dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

758 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Adaptacja strychu z przebudową dachu nad powierzchnią 50m2. W zakresie podanej kwoty wszystkie media, wykończenie deweloperskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbie,Szczecin

570 000 zł52 m² 10 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m położone na parterze w kameralnym budynku 2-piętrowym z 2009 roku, wybudowanym w technologii energooszczędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

422 664 zł32 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2014 roku przy ulicy Krzywoustego 14 w Szczecinie. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia wynajem długo lub krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowo,Szczecin

649 000 zł61 m² 10 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61,26 m , położonego na zamkniętym osiedlu w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

650 000 zł65 m² 10 030,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na kameralnym osiedlu, ukryte w cichej i spokojnej dzielnicy Bukowo. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

297 203 zł32 m² 9 209,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

297 738 zł35 m² 8 484,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

295 292 zł32 m² 9 147,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

389 000 zł37 m² 10 409,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie. Lokal znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku z 2012r. Na mieszkanie o powierzchni 37,37 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

485 000 zł60 m² 8 056,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta - centrum szczecina Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania położonego na 2 piętrze, dobrze utrzymanego niskiego bloku z windą (budynek oddany do użytkowania w 2009r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zdroje

Zdroje,Szczecin

335 000 zł43 m² 7 852,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem o powierzchni 42,66 m 2 zlokalizowanego na zamkniętym Osiedlu Park Leśny w Zdrojach. Usytuowane.