dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Kazimierza Królewicza

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

318 000 zł35 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze prawo Z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe, wraz z piwnicą o łącznej powierzchni (35,40 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Królewicza

Grabowo,Szczecin

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na 7 piętrze ładnego bloku po termomodernizacji przy ul.Królewicza Kazimierza 59 w Szczecinie *Z okien pokoju widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

50 000 zł16 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej w centrum miasta! Hala garażowa czysta, sucha. Wjazd bramą elektryczną. Podana cena jest cena brutto istnieje możliwość odliczenia Vat skup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł45 m² 37,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania do wynajęcia, zlokalizowanego w spokojnej okolicy Niebuszewa Rozkład pomieszczeń i standard Na powierzchni 45,4 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Królewicza

Grabowo,Szczecin

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się blisko centrum. Mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1970 roku, po remoncie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

387 000 zł53 m² 7 296,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kazimierza Królewicza. Okolica jest cicha i spokojna, z dala od ruchliwych ulic, dookoła znajduję się dużo zieleni. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz spokojnego miejsca do życia blisko centrum, gdzie jest dodatkowo pełno zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest w takim razie dla Ciebie! Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł35 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze wysokiego bloku z 1970 roku, w cichej cześci osiedla Piastowskiego. Nieruchomość: mieszkanie o pow. 35,3m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

439 000 zł47 m² 9 261,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż ze wspaniałą lokalizacją.Nieruchomość posiada 47,40m2 w tym dwa pokoje kuchnia oraz łazienka.Z salonu widok na osiedlową zieleń .Widna ładna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

425 000 zł38 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w dzielnicy Niebuszewo-Bolinko w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36 m2, po generalnym remoncie w dziesięciopiętrowym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Niebuszewo,Szczecin

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję spółdzielczo własnościowe 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Niebuszewo w Szczecinie Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

369 000 zł36 m² 10 365,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin, niebuszewo Bolinko, 2 pokoje, III piętro, spółdzielczo-własnościowe z kw. Mieszkanie 2 pokojowe z pięknym widokiem na zieleń. Budynek 4-piętrowy. Blok w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

369 000 zł36 m² 10 365,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł68 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części osiedla Niebuszewo - os. Piastowskie. II piętro w niskim budynku z cegły, budynek ocieplony. Duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m2 zlokalizowanego na szczecińskim osiedlu Niebuszewo-Bolinko, w dzielnicy Śródmieście. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

389 000 zł36 m² 10 686,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, w super położeniu, dookoła zieleń a w pobliżu cała infrastruktura miasta. Czyste i zadbane, przytulne mieszkanie do sprzedaży dla prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie na parterze niskiego budynku, zlokalizowane na os. Piastowskim, z dostępem do pełnej infrastruktury. Na powierzchnie ok. 38 m3 składa się: 1. pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł46 m² 43,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 2024-06-21 Aktualna druga oferta pkn-mw-922 z tą samą cenę w sąsiednim budynku na 3 piętrze. Mieszkanie po remoncie 2 pokojowe o powierzchni 45,8m2 na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 470 000 zł145 m² 10 137,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy unikalny apartament o powierzchni 145 m2, położony na ostatniej czwartej kondygnacji w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł26 m² 9 157,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,10 m2, położone na parterze ocieplonego budynku czteropiętrowego, składające się z: pokoju, przedpokoju z wnęką kuchenną oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

390 000 zł45 m² 8 628,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję do sprzedaży wygodne i ciepłe mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. W bloku na 1.piętrze w bardzo dobrej lokalizacji, spokojna okolica jednak blisko centrum i całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedamy dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wymarzonej lokalizacji dla rodziny lub pod inwestycję. Spokojna, zielona okolica blisko centrum i infrastruktury miasta. 2.pokoje, rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku apartamentowym z windą na I piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Śródmieście,Szczecin

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia przestronny, jasny 4-pokojowy apartament położony w budynku z 2010 r. z windą w sąsiedztwie nowo powstałej "fabryki Wody", zaledwie 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania zlokalizowanego przy centrum w docieplonym bloku? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Mieszkanie ulokowane jest na 4 piętrze budynku przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Centrum,Szczecin

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz a zarazem szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazimierza Królewicza

Śródmieście,Szczecin

410 000 zł37 m² 10 983,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej kawalerki na osiedlu Pod Żaglami w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Kazimierza Królewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

365 000 zł47 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż urocze umeblowane, mieszkanie o powierzchni 47m2 w Szczecinie, w dzielnicy Niebuszewo. Ta urokliwa nieruchomość posiada 2 przestronne pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł47 m² 7 782,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (46,9m2) usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku z lat 80 na oś. Piastowskim. Stan prawny: spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - zapraszam obywateli spoza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie (kawalerka) zlokalizowane na czwartym piętrze budynku apartamentowo handlowego z roku 2013 roku, na prestiżowym osiedlu niedaleko Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Królewicza

Grabowo,Szczecin

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka na 7 piętrze ładnego bloku po termomodernizacji. *Z okien pokoju widok na panoramę zachodniej części miasta. *Mieszkanie jest bardzo ciepłe. *Jego dodatkowym atutem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Mieszkanie dla osób niepalących i bez zwierząt. Przestronny, jednopokojowy apartament, położony w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

280 000 zł36 m² 7 832,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 35,75m2, przy ul. Kazimierza Królewicza, na Niebuszewie. Mieszkanie ciepłe, coroczne zwroty za ogrzewanie, i bardzo jasne, okna na wschód do południa. W dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

280 000 zł36 m² 7 832,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu zadbana odremontowana w wysokim bloku kawalerka z pięknym widokiem 3km od centrum. Mieszkanie do wynajmu najchętniej na dłużej, ale na minimum 12 miesięcy. Opłaty 1800zł dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

370 000 zł46 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wymarzonej lokalizacji dla rodziny lub pod inwestycję. Spokojna, zielona okolica blisko centrum i infrastruktury miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36 m2 do remontu. Mieszkanie jest położone na ósmym piętrze wysokiego budynku. W skład mieszkania wchodzi: - pokój 1 o pow. 15,38 m2 -.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Kazimierza Królewicza

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij