dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Mazurska

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

389 000 zł68 m² 5 752,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta skierowana do klientów gotówkowych. Własnościowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 68 m2. Znajduje się na 1 piętrze kamienicy w okolicy ul. Papieża Jana Pawła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na 4 piętrze kamienicy zlokalizowane w świetnej lokalizacji w centrum Szczecina pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Galerią galaxy. Na powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do zakupu mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem - 67 m2 podzielone na dwie kawalerki o metrażach 26 m2 oraz 36 m2 na 4. piętrze kamienicy zlokalizowane w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 600 zł36 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dane podstawowe: - lokalizacja: mazurska (okolice Alei Papieża Jana Pawła II). - powierzchnia użytkowa: 36,14 m2. - układ funkcjonalny lokalu: 2 pokoje (w tym jeden pokój o wysokości 3,40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

390 000 zł109 m² 3 577,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy, zlokalizowanej w centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe ma pow. 109 m2, na którą składają się dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 900 zł43 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe położone na 4/4 piętrze w budynku z lat 60-tych w samym centrum Szczecina. Pokoje rozkładowe, kuchnia oddzielna z oknem, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

490 000 zł108 m² 4 518,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe w centrum Szczecina na 4. piętrze kamienicy, nieopodal pl. Rodła. Powierzchnia użytkowa wynosi 108 m2 i składa się na nią: - pokój 27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*W pigułce* Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ponad 100-letniej kamienicy w Centrum Szczecina przy ulicy Mazurskiej, i zajmuje powierzchnię 68 m2. Lokal dzieli się na trzy strefy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

715 000 zł105 m² 6 827,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże przestronne mieszkanie, zlokalizowane w centrum Szczecina z potencjałem. Na 104,73m2 składają się 3 przestronne pokoje z możliwością przerobienia na więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

399 000 zł60 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w samym centrum szczecina, idealne pod inwestycje. W takiej lokalizacji pokoje wynajmują się od ręki. Czynsz wynosi tylko 281 zł. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 900 zł52 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe na III piętrze w zadbanej kamienicy na ul. Mazurskiej w Szczecinie. Na powierzchnię 52,5 m2 składa się salon (25,5 m2), sypialnia (8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na 4 piętrze kamienicy zlokalizowane w świetnej lokalizacji w centrum Szczecina pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Galerią galaxy. Mieszkanie czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

950 zł20 m² 46,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, wygodna kawalerka w Centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy w bliskim sąsiedztwie Palcu Grunwaldzkiego oraz Jasnych Błoni. Jasny duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

269 000 zł49 m² 5 474,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu do sprzedaży ładne mieszkanie w odnowionej kamienicy w ścisłym Centrum, w bliskim sąsiedztwie alei Jana Pawła i Parku Kasprowicza. Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mazurska

Śródmieście,Szczecin

469 000 zł88 m² 5 347,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Oferta na wyłaczność! Zamieszkaj w centrum, ciesz się przestrzenią niemal jak w domu! Polecam duże, rozkładowe, bardzo wygodne mieszkanie niedaleko centrum. W okolicy Jasne Błonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 150 zł21 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka z balkonem w doskonałej lokalizacji. Samo centrum - wszędzie blisko do Galaxy , Alei Fontann i Kaskady. Mieszkanie w nowoczesnej kolorystce urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 100 zł49 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia ładne mieszkanie w odnowionej kamienicy w ścisłym Centrum, w okolicach Jana Pawła. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, składa się ze wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 350 zł48 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od połowy listopada 2020 roku! Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,55m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mazurska

Śródmieście,Szczecin

495 000 zł88 m² 5 643,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 300 zł46 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w oficynie w samym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. Dwa duże przejściowe pokoje na podłogach deski, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

285 000 zł44 m² 6 462,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokale mieszkalne znajdujące się w nowa inwestycji w rewelacyjnej lokalizacji. Idealne miejsce dla osób lubiących centrum miasta, jak również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mazurska

Śródmieście,Szczecin

539 000 zł88 m² 6 145,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 350 zł49 m² 27,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową ofertę. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47m2 zlokalizowane w samym centrum Szczecina w polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Śródmieście,Szczecin

386 500 zł49 m² 7 809,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zachęcamy do zakupu 3 - pokojowego mieszkania o wysokim standardzie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, na nowo wymienione zostały takie elementy jak - instalacje, tynki, płytki, podłogi, armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

270 000 zł44 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 44,1 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc. Okna drewniane, pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

499 000 zł191 m² 2 606,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duży lokal w samym centrum miasta z bramą wjazdową oraz możliwością zaparkowania przed lokalem. Lokal obecnie użytkowy z możliwością przekwalifikowania i zaadoptowania na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

283 400 zł44 m² 6 426,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

!ostatnie 2 mieszkania 3 pokojowe!uwaga!klient kupujący nie płaci 2% pcc! Zapraszamy do zakupu nowych mieszkań zlokalizowanych w niewielkiej odległości od Jasnych Błoni tuż przy al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

271 800 zł42 m² 6 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

!uwaga! zostało ostatnie mieszkanie 2 pokojowe!uwaga!klient kupujący nie płaci 2% pcc! Zapraszamy do zakupu nowych mieszkań zlokalizowanych w niewielkiej odległości od Jasnych Błoni tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

267 300 zł42 m² 6 425,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

!uwaga! zostały ostatnie 2 mieszkania 2 pokojowe!uwaga!klient kupujący nie płaci 2% pcc! Zapraszamy do zakupu nowych mieszkań zlokalizowanych w niewielkiej odległości od Jasnych Błoni tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

258 000 zł42 m² 6 128,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 42,1 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc. Okna drewniane, pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

239 900 zł39 m² 6 119,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja!uwaga!klient kupujący nie płaci 2% pcc! Zapraszamy do zakupu nowych mieszkań zlokalizowanych w niewielkiej odległości od Jasnych Błoni tuż przy al. Jana Pawła II. Mieszkania powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

270 000 zł42 m² 6 413,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

!uwaga! zostały ostatnie 3 mieszkania 2 pokojowe!uwaga!klient kupujący nie płaci 2% pcc! Zapraszamy do zakupu nowych mieszkań zlokalizowanych w niewielkiej odległości od Jasnych Błoni tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

260 000 zł42 m² 6 146,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 42,3 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc. Okna drewniane, pcv, drzwi antywłamaniowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

160 000 zł26 m² 6 177,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 25,9 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc. Okna drewniane, pcv, drzwi antywłamaniowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, w samym centrum Szczecina mamy wyjątkowe i nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58 mkw na 3 piętrze kamienicy! To piękne mieszkanie jest utrzymane w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

160 000 zł51 m² 3 107,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wyremontowanej oficynie z monitoringiem (odnowiona elewacja, klatka schodowa). Lokal znajduję się w centrum miasta na ulicy Mazurskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 000 zł40 m² 24,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna duża kawalerka o powierzchni 40,30 m2 po kapitalnym remoncie ,składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni umeblowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

189 000 zł49 m² 3 880,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie w słonecznej oficynie w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. Mieszkanie znajduje się na wygodnym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

195 000 zł28 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, położona w ścisłym centrum miasta przy ulicy Mazurskiej, blisko al. Wyzwolenia i galaxy, którą widać z balkonu. Topowa lokalizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij