dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Niebuszewo-Bolinko

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł43 m² 13 023,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wygodne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe 43 m2 z balkonem na osiedlu Książąt Pomorskich, ul. Ks. Zofii. Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 760 zł43,23 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 898 zł31,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 589 zł61,27 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

467 000 zł46,87 m² 9 963,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,87 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku z 1968 r., na ul. Kazimierza Królewicza. Druga linia zabudowy od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł89,61 m² 6 684,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w zielonej części miasta, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z komfortem codziennego życia, ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

"domb" Nieruchomości w imieniu naszego klienta prezentuje Państwu mieszkanie na wynajem Na wynajem nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko do centrum a jednocześnie spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,62 m² 11 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna mini kawalerka o powierzchni 23,62 m, położona w zadbanym bloku mieszkalnym przy ul. św. Cyryla i Metodego w Szczecinie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł29 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna od 1 września istnieje możliwość wcześniejszego oglądania i rezerwacji oferty. Ciekawa kawalerka o pow.29m2 położna w wieżowcu na 5piętrze budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone przy ul. Kadłubka 25, w niskiej, czteropiętrowej zabudowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,19 m² 9 115,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bliżej nieba 8. piętro z widokiem na więcej niż ścianę sąsiada Masz dość patrzenia w cudze okna? Tutaj będziesz patrzeć zdecydowanie dalej. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - albo wykorzystać jako sprawdzoną inwestycję? Ta nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,20 m² 11 207,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 47,2 m | Szczecin, ul. Kadłubka Niektóre nieruchomości kupuje się rozumem. Inne emocjami. To mieszkanie łączy jedno i drugie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80,40 m² 7 711,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Kołłątaja 30 Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Oferuję mieszkanie na 3. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m2 - Niebuszewo-Bolinko, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,19 m² 7 599,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczecin / 3 pokoje / 2 poziomy Lokalizacja: - niebuszewo , blisko terenów zielonych , skwerów , parków , park kasprowicza , rusałka , ogrod dendrologiczny - idealne miejsce do aktywnego wypoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i zaciszne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Świętego Marcina w Szczecinie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł88,90 m² 5 950,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (88,9 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2) oraz piwnicą (+ ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz, klucze w biurze! Os.Piastowskie ul.Kazimierza Królewicza. Ładne, przytulne mieszkanie 2pok. o pow.37m2 położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Marcina

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

599 900 zł58 m² 10 343,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu o łącznej powierzchni (58m2), położone na 4. piętrze w 4- piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Niebuszewo -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dembowskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 26m2, w pełni wyposażona, niebuszewo. Nowoczesna kawalerka w bloku z przełomu lat 60-70-tych. Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zamontowano nowe okładziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

bolinko,Szczecin

660 000 zł77 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Tylko U nas! Nieruchomość znajduje się na parterze 2 piętrowego zadbanego budynku. Na metraż mieszkania składa się przestronny salon, sypialnia i trzeci pokój, który aktualnie pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Heleny

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

278 000 zł22 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż ustawna kawalerka blisko Parku Kasprowicza: - ul. Heleny (niebuszewo Bolinko) - 1 pokój (otwarta przestrzeń) - 22.40 m2 (ok. 35 m2 po podłodze) - adaptacja poddasza z 2014 roku, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Szczecina | Idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 28 m , położona w samym centrum Szczecin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

335 000 zł40 m² 8 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy w oficynie nieopodal Jasnych Błoni. Lokal jest jasny, ustawny i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

bolinko,Szczecin

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna ,wyposażona i umeblowana kawalerka - świeżo odmalowana. Lokalizacja ul .Rynkowa, 9 piętro i piękny widok z okna na panoramę Szczecina. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

519 000 zł58 m² 8 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż bezpośrednio (bez prowizji dla biura nieruchomości) przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 186,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Dembowskiego 21 w Szczecinie. Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janosika

bolinko,Szczecin

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Janosika 2a, blisko Urzędu Miasta i Jasnych Błoni Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

499 900 zł49 m² 10 156,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi 49,22m2, usytuowane na 1. piętrze w 10- piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

bolinko,Szczecin

2 400 zł34 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowy apartament z balkonem od strony wschodnio -południowej. Apartament jest gustownie urządzony, gotowy do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach daje poczucie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, w którym od razu możesz zamieszkać, bez zbędnych przygotowan? Oferuję mieszkanie trzypokojowe przy ul. Niemcewicza to idealna propozycja dla rodziny, który cenią sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

448 000 zł38 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 11 piętrowego wieżowca. Budynek ocieplony, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

bolinko,Szczecin

552 000 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy komfortowy apartament z dużym balkonem/loggią od strony wschodnio -południowej. Apartament jest gustownie urządzony, gotowy do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

bolinko,Szczecin

479 000 zł56 m² 8 535,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Słoneczne mieszkanie 56 m | 2 pokoje + duża kuchnia | Niebuszewo Bolinko Szukasz przytulnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w zielonej i spokojnej części Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

693 000 zł55 m² 12 604,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja do 12.02. Na sprzedaż mieszkanie dla rodziny: - ul. Dembowskiego (niebuszewo-Bolinko) - 3 pokoje, 54,98 m2 - piętro 4/6, winda - blok z 2019 roku, osiedle zamknięte - dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 079 000 zł74 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,07 m2 wraz z przynależnym ogródkiem o powierzchni 92 m2 i dodatkowo 27,50 m2 garaż 2 - stanowiskowy w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieduża

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

579 000 zł65 m² 8 866,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu), w bloku z cegły z 1994 roku, na Osiedlu Student. Osiedle jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

bolinko,Szczecin

449 000 zł59 m² 8 158,75 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie, które od razu czujesz jak dom Są mieszkania, w które po prostu wchodzisz i wiesz to jest to. To właśnie jedno z nich. Przestronne, klimatyczne i w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , Położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Adama Asnyka 3, oferujące wszystko, co potrzebne, by.

Szczegóły ogłoszenia