dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

537 000 zł51 m² 10 568,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem | 50,81 m | 6. piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,81 m , położonego na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

322 000 zł38 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

535 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

750 000 zł61 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie (o powierzchni 57,11 m2) z balkonem położone na 2 piętrze w budynku z 2020 roku + komórka lokatorska o pow. 3,94 m2 Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

810 000 zł69 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

315 000 zł22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu lokalu na obrzeżach miasta Szczecina. Idealna prozpozycja na pierwsze mieszkanie lub jako lokata kapitału. - powierzchnia : 22,5m2 - lokalizacja: os. Reda , ul. Bronowicka, - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stołczyn,Szczecin

330 000 zł42 m² 7 898,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

528 649 zł44 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu. Blisko Fabryka Wody. Nieruchomość usytuowana w nowym bloku na trzecim piętrze /winda/ Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

966 000 zł92 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

662 970 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

632 880 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 566 600 zł70 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

853 600 zł78 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

774 270 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

822 236 zł59 m² 13 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- nowe piękne mieszkanie, w kotórym jeszcze nikt nie mieszkał - Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Centrum,Szczecin

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | taras + garaż | wysoki standard | gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stołczyn,Szczecin

333 000 zł41 m² 8 039,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Szczecin

399 000 zł29 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowane i gotowe do wprowadzenia się 1-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na nowym osiedlu przy ulicy Lewandowskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

742 665 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

773 740 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 200 zł59 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłącznośc - klucze W biurze oferta wynajmu nowego trzypokojowego mieszkania, położonego W szczecinie - dzielnica warszewo os. Małe błonia ( pod papugami). Budynek Z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 48 m2 składają się: - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

641 040 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

933 455 zł81 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

537 395 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

849 096 zł79 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

340 000 zł42 m² 8 079,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament typu loft o powierzchni 39 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku Smart House przy ul. 5 lipca w Szczecinie. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Szczecin

549 000 zł43 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Pelikana. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

669 370 zł46 m² 14 516,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Krzekowo,Szczecin

685 000 zł56 m² 12 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem na osiedlu Patio Verde, ul. Łukasińskiego. Zamieszkaj wśród zieleni na nowoczesnym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

732 750 zł49 m² 14 923,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikat | Luksusowy apartamentowiec Pogodno Park, kameralny cichy budynek blisko nato, uczelni i centrum prestiż, cisza, zieleń, 1-2 garaże Nowoczesny, cichy, przestronny i pełen światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 150 000 zł89 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwa uwadze apartament z przepięknym widokiem na cały Szczecin zlokalizowany na Osiedlu Panoramika z miejscem postojowym w cenie. Osiedle ogrodzone z brama wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

457 000 zł37 m² 12 401,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 800 zł22 m² 80,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

673 500 zł61 m² 10 994,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu na mapie Szczecina: - park Ostrowska na pograniczu dzielnic żelechowa/warszewo - 2 pokoje (możliwość zrobienia trzeciego) - 61,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa Oferta Wynajmu Mieszkania Dwupokojowego Wysokiego Standardu w Prestiżowej Lokalizacji! Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania.