dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł50 m² 46,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu komfortowy apartament z możliwością wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Lokal znajduje się w budynku z 2011 r. posadowionego, na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mierzyn ul. Pauliny - Apartament z tarasem wykończony pod klucz. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr B. - powierzchnia użytkowa ok. 66,40m2 - taras - 6,70m2 - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe na Bezrzeczu, o powierzchni 50 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 85 m2, położone na osiedlu zamkniętym. Lokal składa się z salonu wyjściem na taras i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kanadyjska

Warszewo,Szczecin

379 000 zł36 m² 10 460,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

!tylko U nas! Kup w Bezpiecznym Kredycie 2% Rata tylko 1684 zł / mc. Możliwość dobrania kwoty na wykończnie. Finansowanie ceny zakupu + wykończenia. Bezpłatnie I osobiście pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

439 000 zł34 m² 12 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce. Budynek oddany do użytku w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Pilchowo

Pilchowo,Szczecin

990 000 zł156 m² 6 367 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest segment bliźniaka na kameralnym osiedlu pod nazwą `domy pod lasem`. Cała inwestycja to cztery budynki w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowe. Są one zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Szczecin

3 400 zł66 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie bezczynszowe! Mierzyn ul. Pauliny Apartament z tarasem mieszkanie 66,40m2 / 3 pokoje / miejsce postojowe / Na wynajem apartament z tarasem na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł59 m² 10 450,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Gotowe do wprowadzenia, przytulne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2017 roku na ul. Chopina. Wchodząc do mieszkania, od progu poczujemy się jak u siebie. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

360 000 zł33 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 32,8 m2 w apartamentowcu z 2021 roku na zielonym os. Bukowym 15 min od centrum Szczecina. Budynek z 2021 roku, teren zadbany, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Warszewo,Szczecin

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie 74m2: - wiatrołap z garderobą -hall -salon z aneksem kuchennym - sypialnia -sypialnia z szafą w zabudowie - pomieszczenie gospodarcze - łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

440 000 zł45 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie o metrażu użytkowym 44,6m2, ciepłe, słoneczne i funkcjonalne, na które składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

3 100 zł31 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu Hanza Tower o powierzchni całkowitej 31m2. Mieszkanie zaskakuje nowoczesnym wnętrzem. Odpowiednia stolarka, dekoracja okien ciężkimi długimi zasłonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

602 000 zł74 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż niezwykłe, rozkładowe mieszkanie idealne dla dużej rodziny, pary pracującej z domu lub każdego, kto ceni dobrze wykorzystaną przestrzeń. Obecnie urządzone w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, mimo centrum budynek usytuowany w cichym i spokojnym miejscu. W pobliżu sklepy, szkoły, komunikacja, bardzo blisko na Jasne Błonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

479 000 zł45 m² 10 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na Osiedlu Panoramika. Ładne ogrodzone, zadbane osiedle. Łatwy dojazd do Centrum miasta. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

1 068 000 zł89 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina Warszewie. Nieruchomość znajduje się na 2 pietrze, w 7-piętrowym bloku z windą z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

689 088 zł71 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy 3 pokojowy apartament z tarasem (7,6m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bukowe,Szczecin

360 000 zł33 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju o powierzchni 32,8m2 usytuowaną na 1 piętrze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

320 000 zł35 m² 9 078,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nieduże 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły na 5 piętrze 2006 r. Bardzo cicha okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 35,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

519 000 zł58 m² 8 908,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wykończone mieszkanie do wprowadzenia wystarczy wstawić meble. W cenie miejsce parkingowe. Na sprzedaż piękne, nowe dwupoziomowe mieszkanie, na kameralnych osiedlu, z cudnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy apartament z tarasem (6,7m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

455 000 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży trzypokojowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni całkowitej ok 70 m 2 i użytkowej 49,2m 2 z balkonem zlokalizowanego na Bukowie. Usytuowane jest ono na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 500 zł37 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 36,57m2, zlokalizowana na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potrzebowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta a jednocześnie oddzielone od hałasu pasem zieleni. Bliski dostęp do wszystkich instytucji użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

519 000 zł58 m² 8 908,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie na Lawendowym Wzgórzu. W tarasu rozpościera się przepiękny widok na na Zalew Szczeciński i Jezioro Dąbie. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brodzińskiego

Pogodno,Szczecin

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 120 m2 apartament na Pogodnie z tarasem 35 m2 ,miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz piwnicą. Jeżeli ten apartament jest dla Ciebie za drogi ,to znaczy że nie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Warszewo, usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku. W skład nieruchomości o powierzchni całkowitej 44 m2 ( użytkowa 39m2 ) wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

4 500 zł75 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy 4 pokojowy apartament z tarasem (6,7m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbie

Dąbie,Szczecin

489 000 zł59 m² 8 288,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok. 59m 2 zlokalizowanego w Dąbiu. Usytuowane jest ono na paterze dwupiętrowego bloku na zamkniętym osiedlu z 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina

Świerczewo,Szczecin

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38 m2. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z 2019 roku cenionego z jakości dewelopera Siemaszko - Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

4 500 zł71 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy 3 pokojowy apartament z tarasem (7,6m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

595 000 zł58 m² 10 312 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina Warszewie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, w 4-piętrowym bloku z windą z 2011 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta mieszkania na wynajem na osiedlu piano house. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z ogródkiem. Lokal świeżo wykończony, nigdy nie wynajmowany składa się z: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Warszewo

Warszewo,Szczecin

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie w budynku 4-lokalowym położonym na Warszewie. Nowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 68 m 2. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

645 000 zł63 m² 10 249,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 4 piętrze w cztero-piętrowego budynku z 2012r. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, na osiedlu 4 Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

629 000 zł77 m² 8 163,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na os. Glinki w Szczecinie. Wymarzone miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Osiedle Glinki jest doskonałą lokalizacją na zamieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedźwiedzia

Prawobrzeże,Szczecin

599 000 zł53 m² 11 342,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na nowym osiedlu w cichej i zielonej części dzielnicy Szczecina - Kijewo nadające się zarówno na inwestycję (pod wynajem) jak i do zamieszkania. Ogromnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

715 000 zł75 m² 9 547,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych i nie banalnych wnętrz oraz szukasz mieszkania w Szczecinie - ta oferta jest dla Ciebie! :) Na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

399 000 zł34 m² 11 822,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na pogodnie, o powierzchni 33,75m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku, który w 2015 roku został poddany kapitalnej renowacji i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

459 000 zł72 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

**** mieszkanie W samym centrum, 700M od kaskady do wprowadzenia***** Oferta sprzedaży, ładnego, zadbanego 3 pokojowego mieszkania z balkonem, usytuowanego na czwartym piętrze niskiego 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij