś dla Ciebie! Mieszkanie ma powierzchnię 27,28 m2 i składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Bezrzecze,Szczecin

1 000 zł43 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu fajne trzy pokoje na wynajem w Centrum Szczecina, idealnie miejsce na wynajem na studenckie czasy! Nieruchomość o powierzchni 42,73m2 składa się na : * dwie sypialnie, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

699 000 zł256 m² 2 730,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1888

Szczecin, centrum, deptak Bogusława, gratka dla inwestora/developera, mieszkanie 3 pokoje plus strych z możliwością zrobienia kilku kawalerek. Tylko u Nas! Gratka dla Inwestora! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

280 000 zł38 m² 7 287,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja do 01.12.2023 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż położonego przy ul. Księcia Bogusława X, w ścisłym Centrum. Wszędzie blisko nawet na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 zlokalizowane w Centrum Szczecina przy ul. Księcia Bogusława X, tuż przy Centrum Handlowym Kupiec. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Szczecin

5 500 zł212 m² 25,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem komfortowe mieszkanie w Centrum Szczecina Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanej kamienicy w pobliżu ul. Jagiellońskiej Na powierzchnię 212 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

541 000 zł58 m² 9 356,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania sią z ofertą jasnego i urokliwego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w przedwojennej i odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

541 000 zł60 m² 9 016,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż komfortowe i urokliwe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal mieszkalny złożony jest z 3 obszernych pomieszczeń mieszkalnych, pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 500 zł78 m² 32,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do firm pod kątem zakwaterowania pracowników. Mieszkanie nie umeblowane. Duże przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Pokoje rozkładowe ok. 25, 20 i 15m2. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

619 000 zł88 m² 7 000,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 88,42 m2. Mieszkanie usytuowane na dobrze nasłonecznionym 4. piętrze. Kamienica z zadbaną i odnowioną klatką schodową, nowa brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmię na pół roku. Zapraszam na zapoznanie się Państwa z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum Szczecina położonego przy ul. Księcia Bogusława X Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

299 000 zł38 m² 7 782,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż położonego przy ul. Księcia Bogusława X, w ścisłym Centrum. Wszędzie blisko nawet na piechotę. Idealnie dla wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusława X

Śródmieście-Zachód,Szczecin

1 390 zł16 m² 86,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *urocza kawalerka w samym centrum Szczecina. *Niskie koszty utrzymania. *Świetne połączenie z całym miastem. *W pobliżu są centrum handlowe, kino, uczelnie wyższe. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

320 000 zł38 m² 8 329 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu. Nowiutkie , wyposażone i umeblowane mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w nowo wybudowanym budynku z cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ładne dwupokojowe mieszkanie na wynajem. Lokal położony jest na drugim piętrze ocieplonego niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa duże rozkładowe pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

486 822 zł73 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w Centrum Szczecina. Miejsce jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

836 160 zł125 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w Centrum Szczecina. Miejsce jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe w sąsiedztwie znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

597 375 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 58,2m2 wraz z lokalem handlowo-usługowym 21,45m2 w dobrej lokalizacji w centrum Szczecina. Do lokalu wejście bezpośrednio po niskich schodach z ulicy. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

120 000 €59 m² 2 027,03 €/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Duże mieszkanie dwupokojowe o pow. 59,2 m2 położone w odrestaurowanej kamienicy na Deptaku Bogusława. Kameralna lokalizacja. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

440 000 zł59 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż 2-pok. mieszkanie, po remoncie, w kamienicy w Centrum, w pobliżu al. Woj. Polskiego. - powierzchnia 59,2 m, - III piętro (z czterech), - niski czynsz (ok. 176 zł), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

189 000 zł40 m² 4 779,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje w standardzie do remontu. Kamienica w 2 linii zabudowy. Mieszkanie z przechodnim pokojem. Mała kuchnia i łazienka z oknem. Możliwość przearanżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas! Tylko 6 tys/m2! Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichym centrum Szczecina obok Placu Dziecka. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku, blisko punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

280 000 zł48 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam fajne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy - oficyna z lat 30-tych zlokalizowane w centrum Szczecina. Budynek zadbany, wjazd na podwórko gdzie dostępne są miejsca parkingowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

359 000 zł42 m² 8 462,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,42mkw w centrum Szczecina. Na mieszkanie składają się 2 rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

310 000 zł48 m² 6 520,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas! Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichym centrum Szczecina obok Placu Dziecka. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku, blisko punkty handlowe i usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł95 m² 31,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia piękne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy, zlokalizowanej w centrum miasta przy ul. Bogusława. Na powierzchnię 95,20 m2 składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²