dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Bronowicka

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, apartamentowiec z sauną i siłownią, komfortowy apartament typu studio z balkonem i wydzieloną sypialnią, na wynajem. Klucze w biurze. Do wynajęcia, nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Reda,Szczecin

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w kompleksie Reda City w Szczecinie - osiedle Gumieńce. Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie z dbałością o każdy szczegół. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Gumieńce,Szczecin

390 000 zł29 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczna kawalerka, znajdująca się w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni 29m2., usytuowana na III piętrze w bloku wybudowanego w 2021r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

1 999 zł32 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 32 m 2 z dużym balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bronowickiej na nowoczesnym osiedlu Reda City na Gumieńcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W ofercie Luksusowy Apartament z pięknym tarasem 100m2 na Osiedlu Reda City w Szczecinie. Luksusowy Apartament w pięknie usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

344 356 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

II etap już W sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów - lokali usługowych z funkcją mieszkalną usytuowanych w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz elegancki apartament z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie 3800 zł plus 650 zł zryczałtowanych kosztów obejmujących koszt zarządu, ogrzewanie, zużycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

239 500 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowy lokal usługowy mieszkalny położony na parterze w inwestycji Reda City (etap II). To wyjątkowy lokal o powierzchni 23,95 m2 z balkonem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Kawalerka do wynajęcia 26m2 Powierzchnia: 26m2 +balkon Piętro: 4/7 Stan: umeblowane Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

369 000 zł28 m² 13 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka wykończona w wysokim standardzie lokalizowana na szczecińskich Gumieńcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku apartamentowo-usługowym z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

459 000 zł49 m² 9 350,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe/os. Reda Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na osiedlu Reda. Lokal znajduje się na 11 piętrze jedenastopiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,87m2, zlokalizowana na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka 25,87m2 Powierzchnia: 25,87m2 +balkon Piętro: 4/7 Stan: umeblowana Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od 1 stycznia 2024 roku elegancki apartament z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie 3800 zł plus 650 zł zryczałtowanych kosztów obejmujących koszt zarządu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляю також українською. Wynajmię na krotki termin (jeden, dwa miesiące) mieszkanie po całkowitym remoncie. Wszystkie meble oraz sprzęt są nowe. Max dla pary, może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa i wygodna kawalera z dużym balkonem. Mieszkanie o pow. 32m2 przygotowane jest pod wymagającego najemcę, odznacza się wysokim standardem wykończenia. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 300 zł26 m² 88,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 25,87m2, zlokalizowana na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą! Kawalerka 36m2 z bardzo dużym tarasem! wynajem na fakturę vat 23%! Podana cena wynajmy jest kwotą brutto. Powierzchnia: 36m2 + taras około 20m2 Piętro: 1/7 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

225 000 zł23 m² 9 851,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowy lokal usługowy mieszkalny położony na 1 piętrze w inwestycji Reda City (etap II). To wyjątkowy lokal o powierzchni 22,84 m2 z balkonem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

365 000 zł37 m² 9 980,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka 36,57m2 Powierzchnia: 36,57m2 +balkon Piętro: 3/7 Stan: umeblowane Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

529 000 zł56 m² 9 396,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczecin, gumieńce, reda, apartament, 2 pokoje, balkon, winda, basen, fitness, siłownia. Oferta 0% prowizji od Kupującego. Komfortowy i wyposażony apartament zlokalizowany w kompleksie Reda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

325 000 zł37 m² 8 887,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,57m2, zlokalizowana na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 300 zł50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 zlokalizowane przy ul. Bronowickiej. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba oraz łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 500 zł37 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 36,57m2, zlokalizowana na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Bronowickiej. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba oraz łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł41 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,6 m2 znajdujące się w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Bronowickiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z dużym balkonem o powierzchni 30 m 2 przy ul. Bronowickiej na nowoczesnym osiedlu Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bronowicka

Centrum,Szczecin

289 000 zł37 m² 7 834,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka z dużym tarasem! Powierzchnia: 36,89m2 + taras około 24m2 Piętro: 1/7 Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 460 zł26 m² 94,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 26m2 w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w sierpniu 2021 roku znajdująca się przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Wysoki standard wykończenia. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 690 zł40 m² 92,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 40m2 w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w sierpniu 2021 roku znajdujące się przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Wysoki standard wykończenia. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 500 zł37 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta! Kawalerka do wynajęcia 36,57m2 Powierzchnia: 36,57m2 +balkon Piętro: 3/7 Stan: wykończony i umeblowany Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł26 m² 88,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta! Kawalerka do wynajęcia 25,87m2 Powierzchnia: 25,87m2 +balkon Piętro: 4/7 Stan: wykończony i umeblowany Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie wolne od 1. września. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na os. Gumieńce. W mieszkaniu znajdują się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł28 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Bronowickiej na Gumieńcach, a dokładniej - na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

1 500 zł26 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowy świeżo wykończony lokal mieszkalny na gumieńcach/reda o powierzchni 26,2m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Reda City z windą z 2021r. w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

279 000 zł26 m² 10 784,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Kawalerka 25,87m2 Powierzchnia: 25,87m2 +balkon Piętro: 4/7 Stan: deweloperski Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 269,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka 36,57m2 Powierzchnia: 36,57m2 +balkon Piętro: 3/7 Stan: deweloperski Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż 2-pok. umeblowane mieszkanie, na Gumieńcach w Szczecinie: - 30 m2 powierzchni użytkowej, - parter (z czterech pięter), - dwa niezależne pokoje, - dodatkowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł28 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Bronowickiej na Gumieńcach, a dokładniej - na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł25 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

369 600 zł33 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania nowego, w pełni wyposażonego i gotowego do zamieszkania? Mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy kawalerkę z balkonem przy ul. Bronowickiej na nowoczesnym osiedlu Reda City.